Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
W pewnej chwili swojego życia zacząłem szukać czegoś więcej poza piwami popularnych marek, pytałem znajomych, przeglądałem bezkresne zasoby internetu. W końcu trafiłem na stronę browar.biz i okazało się, jak dużo mnie omijało w kwestiach piwnych. Od dwóch lat dość często zaglądam na forum, czerpiąc pełnymi garściami z niewyobrażalnej wręcz ilości wiedzy zgromadzonej przez forumowiczów. Aby browar.biz mógł nadal istnieć i się rozwijać, niezbędne jest wsparcie użytkowników - właśnie dlatego zdecydowałem się dołożyć swoją cegiełkę. Ty też wesprzyj browar.biz - zostań Premium Użytkownikiem.
moracz
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 31-08-2011, 19:37
jurkas74 jurkas74 is offline
Member

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex Wyświetlenie odpowiedzi
2.Co do zmian w smaku PU-to nie piwo tylko marka więc oni zrobia taki smak jaki chcą a nie jaki im wyjdzie. W browarze natomiast może wyjśc na odwrot-bo to w końcu nie mega super komputerowa fabryka tylko browar.
I to jest właśnie kwintesencja bylejakości panującej w Polsce. Każdy uważa się za niepowtarzalnego artystę: firma buduje drogę i po roku się rozsypuje - jakoś tak wyszło; browar warzy piwo i dostaje kwas - oczywiście zamiast wylać to sprzedaje bo jakoś tak wyszło itd i itp. Zamiast chwalić dobre rzemiosło to są jeszcze ludzie którzy pochwalają dziadostwo, ręce opadają...
Odpowiedz cytując
Stare 31-08-2011, 20:12
lukex lukex is offline
Senior

Miejscowość: POZNAŃ
Standardowy

Uderz w stół a odezwa sie...masz pod avatarem piwny antyglobalista-przeczy to Twojej przychylnosci do tskela czy pu. Dobrze ze poruszylem temat bo moze teraz dowiem sie ile Art dostałes od kp ze zdecydowałes sie na ten krok. Zasad sie nie łamie ale jednak doczekałem sie ze na browarze jest reklama koncernu jednego z najgorszych mozliwych. Ja wiem ze trzeba z czegoś życ ale to jest mimo wszzystko gruba przesada. Owszem pare lat temu tez pilem żadko pu (nigdy mi to nie smakowalo specjalnie) ale teraz jak widze co kp i inne koncerny wyprawiaja to człowiek nie jest w stanie tego wypic itd. I za to mam tyle przytyków od Was ? Że jade po koncernie o nazwie KP? zastanówcie sie czy koncerny wam odpowiadaja jak tak to napiszczie wprost jak nie to nie-tak jak napisal Rohozecky.
Odpowiedz cytując
Stare 31-08-2011, 20:44
Fotka Użytkownika: anteks
anteks anteks is offline
maruda

Miejscowość: opalenica
Standardowy

Cytat:
Uderz w stół a odezwa sie...masz pod avatarem piwny antyglobalista-przeczy to Twojej przychylnosci do tskela czy pu. Dobrze ze poruszylem temat bo moze teraz dowiem sie ile Art dostałes od kp ze zdecydowałes sie na ten krok. Zasad sie nie łamie ale jednak doczekałem sie ze na browarze jest reklama koncernu jednego z najgorszych mozliwych. Ja wiem ze trzeba z czegoś życ ale to jest mimo wszzystko gruba przesada. Owszem pare lat temu tez pilem żadko pu (nigdy mi to nie smakowalo specjalnie) ale teraz jak widze co kp i inne koncerny wyprawiaja to człowiek nie jest w stanie tego wypic itd. I za to mam tyle przytyków od Was ? Że jade po koncernie o nazwie KP? zastanówcie sie czy koncerny wam odpowiadaja jak tak to napiszczie wprost jak nie to nie-tak jak napisal Rohozecky.
Jakaś zaraza w Poznaniu ?
ps przedmuchaj klawiaturę !

Odpowiedz cytując
Stare 31-08-2011, 20:45
Fotka Użytkownika: Sokół83
Sokół83 Sokół83 is offline
szynkarz

Miejscowość: Bałuty
Standardowy

Szybki przegląd Twoich ocen piwa:

- Staropramen
Cytat:
jako wieli fan tego piwa zupełnie nie zgadzam się z opinia iż to piwo nie smakuje jak nie czeskie - może miałeś jakies felerne ...???może jedna warka była do bani...sam już nie wiem,może lekko popsute przez zieloną butelkę(chociąz to graniczy z cudem)...piwo jest wręcz wyśmienite i jest majstersztykiem możliwości piwowarstwa czeskiego
Cytat:
to piwo jest po prostu WYŚMIENITE.Bardzo ciemny kolor jak na vycepne - wspaniały.Smak jest fantastyczny-jest to taka przejściówka jak ma się dosyć bardzo mocno chmielonego lagera typu cz/sk , odczucie goryczki jest mniejsze aczkolwiek ciągle intensywne , delikatne,-można porównać do smaku "polskich szmat lagerowych typu cz/sk" jak perła chmielowa,łomża czy namysłow i wcześniej lech premium ...otóz gdy z tych wyciągmnie się ten nieprzyjemny posmak kartonowy ciągnący sie chwile po wypiciu łyka po którym z chęcia chciałoby sie wylać piwo otrzymujemy smak staropramena svetlego .ocena -6/6.- za brak złotka przy szyjce.
- Kozel Svetly
Cytat:
Produkcja przeiesiona z sarisa do topolcan.Tak informuje etykieta.Musze przyznać że piwo nieznacznie zyskało na smaku.Fantastyczny delikatny smak,goryczkowy ,chmielowy,ale nie przesadzony ani nie wodnisty(tak jak w przypadku np smadnego mnicha itp).Myśle ,że jest to najlepsze piwo na razie jakie piłem jezeli chodzi o 10 tki.4 proc alk.Flaszka już zunifikowana z napisem sabm na dole na szkle.Ładna aczkolwiek to nie to samo co nrw.W sumie nie ma czego się czepiać bo piwo mozna pić hektolitrami,mimo iż jest to twarda koncernówa słowacka.
a najlepsze na sam koniec
Cytat:
Witam!
Mam małe pytanko do wszystkich Krakowian....otóż
Gdzie najbliżej z dworca pkp można zdobyć tyskie książęce (jezeli w ogóle jest w Krakowie)
Bardzo wstydliwa historia jak na wielkiego wroga korporacji. Powinieneś, w ramach pokuty, codziennie, przez rok, biczować się pociętymi puszkami po Imperatorze, a rany smarować zjełczałym masłem.

www.fotopolska.eu
Odpowiedz cytując
Stare 31-08-2011, 20:47
lukex lukex is offline
Senior

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
Jakaś zaraza w Poznaniu ?
ps przedmuchaj klawiaturę !
Tak, ta zaraza nazywa się KP i okupuje dawny browar na Szwajcarskiej. A browar.biz wspiera tą zarazę.
Odpowiedz cytując
Stare 31-08-2011, 20:52
Fotka Użytkownika: danhaj
danhaj danhaj is offline
Senior

Miejscowość: Kraków
Standardowy

Cytat:
Człowieku wyluzuj. Przejrzyj sobie dyskusję z tematu o czacie z piwowarem PU. Zauważ, że ludzie mieli duże nadzieję, że dowiedzą się od gościa jak to jest naprawdę z tymi ich piwami. Zauważ jak wszyscy byli zawiedzeni jego odpowiedziami. Korzystaj z ostatnich chwil, póki ktoś cię tu traktuję poważnie. Po prostu wyluzuj, nic więcej.

Poza tym nadajesz się na szefa naszej sekty, masz najbardziej ekstremalne poglądy z nas wszystkich.

A co do krytyki Arta za czat z PU, to przypomina mi się takie powiedzenie:
Niejeden smród co walczy z wentylatorem, myśli, że jest Don Kichotem...

p.s. Rzadko zaglądamy do słownika...

danhaj edytował/a post 31-08-2011 o godz. 20:56.
Odpowiedz cytując
Stare 31-08-2011, 21:15
lukex lukex is offline
Senior

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danhaj Wyświetlenie odpowiedzi
Człowieku wyluzuj. Przejrzyj sobie dyskusję z tematu o czacie z piwowarem PU. Zauważ, że ludzie mieli duże nadzieję, że dowiedzą się od gościa jak to jest naprawdę z tymi ich piwami. Zauważ jak wszyscy byli zawiedzeni jego odpowiedziami. Korzystaj z ostatnich chwil, póki ktoś cię tu traktuję poważnie. Po prostu wyluzuj, nic więcej.

Poza tym nadajesz się na szefa naszej sekty, masz najbardziej ekstremalne poglądy z nas wszystkich.

A co do krytyki Arta za czat z PU, to przypomina mi się takie powiedzenie:
Niejeden smród co walczy z wentylatorem, myśli, że jest Don Kichotem...

p.s. Rzadko zaglądamy do słownika...
Czat czatem reklama na glównej jest jak była, tu nie chodzi o sekciarstwo i innego rodzaju bzdury. Chodzi o to żeby ludzie pokumali - wchodze do sklepu, baru itd widzę koncernówkę mówię nara i idę do innego miejsca gdzie mają piwo a nie hgb. To jest nawyk którego trzeba sie nauczyć. Co mnie obchodzi czy ktoś mnie traktuje tak czy siak-pisze jak jest czyli stop KP i innym gó.... koncernom. Wasza decyzja czy chcecie tolerowac koncerny i ich politykę hgb i innych praktyk czy nie. Nie ukrywam ze jak ktoś się mieni czolwiekiem który kocha piwo nie będzie miał litości dla koncernów-powodów w przeciągu paru lat na tym forum podawano multum.
Odpowiedz cytując
Stare 31-08-2011, 21:17
Fotka Użytkownika: danhaj
danhaj danhaj is offline
Senior

Miejscowość: Kraków
Standardowy

"Ale że Dudka na mundial nie wzięli..."
Odpowiedz cytując
Stare 31-08-2011, 21:29
Fotka Użytkownika: ART
ART ART is online now
mAD'MINd

Miejscowość: Opole
Standardowy

Kocham koncerny. Bez nich nie byłoby sekciarstwa.

Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś moderatorowi" (trójkąt z wykrzyknikiem).
Odpowiedz cytując
Stare 31-08-2011, 21:33
darekd darekd is offline
Senior

Miejscowość: Wrocław
Standardowy

Cytat:
wchodze do sklepu, baru itd widzę koncernówkę mówię nara i idę do innego miejsca gdzie mają piwo a nie hgb.
Np. Ediego, którego można zjeść widelcem
Odpowiedz cytując
Stare 31-08-2011, 21:35
Fotka Użytkownika: Krzysiu
Krzysiu Krzysiu is offline
Krzysiu

Miejscowość: Świdnica
Standardowy

Cytat:
... wchodze do sklepu, baru itd widzę koncernówkę mówię nara i idę do innego miejsca ... jak ktoś się mieni czolwiekiem który kocha piwo nie będzie miał litości ...
Dostałeś misję od Boga?

Kurwa, czy w tym Poznaniu jakaś zaraza panuje?
Stare 31-08-2011, 21:47
Fotka Użytkownika: Feti
Feti Feti is offline
Senior

Miejscowość: Płock
Standardowy

To przez niepryskane, antykorporacyjne i ekologiczne pyry.
Gdzie ja bym kupił piwo,przecież żaden sklep w okolicy nie pozwoliłby sobie na rezygnacje z piw KP czy Carlsberga?
Stare 31-08-2011, 22:00
anteks anteks is offline
maruda

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
Dostałeś misję od Boga?

Byłem dzisiaj w Poznaniu , zaczynam się bać , na lewym przedramieniu pojawiła się wysypka Czy jestem zarażony ?

Odpowiedz cytując
Stare 31-08-2011, 22:05
Fotka Użytkownika: rohozecky
rohozecky rohozecky is offline
Szary Kaczorzyna

Miejscowość: Stolyca i okolice
Standardowy

Cytat:
Przejrzyj sobie dyskusję z tematu o czacie z piwowarem PU. Zauważ, że ludzie mieli duże nadzieję, że dowiedzą się od gościa jak to jest naprawdę z tymi ich piwami. Zauważ jak wszyscy byli zawiedzeni jego odpowiedziami.
Tak odbiegając na chwilę od głównego wątku, ów czat z tym pajacem Berką uważam po przemyśleniu za zjawisko pożyteczne. Wszyscy mogli się naocznie przekonać, że chłopina ma do przekazania dokładnie taki sam bełkot jak nieocenieni pp.Kwiatkowski z Tołwińskim
Odpowiedz cytując
Stare 31-08-2011, 22:51
lukex lukex is offline
Senior

Standardowy

Cytat:
Dostałeś misję od Boga?

Pewno tak mówią pr-owcy po robocie, w sensie po pracy o przeciwnikach koncernów wtedy tez już mogą przeklinać i nie muszą mówić pięknie i ogładnie. Z resztą pijcie se tą koncernówę jak tak ja zachwalacie. Nowy wynalazek kp już na pókach-leccie szybko bo wszystko rozkupią, bo w końcu mocne to ciemnozłote
Odpowiedz cytując
Stare 31-08-2011, 22:58
anteks anteks is offline
maruda

Standardowy

Lulek , Krzysiu nawiązał do innego ciekawego tematu z udziałem naszego ziomala

Odpowiedz cytując
Stare 31-08-2011, 23:01
Fotka Użytkownika: Latarnik
Latarnik Latarnik is online now
Premium Lamplighter

Miejscowość: US East Coast
Standardowy

Cytat:
Kurwa,
Krzysia to chyba "chlopa dawno nie miala", bo tak ostatnio bluzga na forum
http://latarniknj.web-album.org/
Odpowiedz cytując
Stare 31-08-2011, 23:36
Fotka Użytkownika: żąleną
żąleną żąleną is offline
Sojowe Oddziały Bojowe

Miejscowość: mniasto Warszawa
Standardowy

Cytat:
Bez kitu, jest najlepszy. W dodatku potrafi wąchać piwo pite prosto z butelki: http://www.browar.biz/forum/showthre...301#post874301.

Nawiasem pisząc, niesamowita jest rozpiętość postaw przypisywanych użytkownikom forum: od bezkrytycznych miłośników niekoncernówek po psy łańcuchowe koncernów. Pełne spektrum.
i grabe w oko mnie wciska
Odpowiedz cytując
Stare 31-08-2011, 23:55
Fotka Użytkownika: slavoy
slavoy slavoy is offline
Senior

Miejscowość: Piotrowice (DSR)
Standardowy

O zakręt, wesoło ostatnio na forum
Lukex, jak tam zapachy prosto z butelki? Oczywiście tylko z zielonej butelki, o ile dobrze pamiętam, ona, ta butelka, zwiększa goryczkę, tę nosową pewnie też.

Niesamowite jak niektórym tegoroczne nieliczne upały ugotowały mózgownice. Właśnie dopiłem koncernowego Breznaka. Idę się powiesić.
Stare 01-09-2011, 00:11
Fotka Użytkownika: Feti
Feti Feti is offline
Senior

Miejscowość: Płock
Standardowy

Sprawdź tylko, czy sznurek jest ekologiczny i fair trade. A najlepiej z Poznania.
Stare 01-09-2011, 00:12
darekd darekd is offline
Senior

Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
Nawiasem pisząc, niesamowita jest rozpiętość postaw przypisywanych użytkownikom forum: od bezkrytycznych miłośników niekoncernówek po psy łańcuchowe koncernów. Pełne spektrum.
Myślę, że do pełni szczęścia brakuje jeszcze abstynentów - nie licząc kolegi Pepka, który po powrocie do formy (czego życzę jak najszybciej )i lekturze ostatnich wątków będzie pewnie mógł długimi jesiennymi wieczorami opowiadać jak to kiedyś smakowało piwo
Odpowiedz cytując
Stare 01-09-2011, 08:19
grew grew is offline
Senior

Standardowy

Lukex, mam pytanie, jak chcesz mieć niezależne forum, bez reklam PU/KP itd. to dlaczego nie jesteś przynajmniej premium użytkownikiem?
Odpowiedz cytując
Stare 01-09-2011, 08:42
lukex lukex is offline
Senior

Standardowy

Po chwili zastanowienia chce przeprosic zarowno Arta (za te niemiłe slowa) jak i równiez wszystkich uzytkowników którzy poczuli się urazeni moimi wypowiedziami. Zrozumcie mnie troszke, ja myslałem że browar.biz to miejsce gdzie wszyscy są przeciw koncernom. Kazdy ma prawo pić co chce i nic mi do tego.Sorka jeszcze raz
Odpowiedz cytując
Stare 01-09-2011, 09:28
Fotka Użytkownika: Krzysiu
Krzysiu Krzysiu is offline
Krzysiu

Miejscowość: Świdnica
Standardowy

Zacznij jeszcze używać polskich liter i znaków interpunkcyjnych, a będzie dobrze.
Stare 01-09-2011, 09:30
anteks anteks is offline
maruda

Standardowy

Cytat:
Po chwili zastanowienia chce przeprosic zarowno Arta (za te niemiłe slowa) jak i równiez wszystkich uzytkowników którzy poczuli się urazeni moimi wypowiedziami. Zrozumcie mnie troszke, ja myslałem że browar.biz to miejsce gdzie wszyscy są przeciw koncernom. Kazdy ma prawo pić co chce i nic mi do tego.Sorka jeszcze raz
Przeciw to tylko na forum , na co dzień wielu pracuje w koncernach , a lodówki w domu mamy pełne tyskiego i żywca

anteks edytował/a post 01-09-2011 o godz. 09:30.
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie
HTML: Nie

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Godziny podane są wg strefy czasowej GMT +1. Stronę wygenerowano o 19:23.

Browar.biz: ©2000 - 2019, Pub.Net wszelkie prawa zastrzeżone | Serwis przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oprogramowanie Forum: vBulletin ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Swoje piwo domowe uwarzysz z Centrum Piwowarstwa - zaopatrujemy Piwowarów domowych w surowce i sprzęt do warzenia a Piwoszy w wiedzę o piwie i piwowarstwie.