Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Des Geants, La Corne du Bois des Pendus Triple

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tmspoko
    Senior
    • 09-2009
    • 207

    Des Geants, La Corne du Bois des Pendus Triple

    D’Ebly/La Triple 10° Corne

    Zawartość alk. 10%, butelka 0,33cl. Zakupione w Belgii w Carrefour za 1,29euro.
    W smaku duża słodycz – nie podejmuję się głębszej analizy – dla mnie bardzo dobre piwo. Mogę polecić. Ciekawe szkło
    Attached Files
    Last edited by sibarh; 14-09-2011, 11:35.
    TMspoko
  • baania
    Senior
    • 10-2009
    • 317

    #2
    Szkło faktycznie bardzo ciekawe, ale czy wygodnie się z tego pije?
    Podcast o piwie
    Podcast o piwie | Facebook

    Comment

    • tmspoko
      Senior
      • 09-2009
      • 207

      #3
      Zależy, czy "ogonek" dasz do góry czy na bok. Oczywiście wyjmując z drewienka.
      Last edited by tmspoko; 12-09-2011, 15:35.
      TMspoko

      Comment

      • snorre
        Senior
        • 02-2006
        • 655

        #4
        Powyższe szkło można dostać w Poznaniu, w Piwach Świata, za...130zł.
        Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

        Comment

        • tmspoko
          Senior
          • 09-2009
          • 207

          #5
          Szkiełko kupiłem razem z piwem. Cena wynosiła 13,80euro ale przy kasie okazło się, że w komputerze kosztuje 3,04euro (pani sprawdzała, było wpisane pod inną nazwą, ale w końcu za tyle mi sprzedała). W innych sklepach (specjalistycznych) kosztowało ok. 19euro.

          Widzę, że został zmieniony temat mojego postu. Chyba nie mogę zgodzić się z nazwą browaru. Na butelce producentem jest Brasserie D'Ebly, adres Rue Champs-Claire 70, B-6860 Ebly. www.lacorneduboisdespendus.com Nigdzie nie ma nazwy Des Geants - na stronie intrenetowej również.
          Last edited by tmspoko; 14-09-2011, 15:59.
          TMspoko

          Comment

          • kony
            breweriarz
            • 08-2005
            • 1701

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tmspoko Wyświetlenie odpowiedzi
            Widzę, że został zmieniony temat mojego postu. Chyba nie mogę zgodzić się z nazwą browaru. Na butelce producentem jest Brasserie D'Ebly, adres Rue Champs-Claire 70, B-6860 Ebly. www.lacorneduboisdespendus.com Nigdzie nie ma nazwy Des Geants - na stronie intrenetowej również.
            To browar kontraktowy, Brasserie D'Ebly to tylko marka - piwo warzone jest w Des Geants. Właściciel-piwowar Gaëtan Patin podobno dąży docelowo do uruchomienia własnego browaru.

            Comment

            • tmspoko
              Senior
              • 09-2009
              • 207

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
              To browar kontraktowy, Brasserie D'Ebly to tylko marka - piwo warzone jest w Des Geants. Właściciel-piwowar Gaëtan Patin podobno dąży docelowo do uruchomienia własnego browaru.
              OK. Dzięki za informację - taki ichni Gontyniec.
              Last edited by tmspoko; 15-09-2011, 11:34.
              TMspoko

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                #8
                Zarówno w smaku jak i aromacie czuć słodycz. Smak jest zdecydowanie przyprawowy, wręcz pikantny. Średnia goryczka, zaznacza się w finiszu. Aromat bardziej rozbudowany - słodowo-drożdżowy, fenolowy, lekko cytrusowy w kierunku mango i ananasa a nie cytryny czy pomarańczy. Alkohol wyraźny, w smaku pikantny w aromacie lekko wódczany.
                Piwo raczej do wąchania. Uogólniając to poniżej średniej.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎