Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staropolski, Old Polish Extra Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Staropolski, Old Polish Extra Strong

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Myszon007
    Senior
    • 02-2007
    • 1208

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Głęboki bursztyn, klarowne. [4]
    Piana: Śnieżnobiała, krzaczasta i ekstremalnie nietrwała. Po kilku sekundach dosłownie nie było po niej śladu. [2]
    Zapach: Metaliczny, alkoholowy, dość intensywny, i przez to nieprzyjemny... [2.5]
    Smak: Typowy mózgotrzep - słodycz przełamana intensywnym, szczypiącym w język alkoholem, na plus wyraźna chmielowa goryczka. [2.5]
    Wysycenie: Odpowiednie, gaz pracuje do końca, przez co piwo jest w ogóle wypijalne. [4.5]
    Opakowanie: Głupawa angielska nazwa, aspiracyjna i premiumowa brak danych o ekstrakcie, puszka w klasycznym dla BS wzornictwie. [2]
    Uwagi: Bida z nędzą, piwo w klimacie marketowych zabijaczy od vanpura. Nie warto.

    Moja ocena: [2.6]
    ♪♫

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bardzo głębokie złoto. Pasuje do piwa jasnego o takiej mocy. [5]
      Piana: Zaskakująco wysoka jak na takie piwo, gęsta i trwała. [3.5]
      Zapach: Mdląca słodycz, alkohol i akcenty owocowe, typowy zapach mózgotrzepa. [2]
      Smak: Paskudztwo.
      Kwaśne, cierpkie, nieprzyjemnie gorzkie, mocno alkoholowe, z wyraźną ścierą. Treściwości jak na lekarstwo, nie ma nawet szczątkowej słodowości, nie ma słodyczy. Po 3 łykach poszło do zlewu. [1]
      Wysycenie: Niezłe. [4]
      Opakowanie: Puszka prosta, wręcz prostacka. Nazwa rzeczywiście jest idiotycznie angielska, do tego dochodzą bzdury o "tradycyjnym warzeniu" [2]
      Uwagi:

      Moja ocena: [2]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎