Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lidskoje Piwo, Beloje

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Hrustgurd
    Senior
    • 05-2007
    • 431

    Lidskoje Piwo, Beloje

    Lidskoje Piwo Beloje (Biale) "nieoswietlone", alk. 5,1%, ekst. 12%.

    Kolor: metny, pomaranczowy sok
    Zapach: nawet z daleka czuje sie skorka pomaranczowa, jednak to - bardzo koncentrowany chemiczny pomaranczowy sok (z tych co rozcienczaja woda)
    Piana: super! wielka gorka i dlugo trzymala sie
    Smak: prawie bez gazu, co dla pszenicznego nie lepszy wariant. Nie wiele goryczki i kolendr. Oto i wszystka chemia.
    Attached Files
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19166

    #2
    Zmienił się kształt butelki na bardziej premiumowy, a piwo... Czuć delikatnie goryczkę kolendrową, mocniej aromę oraz lekki aromat cytrusów, ale stanowczo to ostatnie za słabo, a kolendrę za mocno. Niemniej jest to wit, na sposób wschodni, ale wit. Mętny, co zresztą napisano na opakowaniu, że nieklarowny. Na dnie butelki już osadził się drobny osad, więc zbełtałem do picia. Piana ładnie się osadza na szkle i dzięki intensywnemu, drobnopęcherzykowemu zasyceniu trzyma się długo.
    Ogólnie trochę za dużo kolendry, za mało cytrusów a byłoby całkiem niezłe piwo na lato na takim bezrybiu kresowym jak tu.
    Przywiezione z Białorusi.
    Last edited by e-prezes; 21-08-2012, 22:00.

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Aktualna fotka:
      Attached Files
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎