Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problem z piwem Beck's

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ukasz26
    Junior
    • 02-2011
    • 2

    Problem z piwem Beck's

    Witam.
    Chciałbym się was zapytać, czy wiecie co się dzieje z piwem Beck's?
    Chodzi o to, że jeszcze niedawno w Lublinie piwo to było dostępne niemal wszędzie. Na stacjach benzynowych, w hipermarketach i mniejszych sklepach. Od kilku miesięcy dzieje się coś dziwnego. Jeżdżę po całym Lublinie i nigdzie nie mogę tego piwa znaleźć. Nie ma w hipermarketach, nie ma na stacjach benzynowych, nie ma również w typowo alkoholowych sklepach takich jak np. "Alkohole świata" czy "1000 alkoholi".
    Może ktoś z was jest z okolic Lbn i wie gdzie to piwo można dostać?

    Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam!
  • lisiewski
    Senior
    • 12-2009
    • 459

    #2
    Szkoda Twoich łez. Toż to chemiczna papka bez kszty smaku czy honoru. W RFN dostaniesz to w każdym hipermarkecie.

    Comment

    • pioterb4
      Senior
      • 05-2006
      • 4322

      #3
      Nigdy nie rozumiem motywacji ludzi którzy tracą sporo czasu i sił w poszukiwaniu piwa/piw które są strasznie przeciętne i zupełnie niewarte uwagi. A spośród niemieckich piw można wyłapać bez większego wysiłku nawet w Polsce i coś smacznego i nieszablonowego.

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #4
        Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy uważają, że jak im coś nie smakuje, to musi również nie smakować innym.

        Comment

        • Piwoteka
          Senior
          • 04-2008
          • 1209

          #5
          Problem jest taki, że to piwo się nie sprzedaje: jest za drogie na hipermarkety i zbyt kiepskie na sklepy specjalistyczne...
          Piwoteka
          Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
          www.piwoteka.pl
          Sklep Piwoteki na Facebooku
          Piwoteka Narodowa na Facebooku
          Piwoteka Narodowa na G+
          Дед Мороз (Dziadek Mróz)
          Browar Piwoteka

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            #6
            Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy uważają, że jak im coś nie smakuje, to musi również nie smakować innym.
            To nie jest kwestia tego czy coś mi smakuje czy nie. Nie napisałem przecież niczego w stylu: "nie pij tego, to paskudne". Zdziwiło mnie tylko zadawanie sobie tyle trudu, dzwonienie po hurtowniach, bieganie po sklepach by zakupić produkt w smaku bardzo pospolity. I to wszystko mimo tego, że Lublin na tym forum daje się poznać jako miasto dość przyjazdne piwoszowi.
            Last edited by pioterb4; 11-02-2011, 10:15.

            Comment

            • Mikko
              Senior
              • 12-2008
              • 583

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
              To nie jest kwestia tego czy coś mi smakuje czy nie. Nie napisałem przecież niczego w stylu: "nie pij tego, to paskudne". Zdziwiło mnie tylko zadawanie sobie tyle trudu, dzwonienie po hurtowniach, bieganie po sklepach by zakupić produkt w smaku bardzo pospolity. I to wszystko mimo tego, że Lublin na tym forum daje się poznać jako miasto dość przyjazdne piwoszowi.
              Może Beck's jest ulubionym piwem ukasza bo ma cholerny sentyment do niego i ta pospolitość go kręci a piwa niszowe nie wchodzą w ogóle. Ma do tego prawo. Dziwienie się że ktoś nie szuka piw niszowych zakrawa na snobizm.

              Comment

              • pioterb4
                Senior
                • 05-2006
                • 4322

                #8
                Może Beck's jest ulubionym piwem ukasza bo ma cholerny sentyment do niego i ta pospolitość go kręci a piwa niszowe nie wchodzą w ogóle. Ma do tego prawo. Dziwienie się że ktoś nie szuka piw niszowych zakrawa na snobizm.
                Ależ ja nikomu pistoletu do głowy nie przystawiam i nie rozkazuję kupować samych piw niszowych. Jedyne co mi sie zdarza to zachęcenie innych by oprócz tych masowych czasem dla porównania łykneli jakieś niemasowe i tylko tyle. Jeżeli Łukasz lubi ten smak co zupełnie rozumiem to jest w znacznie lepszej sytuacji niż ja, bo piwa ala Beck's dostanie w znacznie większej ilości sklepów niż ja swoje ulubione. Warsteiner, Staropramen, Radegast, Kozel...wszystkie one mogą być spokojnie zamiennikiem tego bremeńskiego specjału i to z oszczędnością czasu i pieniędzy.

                Comment

                • darekd
                  PremiumUżytkownik
                  • 02-2003
                  • 12201

                  #9
                  -Dzień dobry, są śliwki?
                  -Po co panu śliwki, skoro mamy czereśnie
                  -Ale ja chcę śliwki
                  -Polecam dorodne wiśnie
                  -Czyli nie ma śliwek?
                  -Przecież są świeżutkie truskawki
                  -A kiedy będą śliwki?
                  -Niech pan przyjdzie jutro, będzie dostawa brzoskwiń

                  Becksa w swoim czasie dystrybuowała o ile pamiętam Coca-cola. Być może coś się zmieniło. Ostatnio widziałem to piwo w sieci Carrefour, może w Lublinie też będzie

                  Comment

                  • ukasz26
                    Junior
                    • 02-2011
                    • 2

                    #10
                    darekd - dzięki za podpowiedź.

                    pioterb4 - Beck's mi akurat smakuje. Jakie piwa Ty byś mi polecił? Co myślisz o piwie Abbot Ale?

                    Comment

                    • pioterb4
                      Senior
                      • 05-2006
                      • 4322

                      #11
                      Moim zdaniem to smaczny ale z wyraźną goryczką i warto go spróbować.

                      W poszukiwaniu nowości polecam z opisów na forum to miejsce: http://www.browar.biz/forum/showthre...=tumidajskiego

                      Mają tam i Noteckie i Ciechany, Gościszewo, Konstancin a z innych krajów m.in czeskie Svijany czy belgijskie Krieki. Nie piszą co mają aktualnie z Niemiec ale to zawsze można dopytać obsługę. Ze Svijan to polecam wszystko co aktualnie warzą.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎