Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Apple Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Namysłów, Apple Beer

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Kwadri
    Senior
    • 10-2009
    • 1216

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnozłoty, całkiem ładny jak na słabe piwo. [4.5]
    Piana: Centymetrowa, szybko opada do cienkiej warstwy, później pierścienia. [3.5]
    Zapach: Lekko słodki, trochę przypominający sok jabłkowy. Pod spodem czuć całkiem ładną, słodową podbudowę i momentami lekko miodowe akcenty. [3.5]
    Smak: Kwaskowy, lekko orzeźwiający początek, później lekka goryczka i na koniec już tylko sztuczna słodycz. W posmaku zostaje lekka goryczka, ale ogółem nic specjalnego. [3]
    Wysycenie: Wysokie, orzeźwiające, ale nie za duże. Pod koniec znacznie maleje. [4]
    Opakowanie: Kolorowa puszka w żółto-czerwonej tonacji. Podany skład, ale bez ekstraktu. [3.5]
    Uwagi:

    Moja ocena: [3.375]
    Attached Files
    Last edited by Kwadri; 28-04-2011, 12:11.
    www.lkschmielowice.futbolowo.pl

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasne złoto, pasuje do ekstraktu i charakteru. [4.5]
      Piana: Średnio wysoka, szybko znika niemal do zera. [2]
      Zapach: Silne chemiczne jabłko, kwasek i jakaś szmata... Nieciekawy i nieprzyjemny. [2]
      Smak: Bardzo dużo słodziku, sporo jabłka, które tu nie wydaje się aż tak chemiczne, jak w zapachu. Całości towarzyszy lekki kwasek i słaba goryczka. Finisz to wyłącznie gorzkawa słodycz.
      Za słodkie, żeby dobrze orzeźwiało i żeby smakowało. [2.5]
      Wysycenie: Za wysokie. [3.5]
      Opakowanie: Puszka z przewagą czerwieni i żółci. Wygląda zbyt krzykliwie i kiczowato. [2.5]
      Uwagi:

      Moja ocena: [2.425]

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: jasnozłociste, ale takie jakies nie do końca, wygląda jak jakaś mizerota [4]
        Piana: 2 cm zaraz po nalaniu, po minucie - niecałej - już tylko 1 cm. krzaczkowata, średnie bąble [2.5]
        Zapach: z daleka bije - sztuczność, aspartan i jeszcze raz sztuczność tyle, że owocowa [2.5]
        Smak: kwaskowatość a'la zielone jabłko, niedojrzałe, i to by było na tyle gdyż prawie niewyczuwalnie na końcu języka czuć lekką słodowość oraz słodkawą sztuczność [2.5]
        Wysycenie: zbyt duże, trochę za mocno kłuje w ustach [3.5]
        Opakowanie: badziewiarska puszka jak wyżej na zdjęciu, bardziej przypominająca szampana dla dzieci niż piwo, nawet smakowe [2]
        Uwagi: Nawet do końca puszki nie wypiję, nie warto

        Moja ocena: [2.6]
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎