Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hetman, Mocny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Hetman, Mocny

    Hetman Mocny, piwo jasne. Piany niewiele - to już chyba normalka w piwach made in Krasnystaw - ale trzyma wianuszek na szklance do końca. Gazu jak dla mnie w sam raz. Gorzkie.
    alk. 7%; eks.14,2%. Przy obecnie panujących temperaturach 0,33l litra takiego piwa jest objętościa wystarczającą.
    Ocena 3,5.

    Etykieta podobna jak w Hetman - Premium Light.
    Zakupione w Chorzowie.
    Last edited by adam16; 27-06-2002, 23:33.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    zakupione w Chełmie, poj. 0.5l, kolor jasnobursztynowy, pianka ładna, utrzymuje sie dłuzszy czas zostawiając ślady na szklance w miarę ubywania piwa, dośc dobrze nagazowane, mimo swej mocy to zaletą jest, że nie wyczuwa sie duzej zawartości alkoholu, pierwsza sugestia, ze to piwo lekkie, zapach niezaspecjalny, jakby troszkę przeleżałego piwka, w smaku ogólnie ok ale daje sie wyczuć cos czego w smaku nie powinno być - wrażenie, że piwo rozlewano w niezbyt sterylnych warunkach, bądź butelka była niedomyta

    Moja ocena: [3.25]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎