Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Strubbe, Pee Klak Royal

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kony
    breweriarz
    • 08-2005
    • 1701

    Strubbe, Pee Klak Royal

    Bardzo solidny tripel o bursztynowej barwie, pięknym słodowo-owocowym aromacie i puszystej pianie. Delikatnie wysycone, dosyć słodkie, pełne, klejące.
    Alk. 7,8% obj.
    Cena 6.95 PLN, butelka 0,33 l - kupione w Piwach Świata na Głogowskiej.
    Attached Files
  • wrednyhawran
    Senior
    • 07-2010
    • 1784

    #2
    Piwko czekało na mnie w schowku niemal rok Przypomniałem sobie o nim już nieco po dacie - termin ważności to 14 stycznia 2012. Nie chcąc ryzykować dłużej otworzyłem je dziś i zrobiłem sobie świetny prezent urodzinowy - piwko jest przepyszne. Warto było poczekać do końca terminu

    Na pierwszy rzut oka widać genialną pianę - gruba długoutrzymująca się warstwa - nalewałem na 3 razy, została do końca.
    Kolor po dolaniu osadu pięknie zmętniał i nabrał mocno pomarańczowych odcieni.
    W zapachu dominacja nut winno drozdżowych i cytrusów, czuć też akcenty piwniczne.
    Smak kwaskowy, mocno winny z bardzo wyraźnym i cudnym posmakiem winogronowym, w tle drożdże i bardzo przyjemna chmielowo-cytrusowa goryczka.
    Wysycenie idealne.
    Butelka 0,33l z etykietą jak na zdjęciu kony'ego. Kapsel goły z datownikiem.

    Fantastyczne piwko. Orzeźwia i rozgrzewa jednocześnie. Najchętniej wychyliłbym cały kieliszek na raz Alk. 7,8%
    Last edited by wrednyhawran; 23-01-2012, 22:42.
    Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
    Małe Piwko Blog
    Małe Piwko Blog na facebooku
    Domowy Browar Demon

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎