Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Grand Champion 2011

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomolek
    Hophead
    • 05-2006
    • 1752

    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnozłoty, minimalnie opalizujący,ładny [4.5]
    Piana: Na początku, dosyć obfita, gruba, dość szybko zanika. Pozostawia jednak wraźne ślady na szkle. [4]
    Zapach: Nikły, słód i trochę owoców. [3.5]
    Smak: Smaczne, lekkie, winno-owocowe (jabłka?), na koniec umiarkowana, ściągająca goryczka. Wyraźny mienaralny posmak. [4]
    Wysycenie: Dosyć wysokie, dla mnie trochę za bardzo - szczypie w język. Ale chyba własciwe dla stylu. [4]
    Opakowanie: Be zastrzeżen, w połaczeniu ze szkalnką, kartonikiem i całą otoczką zasłużone 5. [5]
    Uwagi: Szału nie ma, ale to przyjemne lekkie i orzeźwiające piwo. Zbalansowane, subtelne i nienarzucające się.

    Moja ocena: [3.9]
    www.ohbeautifulbeer.com

    www.mateuszdrozdowski.pl

    „Kwaśny Edi herbu Koreb

    Comment

    • tomolek
      Hophead
      • 05-2006
      • 1752

      fotka
      Attached Files
      www.ohbeautifulbeer.com

      www.mateuszdrozdowski.pl

      „Kwaśny Edi herbu Koreb

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        W Gdyni o godz. 18:00 klientów spragnionych piwa nie odnotowałem w swej pamięci.
        Przy konsumpcji cieszyński Kölsch wypadł zaskakująco smacznie.
        Last edited by abernacka; 06-12-2011, 20:13.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • Gringo
          Senior
          • 07-2007
          • 2151

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
          Piwo uwarzone w domu nie było filtrowane
          Byłem niemal na 100% pewny że pierwszą odpowiedź otrzymam właśnie od Ciebie. Ale kierowałem ją jednak do źródła i nie o to mi chodziło.

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9732

            A co, jedno sobie "topolnąłem" na rozpoczęcie wieczoru.
            Generalnie smaczne, poważniejszą ocenę zostawię na jakiś spokojniejszy czas.
            W Piasecznie hostessa (wizualnie OK ) żeniła jakiś kit, więc bez słowa wziąłem kilka zestawów i czmychnąłem. Pozostała oferta piwna Almy poniżej średniej.

            Szklaneczka stylowa, w Kolonii z takich pijałem , choć pewnie nikt w takich "wazonikach" piwa pić nie będzie.
            W zeszłym roku też była niekompatybilność objętościowa: piwo Dori było 0,5, a pokalik 0,33...

            Comment

            • Piecia
              Senior
              • 02-2002
              • 3307

              Widziałem do nabycia przed 18.... zestaw 4x piwo plus szklanka, nie skusiłem się - cena - około 26 zł
              Koniec i bomba,
              Kto nie pije ten trąba !!!
              __________________________
              piję bo lubię!

              Comment

              • canigggia
                Senior
                • 10-2009
                • 451

                Ocena z ARTomatu

                Kolor: jasnozłoty, bardzo klarowny, pełen gazowych bąbelków [4]
                Piana: biała, dość wysoka, średnio pęcherzykowa, pęcherze duże, dość wolno opada, zostawia miłe delikatne osady [4]
                Zapach: wyraźnie słodowy, wyczuwalne nuty winne i owocowe [4]
                Smak: słodowo-winny, nuty owocowe wyczuwalne, w środkowej fazie pojawia się delikatna, przyjemna goryczka, która trwa aż po finisz [4]
                Wysycenie: troszkę za duże [3.5]
                Opakowanie: etykieta na butelce taka troszkę w stylu niemieckim, pozłacana, ładna, na której podziwiać możemy podpis zwycięzcy konkursu; ładny dedykowany kapsel [4.5]
                Uwagi: Ogólnie rzecz biorąc, bardzo dobre piwo, ale, czy wśród około 200 zgłoszonych do konkursu nie było lepszych, śmiem wątpić

                Moja ocena: [4]
                Browarnik Tomek
                TomCani

                Grimness, Frost and Northern Darkness!!!

                Comment

                • Lesnick
                  Senior
                  • 03-2010
                  • 153

                  Tegoroczny zestaw wygląda tak:
                  Attached Files

                  Comment

                  • Lesnick
                    Senior
                    • 03-2010
                    • 153

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
                    Widziałem do nabycia przed 18.... zestaw 4x piwo plus szklanka, nie skusiłem się - cena - około 26 zł
                    W warszawskiej Almie przy Grójeckiej sprzedawano zestaw 3xpiwo, plus szklanka, choć liczono tylko za browara - dokładnie 4,39 zł za sztukę.

                    Comment

                    • banita12
                      Member
                      • 10-2007
                      • 65

                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Bardzo jasny , jasno słomkowy [4]
                      Piana: Szybko się wytwarza jednak też szybko opada, niestety grubopęcheżykowa. [4]
                      Zapach: Delikatny słodowo chmielowy czuć dobry chmiel trochę przeszkadza mi wybijający się zapach słodu orkiszowego. [3.5]
                      Smak: Smakuje jak dobry niemiecki lager czuć smak użytych słodów. Smak chmielu jest delikatny przyjemnie pozostający na języku. Dla mnie troszkę zbyt odfermentowany więc wodnisty. [4]
                      Wysycenie: Wysokie, poprawne [4.5]
                      Opakowanie: W stylu niemieckim dość ładne. [4]
                      Uwagi: Kupione w Almie. Piwo z każdym łykiem smakuje lepiej. Przyjemne lekkie piwo do codziennej degustacji. Troszkę zaporowa cena.

                      Moja ocena: [3.85]

                      Comment

                      • alterbeer
                        Senior
                        • 09-2011
                        • 138

                        Jakby kogoś interesowało, chwilę przed 22 w poznańskiej Almie w Starym Browarze było jeszcze sporo zestawów ze szklankami.

                        Comment

                        • thir13teen
                          Junior
                          • 11-2011
                          • 9

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PiwnicaZamkowa Wyświetlenie odpowiedzi
                          z ciekawości podaj gdzie?
                          a w Tychach

                          Comment

                          • volodos
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 717

                            A podstawkę dedykowaną ktoś widział gdzieś? Czy znowu będzie konspira, jak z brackim pale ale? I potem będą znajomi królika po dychu na giełdach żenić. Odnośnie szkła, moim zdaniem powinno się także wysłać szklanki do mniejszych sklepów. Ale po co - lepiej, że można tylko w Almie. To jest kpina, a nie święto piwa.

                            Comment

                            • belialek
                              PiwBiz
                              • 02-2008
                              • 399

                              Szklanki w małych sklepach również były...

                              Comment

                              • kopyr
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 9475

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika volodos Wyświetlenie odpowiedzi
                                A podstawkę dedykowaną ktoś widział gdzieś? Czy znowu będzie konspira, jak z brackim pale ale? I potem będą znajomi królika po dychu na giełdach żenić. Odnośnie szkła, moim zdaniem powinno się także wysłać szklanki do mniejszych sklepów. Ale po co - lepiej, że można tylko w Almie. To jest kpina, a nie święto piwa.
                                Szklanki do małych sklepów trafiły (choć nie wiem czy do wszystkich). Mniej więcej w ilości 2 szt. na karton. Co sklep z nimi zrobił, to już inna bajka. W Cieszynie podobno w jednym sklepie można kupić 24 szt. i 2 szklaneczki gratis.
                                blog.kopyra.com

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎