Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Marszałkowska 80, Grill de Brasil [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wsaczuk
    Senior
    • 09-2009
    • 182

    #16
    wiadomość z początku czerwca
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PiwowarAG Wyświetlenie odpowiedzi
    Informuję, że w dniu 09.06.2011 minibrowar "Brasil" mieszczący się przy ul. Marszałkowskiej 80 w Warszawie rozpoczął warzenie pierwszych warek. Otwarcie jest planowane na lipiec 2011.

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      #17
      Dużo pozytywnej energii w tym lokalu, dobry pils, ciemne, nijakie pszeniczne. Z racji późnej pory zamówiłem z jedzenia tylko sałatkę, sam widok robił wrażenie i smak nie odstępował od wrażeń wzrokowych. Z racji opóźnienia otwarcia lokalu, udałem się wraz z innymi forumowiczami do dwóch innych, co pogorszyło pewnie moją percepcję smakową trunków piwnych, ale chyba nie było tak źle, bo opinie o pszenicy potwierdzili też inni forumowicze. Pierwszy dzień działania, to trzeba przymknąć oko na chaos, takie są "prawa natury".

      Comment

      • bury_wilk
        Senior
        • 01-2004
        • 2655

        #18
        Pierwszy dzień to był mega chaos, ale śmiechu z tego było nie mało, więc w sumie pozytywnie. Pszenica słaba, pils już znacznie lepszy, koźlak smakował mi najbardziej. Sam lokal sprawia pozytywne wrażenie, obsługa wydawała się spanikowana (na widok Irona każdy by spanikował ), ale była bardzo miła, żarcie wyglądało zachęcająco. Ceny wyższe niż w Łodzi, czemu raczej nie należy się dziwić, ale jak na tą miejscówkę nie są wygórowane.
        Na pewno jeszcze tam zawitam.
        Lubię kiedy się zieleni
        Lubię jak się piwo pieni...

        ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #19
          Ja mam jeszcze taką małą uwagę, widziałem, że na kartach menu, były zdjęcia dziewcząt z Łodzi. Sugeruję dać fotki dziewcząt z warszawskiego oddziału bo są ładniejsze, sympatyczniejsze no i są nasze
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            #20
            Chyba żartujesz. Te z Łodzi (nie ze zdjęć ale w rzeczywiście) są o klasę lepsze I co to znaczy nasze? Tak jak matecznikiem BIerhalle jest Warszawa, tak matecznikiem Brasila jest Łódź więc "nasze" to łódzkie
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
              Chyba żartujesz. Te z Łodzi (nie ze zdjęć ale w rzeczywiście) są o klasę lepsze I co to znaczy nasze? Tak jak matecznikiem BIerhalle jest Warszawa, tak matecznikiem Brasila jest Łódź więc "nasze" to łódzkie
              Ty to masz jakieś odchyłki w kierunku tej Łodzi więc nie dziwię się twojej wypowiedzi

              To, że firma z Łodzi, nie znaczy, że obsługa tez z Łodzi przyjechała. Różnica jest zasadnicza, popatrz moje opisy dotyczące Łodzi, a te dotyczące Warszawy.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                #22
                A skąd wiadomo, że laski miejscowe a nie z tzw. ludności napływowej?
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • Fala
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 671

                  #23
                  NASZE - WASZE nieważne ... ważne, że to zdrowe polskie dziewczyny (a może mają brazylijskie korzenie)

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                  A skąd wiadomo, że laski miejscowe a nie z tzw. ludności napływowej?
                  jak większość "warszawki"
                  Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                  Admin ma zawsze rację

                  PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10737

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fala Wyświetlenie odpowiedzi
                    NASZE - WASZE nieważne ... ważne, że to zdrowe polskie dziewczyny (a może mają brazylijskie korzenie)

                    jak większość "warszawki"
                    Czy maja na to aktualne badania ?
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • fuliano
                      Senior
                      • 07-2010
                      • 1825

                      #25
                      QUOTE=Fala;993043]NASZE - WASZE nieważne ... ważne, że to zdrowe polskie dziewczyny (a może mają brazylijskie korzenie) [/QUOTE]



                      No jedna to miała, ta co przyszła i przepraszała, taka w niebieskim stroju. I to nie była barmanka
                      Last edited by fuliano; 01-08-2011, 22:19.

                      Comment

                      • Fala
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 671

                        #26
                        HAHA! To była przenośnia, nie sprawdzałem ich WR, ale skoro pracują w branży spożywczej, to powinny mieć badania w porządku
                        Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                        Admin ma zawsze rację

                        PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                          No jedna to miała, ta co przyszła i przepraszała, taka w niebieskim stroju. I to nie była barmanka
                          Ale niestety nie miała czego pokazać
                          Last edited by iron; 01-08-2011, 22:49.
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            #28
                            Może nie miała komu.

                            Comment

                            • Pancernik
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 9729

                              #29
                              Przyjmijmy, że WSZYSTKIE DZIEWCZYNY SĄ NASZE. I już .
                              A ten lokal, znaczy, to robi, czy nie robi? Bo ja już całkiem czeski jestem. Jak nie jestem fumflem menażera, to wejdę, na ten przykład, w najbliższy łikend na obiad + piwo, czy nie wejdę?

                              Comment

                              • wsaczuk
                                Senior
                                • 09-2009
                                • 182

                                #30
                                niebieskie stroje ma obsługa grila.
                                Uwagi przekazałem, reszta zależy od menagerów.

                                restauracja działa już prawie normalnie, w każdym razie toalety działaja już poprawnie

                                Jest to na razie mój ostatni post dotyczący BdB, więcej będzie jak uda sie uruchomić oficjalną współpracę z BB, ale to jak już porządnie ruszymy.

                                Jeśli ktoś będzie głodny szczegółów, to zapraszam na początku otwarcia restauracji, jestem prawie codziennie i będę starał odpowiedzieć na wszystkie pytania.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎