Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gościszewo, Minister Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Gościszewo, Minister Pils

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złocisty. Lekko mętny. [4]
    Piana: Zabzyczała przy nalewaniu. Dość szybko opada do cienkiego i dziurawego kożuszka. Tenże przez kilka minut się wstydzi że nie wyrósł na prawdziwego bohatera. [2.5]
    Zapach: Miękki, słodowy. Aromat dość przyjemnym się wydaje, choć wyczuwany na granicy percepcji, biorę więc poprawkę na ułomność zmysłu powonienia. [4]
    Smak: Jak na jedenastkę mimo wszystko za płaski. Brakuje zdecydowanego nachmielenia jak to w pilsach być powinno, a słodowość pojawia się dopiero po wyraźnym ogrzaniu piwa, pod sam koniec konsumpcji. Wyczuwalna za to wyraźna wodnistość. [3]
    Wysycenie: Braki smakowe podkreślają za to zdecydowane nagazowanie, które w tej sytuacji sprawia wrażenie zbyt wysokiego. [3.5]
    Opakowanie: Najlepszy element tego piwa. Ascetyczne, utrzymane w tonacji czarno-białej, a jakże wyraziste. Świetny pomysł, klimat niczym z czasów gorączki złota na Dzikim Zachodzie. Do tego pełne informacje o ekstrakcie, składzie i producencie. Gdyby nie kapsel golas byłoby 5. [4.5]
    Uwagi: Piwo butelkowane dla poznańskiego sklepu Ministerstwo Browaru (http://ministerstwobrowaru.pl/) przez browar Gościszewo. Z całą pewnością to gościszewski pils (http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=48681), tyle że w znacznie lepszym opakowaniu. Piwo, które po poprawkach może fajnie namieszać w niewielkim w sumie asortymencie polskich jedenastek. Jak na razie w mojej opinii przegrywa jednak z niejednym czeskim odpowiednikiem koncernowym.
    Panie ministrze, pora rozejrzeć się po swoim gabinecie

    Moja ocena: [3.45]
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

    Comment

    • qlpin
      Senior
      • 09-2011
      • 105

      #3
      piłem ostatnio i apteka
      szkoda, że nie zapytałem o datę tej warki...

      Comment

      • michudy
        Member
        • 04-2014
        • 41

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złocisty przechodzący w słomkowy [4.5]
        Piana: Dość obfita, szkła prawie nie zdobi, ale cienka warstwa utrzymuje się długo [3.5]
        Zapach: Chmielowy, jakby trochę owocowy [3.5]
        Smak: Jest lekka goryczka, trochę chmielu, słodu. Posmak znika prawie natychmiast. Trochę "puste" [3.5]
        Wysycenie: Średnie, może być [4]
        Opakowanie: Czarno-biała stylizacja sama w sobie fajna, ale do pilsa nie pasuje [3]
        Uwagi:

        Moja ocena: [3.55]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎