Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Kormoran

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika BrowarKormoran Wyświetlenie odpowiedzi
    Nowe piwo sezonowe, ciemne, pasteryzowane z dodatkami przypraw korzennych. (...)
    A może by tak uwarzyć coś co przypomina piwo?!
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Feti
      Senior
      • 10-2010
      • 801

      Jeśli to nie grzaniec, to mamy nowość. Kormoran według mnie bardzo obniżył loty. Nawet w Orkiszowym i Warnijskim jest DMS, ale bez przesady. Piwo z przyprawami , nie grzaniec, to nowośc .

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        Christmas Lager.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • Gringo
          Senior
          • 07-2007
          • 2151

          Wolałbym na święta coś w tym stylu.

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            A ja bym wolał coś takiego: http://www.nogne-o.com/seasonal-beers/god-jul.html

            Pomarzyć dobra rzecz . Ale nic z tego, przecież już przedstawiciele BK pisali że górnej fermentacji niet.
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • Gringo
              Senior
              • 07-2007
              • 2151

              Ale etykietka bardzo ładna. Dla mnie czołówka, zaraz po Namysłowie n/p.

              Comment

              • darekd
                PremiumUżytkownik
                • 02-2003
                • 12171

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
                Ale etykietka bardzo ładna. Dla mnie czołówka, zaraz po Namysłowie n/p.
                jadalna przynajmniej?

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  Koncert życzeń znowu zaczynacie? Nasze rozmowy z polskimi browarami to można tym zilustrować i tyle: http://www.youtube.com/watch?v=h5aF2CSwNTU
                  Ja jestem kierownikiem tego browaru. Nie mamy pańskich ejli i co pan nam zrobi?
                  - cham sie uprze i mu daj! No skąd wezme jak nie mam!

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23792

                    Może nie dadzą nic teraz takie życzenia, ale kropla drąży skałę
                    Last edited by ART; 06-12-2011, 11:32.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      ART coś wie!

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • darekd
                        PremiumUżytkownik
                        • 02-2003
                        • 12171

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                        Może nie dadzą nic teraz takie życzenia, ale kropla drąży skałę
                        Już wydrążyła. Mamy szoko:


                        z naciskiem na:

                        Bezpośrednią inspiracją były opinie i sugestie konsumentów, szczególnie internautów.

                        he he he

                        Comment

                        • nynek
                          Senior
                          • 11-2007
                          • 274

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                          A może by tak uwarzyć coś co przypomina piwo?!
                          A może by tak nie narzekać i cieszyć się, że to nie kolejne jasne, albo inne miodowe?
                          Według mnie to bardzo przypomina piwo - szklana butelka 0,5l , kapsel, etykieta, na której widnieje nawet napis "piwo"...

                          Comment

                          • darekd
                            PremiumUżytkownik
                            • 02-2003
                            • 12171

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nynek Wyświetlenie odpowiedzi
                            A może by tak nie narzekać i cieszyć się, że to nie kolejne jasne, albo inne miodowe?
                            Według mnie to bardzo przypomina piwo - szklana butelka 0,5l , kapsel, etykieta, na której widnieje nawet napis "piwo"...
                            to ironia, czy Ty tak na serio?

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              No dobra, ale tak serio, jakby to było piwo górnej fermentacji, to byłoby ok, tak? A jak jest lager, to już kicha. No nie przesadzajmy.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              • darekd
                                PremiumUżytkownik
                                • 02-2003
                                • 12171

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                                No dobra, ale tak serio, jakby to było piwo górnej fermentacji, to byłoby ok, tak? A jak jest lager, to już kicha. No nie przesadzajmy.
                                Ale czy sztucznie aromatyzowany lager jak to podałem w linku to efekt wzięcia sobie do serca dyskusji tutaj? Według browaru, wygląda, że tak.

                                Można przyjąć do wiadomości, że nie będzie górnej fermentacji, ale efekt wypuszczenia kolejnego aromatyzowanego piwa świadczy, że dyskusja na tym forum na temat nowych piw jest oczywistą fikcją.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎