Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łomża, Cooler Natural Radler

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dipeone
    Senior
    • 05-2010
    • 741

    Łomża, Cooler Natural Radler

    Nowy Cooler, kupiony w Tesco w Gdyni za 3,50zł. Alkoholu 4%, ekstrakt oczywiście niepodany. Piwo w smaku jest cierpkie i kwaskowate.
    Nie posmakowało mi, chociaż chyba ciężko spotkać podobny piwny produkt polskiej produkcji.
    Attached Files
  • wrednyhawran
    Senior
    • 07-2010
    • 1784

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ładny, bladożółty, cytrynowy, i co najważniejsze mętny, dzięki czemu wygląda naturalnie. [4]
    Piana: Z początku burzliwa, po chwili znika do kompletnego zera. Jak w napojach gazowanych. [1.5]
    Zapach: Słaby, cytrynowy, zajeżdża kwaskiem. Aromatów piwnych nie stwierdziłem. [2]
    Smak: Kwaskowa lemoniada. Brak słodyczy, za co duży plus. Fajnie orzeźwia, ale z piwem nie ma nic wspólnego. Jak na radlera to jest zdecydowanie za mocne - po 4% bałbym się wsiąść za kierownicę, a po kilku takich puszeczkach to nawet na rower. No ale rozumiem - marketing, bo kto by w Polsce kupił piwo 2%... [3.5]
    Wysycenie: Bardzo wysokie, nawet jak na radlera nieco za wysokie, ale orzeźwia. [4]
    Opakowanie: Bardzo ładna graficznie puszka w stylu Coolerów. alk. 4%, brak ekstraktu i brak podanych proporcji piwa do soku. [3.5]
    Uwagi: Pierwszy polski przedstawiciel "radlerowania" piwa. Na Chorwacji jest już szał - każde piwo ma swój radlerowy odpowiednik. W tym sezonie to już nie, ale za rok bardzo możliwe że zobaczymy na naszych półkach "Tyskie Radler", albo "Warka Radler" itd.
    Póki co z dwóch szerzej dostępnych w Polsce radlerów bardziej podchodzi mi ten z Aldi.

    Moja ocena: [2.825]
    Last edited by wrednyhawran; 11-08-2011, 15:54.
    Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
    Małe Piwko Blog
    Małe Piwko Blog na facebooku
    Domowy Browar Demon

    Comment

    • ml1389
      Junior
      • 10-2010
      • 11

      #3
      myślę, że jest to najlepsza lemoniada jaką piłem a najlepsza dlatego, że ma w sobie % niestety piwo to nie jest...

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎