Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.09.07-09 - XI Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • emes
    Nadszyszkownik Chmielowy
    • 08-2003
    • 4275

    Ja mimo wszystko planuję podróż autem, może nawet wyjadę wcześniej, żeby pozwiedzać pobliskie czeskie browary, albo po zlocie tam pojadę. Odległy termin, nie mam na razie skonkretyzowanych w tym względzie planów.

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      Jeżeli nie uda mi się zwiedzić i zdegustować browarów restauracyjnych w Cieszynie i Bielsku-Białej w czasie lipcowego wypadu w Beskidy, to planuję wyjazd na Zlot połączyć z "zawinięciem" do nich. Po drodze jeszcze może Pivovaria albo Czenstochovia...?

      Comment

      • Rycho_128
        Senior
        • 03-2007
        • 1039

        A ten zlot jest, czy może odwołany, bo w ogóle nawet nie wiadomo gdzie... Wieki całe się tu nikt nie odzywał Normalnie to już o tej porze roku listy były i domki poprzydzielane i takie tam, a teraz co?
        Last edited by Rycho_128; 03-06-2012, 20:45.
        Gdański Browar WaRy
        Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
        Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          Dziś miałem sen o zlocie. Nie wiadomo gdzie on był. Było ze 2 setki ludzi, prawie nikogo nie rozpoznawałem, ale po pierwszej nocy 2/3 się zmyło. Dziwne takie...

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            Póki co szukamy ciągle ośrodka, w coraz dalszych okolicach.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • bury_wilk
              Senior
              • 01-2004
              • 2655

              Może wyspa tropikalna pod Berlinem?

              Lubię kiedy się zieleni
              Lubię jak się piwo pieni...

              ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

              Comment

              • zgoda
                Senior
                • 05-2005
                • 3516

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                Póki co szukamy ciągle ośrodka, w coraz dalszych okolicach.
                Byle były ławki i gniazdko z prądem do podłączenia schładzarki. Jak nie będzie browaru przemysłowego w okolicy, to przywiozę spakowany mój domowy. Oprowadzę uczestników zlotu i będzie zaliczone zwiedzanie, a nawet rozmowa z głównym piwowarem i będzie można sobie z nim zrobić zdjęcie.

                Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dziś miałem sen o zlocie. Nie wiadomo gdzie on był. Było ze 2 setki ludzi, prawie nikogo nie rozpoznawałem, ale po pierwszej nocy 2/3 się zmyło. Dziwne takie...
                  Prawie prawdziwe.A wiadomo co robi różnice
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • FidelD
                    Member
                    • 03-2011
                    • 36

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                    Byle były ławki i gniazdko z prądem do podłączenia schładzarki. Jak nie będzie browaru przemysłowego w okolicy, to przywiozę spakowany mój domowy. Oprowadzę uczestników zlotu i będzie zaliczone zwiedzanie, a nawet rozmowa z głównym piwowarem i będzie można sobie z nim zrobić zdjęcie.

                    Mam gniazdko i taras do wykorzystania - zapraszam! Razem z Głównym Piwowarem

                    Czerwone OKO

                    Comment

                    • leszcz007
                      Senior
                      • 04-2010
                      • 100

                      Fajnie, że w tym roku zlot w Pietrowicach, będę mógł rowerkiem dojechać z domu rodziców

                      Comment

                      • slavoy
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 5052

                        Keskese?
                        Dick Laurent is dead.

                        Comment

                        • emes
                          Nadszyszkownik Chmielowy
                          • 08-2003
                          • 4275

                          To już pewne, że zlot w Piotrowicach ? Ciekawe, czy Słavoy i Marusia zdążą się przygotować. Żeby nie było tak jak z EURO, autostrady niedokończone itd

                          Comment

                          • chemmobile
                            Senior
                            • 03-2009
                            • 2168

                            Nie wiem o co wam chodzi, ale Pietrowice są niedaleko... Raciborza
                            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                            Comment

                            • leszcz007
                              Senior
                              • 04-2010
                              • 100

                              Idę sobie wioską i widzę Art'a więc wywnioskowałem, że sprawa przesądzona. No chyba, że tylko rekonesans robił. W każdym bądź razie było by fajnie jak by w Pietrowicach był zlot do Raciborza blisko, a do Czech jeszcze bliżej

                              Comment

                              • Pancernik
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 9733

                                Eeee... ART jest celebem i na pewno uczestniczył w jakiejś nowej sesji zdjęciowej dla "Vivy", "Gali" czy innej kolorowej gazetki, jakie u mnie na wsi leżą u fryzjera... .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎