Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

1001 piw, których warto spróbować

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10836

    1001 piw, których warto spróbować

    Ukazała się na naszym rynku nowa pozycja wydawnicza. 1001 piw, których warto spróbować.
    Obecnie zawartość jest mi nieznana. Cena oscyluje w okolicach 100zł.
    Piwna turystyka według abernackiego
  • Żywiec
    Senior
    • 12-2001
    • 1571

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
    Ukazała się na naszym rynku nowa pozycja wydawnicza. 1001 piw, których warto spróbować.
    Obecnie zawartość jest mi nieznana. Cena oscyluje w okolicach 100zł.
    W Merlinie z wysyłką nieznacznie poniżej 100 pln. Oryginalny tytuł w wolnym tłumaczeniu "1001 piw których musisz spróbować przed śmiercią".

    Pozycja ciekawa choć merytorycznie można się do wielu rzeczy przyczepić - np. piwa podzielono na: Bursztynowe, Jasne, Białe, Ciemne i Piwa Specjalne

    Przy opisie poszczególnych piw nie podano stylu - dla mnie duży minus.

    Poza tym poprawnie. Dobre zdjęcia, sporo dodatkowych ilustracji, dobre skorowidze ułatwiające szukanie piw.

    Druk i oprawa: CHINY

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
      W Merlinie z wysyłką nieznacznie poniżej 100 pln. Oryginalny tytuł w wolnym tłumaczeniu "1001 piw których musisz spróbować przed śmiercią".
      Ja tu widzę, że cena bez wysyłki wynosi 120.
      W Empiku 107,99 - ale w sklepie internetowym. Tutaj można za darmo odebrać w salonie.
      Last edited by Pendragon; 30-10-2011, 09:59.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 08-2001
        • 3562

        #4
        Ja polecam wrocławską księgarnię Szczytnicka, tańszej nie znam.

        Cena domeny: 1000 PLN (do negocjacji). Możliwość kupna na raty od 62.50 PLN miesięcznie. Oferta sprzedaży znajduje się w serwisie AfterMarket.pl, największej giełdzie domen internetowych w Polsce.

        Comment

        • Żywiec
          Senior
          • 12-2001
          • 1571

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Ja tu widzę, że cena bez wysyłki wynosi 120.
          W Empiku 107,99 - ale w sklepie internetowym. Tutaj można za darmo odebrać w salonie.
          Dziwne bo zapłaciłem w Merlinie z wysyłką 96,50- pln.

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            #6
            Żywiec, a jak oceniasz tą pozycję książkową? Tzn. dobór piw, ilustracje, opisy itp? Bo się mocno zastanawiam czy na święta sobie nie zafundować

            EDIT: sorry, już doczytałem, że parę postów wyżej jest Twoja opinia. To jak możesz to tylko napisz czy piwa są ciekawie zestawione...
            Last edited by pioterb4; 30-10-2011, 11:47.

            Comment

            • Żywiec
              Senior
              • 12-2001
              • 1571

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
              Żywiec, a jak oceniasz tą pozycję książkową? Tzn. dobór piw, ilustracje, opisy itp? Bo się mocno zastanawiam czy na święta sobie nie zafundować
              Tak jak pisałem wcześniej ma różne braki ale na pewno to dobra pozycja dla miłośnika piwa. Dobra jakość zdjęć i ilustracji, szerokie opisy prezentowanych piw to zdecydowanie atuty tej pozycji.

              Dla mnie osobiście największą wartością tego wydawnictwa są opisy wielu nieznanych mi z degustacji piw z USA, Nowej Zelandii, Japoni, Australii itp. Po lekturze będę miał niezłe wyzwanie aby w jakiś sposób dotrzeć do piw, które mnie najbardziej zainteresowały.

              Comment

              • pioterb4
                Senior
                • 05-2006
                • 4322

                #8
                Dzięki za info, właśnie o obecność tych egzotyków chodziło mi najbardziej

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10836

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                  (...)
                  W Empiku 107,99 - ale w sklepie internetowym. Tutaj można za darmo odebrać w salonie.
                  Przed chwilką żona zakupiła tą pozycję za 95zł.
                  Promocja na wszystkie książki w Empiku trwa tylko przez weekend. Warunkiem, aby uzyskać znikżę trzeba okazać kartę payback.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #10
                    Promocja dotyczy salonów czy sklepu internetowego?

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #11
                      No to już wiem, tylko salonów. Przy czym w moim książki nie ma. Mogą zamówić. Ale ja to chromolę - nie dość że zapłaciłbym cenę salonową to jeszcze nie policzyliby punktów. Można kupić w innym sklepie, gdzie cena jest tylko 2 zł droższa niż w sklepie internetowym Empiku i zyskać ponad 300 punktów.
                      W sumie niepotrzebnie na szybko rejestrowałem dziś tę kartę, o której zapomniałem przez miesiąc

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • Gringo
                        Senior
                        • 07-2007
                        • 2151

                        #12
                        Wizualnie piękna pozycja na półkę biblioteczki, merytorycznie zdecydowanie lepiej od np "Piwa Świata" Kenninga i Jacksona.
                        Po wstępnych oględzinach widać że nie ustrzeżono się przed błędami, zauważyłem kilka pomylonych krajów produkcji danego piwa.

                        Polskę reprezentuje II liga, Brackie, Jędrzejów czy Łomża Export. Nie znalazłem żadnego polskiego portera.

                        97,19 PLN w Empiku.
                        Last edited by Gringo; 12-11-2011, 19:24.

                        Comment

                        • Gringo
                          Senior
                          • 07-2007
                          • 2151

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nie znalazłem żadnego polskiego portera.
                          Jest jednak jeden przedstawiciel - Żywiec Porter.

                          Comment

                          • kangurpl
                            Senior
                            • 03-2002
                            • 2660

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
                            ...
                            Polskę reprezentuje II liga, Brackie, Jędrzejów czy Łomża Export. ...
                            Mógłbyś wymienić kilka piw z I ligi?
                            Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                            "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                            "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                            Comment

                            • Mason
                              Senior
                              • 02-2010
                              • 3280

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl Wyświetlenie odpowiedzi
                              Mógłbyś wymienić kilka piw z I ligi?
                              Ja mógłbym - portery.
                              JEDNO PIVKO NEVADI!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎