Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Grand Champion 2011

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    #16
    W Almie poprzedni Grand Champion był za bodajże 5,49.
    JEDNO PIVKO NEVADI!

    Comment

    • Piwoteka
      Senior
      • 04-2008
      • 1209

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
      Czy ceny Championów z poprzednich lat w Almie różniły się jakość znacznie od cen w sklepach specjalistycznych?
      Pytam się bo do Almy mam znacznie bliżej niźli np. do Wrocławia.
      A Alma do tanich sklepów raczej się nie zalicza
      Raczej wszędzie kosztowały tyle samo (i to nie dlatego, że wszyscy równali do Almy, tylko cena jest narzucana przez GŻ).
      Piwoteka
      Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
      www.piwoteka.pl
      Sklep Piwoteki na Facebooku
      Piwoteka Narodowa na Facebooku
      Piwoteka Narodowa na G+
      Дед Мороз (Dziadek Mróz)
      Browar Piwoteka

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwoteka Wyświetlenie odpowiedzi
        Raczej wszędzie kosztowały tyle samo (i to nie dlatego, że wszyscy równali do Almy, tylko cena jest narzucana przez GŻ).
        Dziękuję za odpowiedź
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwoteka Wyświetlenie odpowiedzi
          Raczej wszędzie kosztowały tyle samo (i to nie dlatego, że wszyscy równali do Almy, tylko cena jest narzucana przez GŻ).
          Jaka narzucana? Ja odniosłem wrażenie, że w Almie było przeciętnie taniej niż w sklepach specjalistycznych (zapewne dostali lepszą cenę), aczkolwiek były wyjątki... potwierdzające regułę.
          Last edited by kopyr; 28-11-2011, 16:12.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • arzy
            Senior
            • 06-2002
            • 2814

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwoteka Wyświetlenie odpowiedzi
            Raczej wszędzie kosztowały tyle samo (i to nie dlatego, że wszyscy równali do Almy, tylko cena jest narzucana przez GŻ).
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
            Jaka narzucana? Ja odniosłem wrażenie, że w Almie było przeciętnie taniej niż w sklepach specjalistycznych (zapewne dostali lepszą cenę), aczkolwiek były wyjątki... potwierdzające regułę.
            Z tego co pamiętam nie była narzucana. Każdy miał swoją, zbliżoną do tej z Almy
            Last edited by arzy; 28-11-2011, 16:29.
            "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            Bractwo Piwne
            Skład Piwa
            Piszę poprawnie po polsku!

            Comment

            • dzemek
              Senior
              • 12-2010
              • 450

              #21
              U nas stało po ok. 5 zł. Z niecierpliwością czekam na tę nowość

              Comment

              • Piwoteka
                Senior
                • 04-2008
                • 1209

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                Jaka narzucana? Ja odniosłem wrażenie, że w Almie było przeciętnie taniej niż w sklepach specjalistycznych (zapewne dostali lepszą cenę), aczkolwiek były wyjątki... potwierdzające regułę.
                No dobra, nie narzucana, tylko sugerowana. U nas była 20 gr niższa niż w Almach.
                Piwoteka
                Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
                www.piwoteka.pl
                Sklep Piwoteki na Facebooku
                Piwoteka Narodowa na Facebooku
                Piwoteka Narodowa na G+
                Дед Мороз (Dziadek Mróz)
                Browar Piwoteka

                Comment

                • tmspoko
                  Senior
                  • 09-2009
                  • 207

                  #23
                  Szkoda, że będzie w butelkach 0,33l. W zeszłym roku były 0,5l. Myślę, że właśnie tegoroczne piwo powinno być w większych dawkach.
                  TMspoko

                  Comment

                  • tfur
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 1303

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                    No ja naiwnie liczyłem że może jednak beczka...Mastne jest w tej formie dostepne więc liczyłem, ze GCH moze też będzie.
                    chcesz powiedzieć, że w tzw. piwiarniach warki jest mastne z kija? do głowy by mi nie przyszło...
                    Last edited by tfur; 29-11-2011, 10:31.
                    veni, emi, bibi

                    Comment

                    • pioterb4
                      Senior
                      • 05-2006
                      • 4322

                      #25
                      Zastosowałem niewłaściwy skrót myślowy jakby to Antek Macierewicz powiedział W mojej najbliższej piwiarni wareckiej nie ma absolutnie nic poza Warką i Żywcem z butelki. Miałem na myśli sam fakt formy dystrybucji Mastego - że jest i butla i beczka - i fajnie by było jakby w przypadku GCH też taki schemat zastosowano.
                      Last edited by pioterb4; 29-11-2011, 11:13.

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        #26
                        No tak, ale jak w jakiejś Piwiarni nikt nie będzie chciał pić tego GCh i sprzeda się 1 karton, to dramatu nie ma. A jak beczkę otworzą, to już reszta do wylania.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • pioterb4
                          Senior
                          • 05-2006
                          • 4322

                          #27
                          No tak wygląda na pewno tok myślenia osób odpowiedzialnych za promocję i dystrybucję GCH. I ja to stanowisko poniekąd rozumiem. Tyle, że z drugiej strony jeśli wprowadzą Koelscha tylko w butelkach to jestem prawie że pewien że obrót będzie lipny - mało kto odnotuje, że na półce pojawiło się nowe piwo a do tego cena za 0,33l będzie oscylowała w granicach 9-10 zł a moze nawet więcej. To też nie zapewni temu piwu odpowiedniego zbytu a dodatkowy nalewak z limitowanym piwem zostałby prędzej dostrzeżony i moze nawet zyskałby sympatię bywalców.

                          Comment

                          • mareks
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 1939

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                            No tak wygląda na pewno tok myślenia osób odpowiedzialnych za promocję i dystrybucję GCH. I ja to stanowisko poniekąd rozumiem. Tyle, że z drugiej strony jeśli wprowadzą Koelscha tylko w butelkach to jestem prawie że pewien że obrót będzie lipny - mało kto odnotuje, że na półce pojawiło się nowe piwo a do tego cena za 0,33l będzie oscylowała w granicach 9-10 zł a moze nawet więcej. To też nie zapewni temu piwu odpowiedniego zbytu a dodatkowy nalewak z limitowanym piwem zostałby prędzej dostrzeżony i moze nawet zyskałby sympatię bywalców.

                            Te 9-10 złotych zobaczyłeś w szklanej kuli?
                            W ubiegłym roku pijałem BPAB w lokalach z butelki w cenie 5-6 złotych.

                            Comment

                            • pioterb4
                              Senior
                              • 05-2006
                              • 4322

                              #29
                              W piwiarni wareckiej 0,5l warki kosztuje 6,50 zł. Sądzisz, że cena za GCH w butelce będzie niższa?

                              Comment

                              • mareks
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 1939

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                                W piwiarni wareckiej 0,5l warki kosztuje 6,50 zł. Sądzisz, że cena za GCH w butelce będzie niższa?
                                Czy poprzednie GCH były w Piwiarniach Warki i w jakiej cenie?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎