Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BrowarBizowi 10 lat strzeliło...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #16
    Wszystkiego najlepszego Art z okazji dziesięciolecia
    Odwalasz kawał dobrej roboty "w krzewieniu idei piwnej" nawet pomimo że ilość userów Twojej strony to kropla w morzu wszystkich piwoszy w naszym kraju.
    Ale za to kropla samej elity
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • Kamień
      Senior
      • 07-2007
      • 361

      #17
      Najlepsze życzenia z okazji okrągłej rocznicy. Bardzo się cieszę, że tu trafiłem, ten portal to wspaniała instytucja krzewiąca wiedzę i kulturę (piwną) . Życzę aby pozytywne zmiany na rynku piwnym nadal postępowały i żeby ludzie przestali zgłaszać brak Okocimia pszenicznego

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czapayew Wyświetlenie odpowiedzi
        I mała prośba: wymień pierwszą dziesiątkę, która zarejestrowała się na portalu
        Sam to sobie możesz sprawdzić, przynajmniej na ".bizie". Kod strony (w profilu użytkownika) nie kłamie.

        1. Maggyk
        2. ART
        3. (brak, zbanowany?)
        4. sensor
        5. Marusia
        6. Alain (0 postów)
        7. adam16
        8. Simon
        9. Radegast
        10. (brak, zbanowany?)
        11. (brak, zbanowany?)
        12. gul_gul
        13. maryhh
        14. Krzysiu
        15. artfo (0 postów)
        16. ww (0 postów)
        17. Styku
        18. SebZet
        19. kevin
        20. mario
        ...

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10836

          #19
          Sto lat
          Toast jasnym piwem z węgierskiego minibrowaru Gyertyanos.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • Piwowar
            Senior
            • 05-2001
            • 2542

            #20
            Gratulacje!
            Pamiętam jak dziś ten dzień, a właściwie wieczór, w którym się zarejestrowałem. To było na Wielkanoc 10 lat temu. Rodzina była na wczasach, a ja odkryłem ciekawą stronę o piwie i pochwaliłem się na niej, że właśnie uwarzyłem 120 l piwa. Użytkownikami byli wtedy, z tych których pamiętam, Art, Krzysiu i Marusia.
            Artur, z tej okazji zaserwujem sobie dzisiaj z każdej nabitej beczki po jednym, nawet gdyby małżonka miała być zła.
            Archiwum piwne

            Poznaj
            http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
            Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
            Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              #21
              ART, a skąd w ogóle pomysł na browar.biz? Od razu miałeś wizję (i po czym ) takiego browaru jak obecnie, czy raczej strony towarzysko-spotkaniowej, konsumpcyjnej czy może kolekcjonerskiej? Pytam, bo mi na browarze nawet 7 lat jeszcze nie minęło i nie wiem
              MM961
              4:-)

              Comment

              • pioterb4
                Senior
                • 05-2006
                • 4322

                #22
                Ja dzisiejszy jubileusz uczczę polsko - angielskim duetem a mianowicie Noteckim z Czarnowa i Spitfirem z Shepherd Neame. Szkoda że nie ma żadnego piwa o nazwie Jubileuszowe jakich wiele było jeszcze w latach 90-tych; byłoby adekwatne dla takiej okazji.

                Włodarzom forum serdecznie gratuluję tej inicjatywy oraz życzę kolejnych lat tak funkcjonowania tego opiniotwórczego serwisu piwnego. Z tej okazji Art powinien wystąpić w Kulisach Sławy na TVNie

                Comment

                • przemo70
                  † 1970-2019 Piwosz w Raju
                  • 05-2007
                  • 1501

                  #23
                  I ja wzniosę toast z życzeniami 100LAT niesienia tego kaganka
                  Save water, drink beer ...

                  http://www.parowozy.com.pl/
                  http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                  https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                  Comment

                  • wilko
                    Senior
                    • 07-2008
                    • 226

                    #24
                    Stu lat! Za pomyślny dalszy rozwój i krzewienie kultury piwnej, wznoszę toast Diebelsem

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23782

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                      ART, a skąd w ogóle pomysł na browar.biz? Od razu miałeś wizję (i po czym ) takiego browaru jak obecnie, czy raczej strony towarzysko-spotkaniowej, konsumpcyjnej czy może kolekcjonerskiej? Pytam, bo mi na browarze nawet 7 lat jeszcze nie minęło i nie wiem
                      Wszystko oczywiście zostało skrzętnie zaplanowane i każdy, niezależnie co uczyni(ł), jest częścią planu.
                      Last edited by ART; 06-02-2011, 21:44.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        #26
                        ID:54 - Ahumba również życzy wsiewo charoszewo i za nastepne 10 lat
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          #27
                          A ja czułem nieprzepartą ochotę na zdegustowanie mojego RISa 26blg, którego każdej butelczyny mi szkoda, a tu się okazuje, że okazja godna tego piwa jak najbardziej się trafiła.

                          ART gratulacje i 110 lat działalności. Nie wiem czy w ogóle sobie jesteś w stanie wyobrazić jakie wielkie piętno odcisnął browar.biz w życiu wielu ludzi, by nie szukać daleko, np. w moim.

                          Jestem tu dopiero od połowy 2004, ale bez browar.bizu na pewno byłbym innym człowiekiem. Ile ja tu życia straciłem.

                          PS: to pisałem ja, kopyr, ID 11115, 3,29 posta/dzień.
                          Last edited by kopyr; 06-02-2011, 22:07.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • skitof
                            Senior
                            • 11-2007
                            • 2478

                            #28
                            Pięknie. 10 lat krzewienia wiedzy i kultury piwnej. I ciągle do przodu... A statystyka forum mówi, że postów jest prawie milion, a użytkowników prawie 40 tys. ART - Twoje zdrowie, i zdrowie wszystkich na Browarbizie piszących

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #29
                              Ale ten czas leci...

                              Pierwotnie zarejestrowałam się na pub.net.pl - z nudów w pracy. Pierwszymi poznanymi osobiście forumowiczami o ile dobrze pamiętam były Art, Yemiołka (wtedy zarejestrowana jako Maja) i Krzysiu. Następnie Art zmienił pub.net na browar.pl (początkowo był to tylko jeden z wielu tematów na stronie) i siłą rzeczy wskoczyliśmy tutaj.

                              Browar.biz stał się częścią mojego życia do tego stopnia, że nawet męża mam właśnie stąd Cały czas pozostajemy jedyną parą, która związała się ze sobą na stałe dzięki właśnie temu wortalowi. Znajomych, z którymi utrzymuje obecnie kontakt, również mam stąd. Na znajomych z "poprzedniego życia" nie mam czasu

                              Czasem zastanawiam się, jakby się potoczyło moje życie, gdybym nie trafiła tutaj. Na pewno nie warzyłabym piwa i pewnie robiłabym karierę w bankowości

                              Wiele wspaniałych chwil, trochę też i smutnych (przedwczesne wylogowanie się do innego świata przez niektórych forumowiczów) - ostatnie 10 lat uważam za najbardziej interesujące z całego mojego życia.

                              Art, dzięki wielkie, ze wpadłeś na ten idiotyczny pomysł

                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • jacer
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 9875

                                #30
                                10 lat sekciartswa. Ja tylko szukałem w sieci drożdży do wina cztery lata temu

                                Zdrowia
                                Milicki Browar Rynkowy
                                Grupa STYRIAN

                                (1+sqrt5)/2
                                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                                No Hops, no Glory :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎