Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
W pewnej chwili swojego życia zacząłem szukać czegoś więcej poza piwami popularnych marek, pytałem znajomych, przeglądałem bezkresne zasoby internetu. W końcu trafiłem na stronę browar.biz i okazało się, jak dużo mnie omijało w kwestiach piwnych. Od dwóch lat dość często zaglądam na forum, czerpiąc pełnymi garściami z niewyobrażalnej wręcz ilości wiedzy zgromadzonej przez forumowiczów. Aby browar.biz mógł nadal istnieć i się rozwijać, niezbędne jest wsparcie użytkowników - właśnie dlatego zdecydowałem się dołożyć swoją cegiełkę. Ty też wesprzyj browar.biz - zostań Premium Użytkownikiem.
moracz
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 12-12-2011, 16:54
Emejcz Emejcz is offline
Junior

Standardowy Sprzedam kolekcję podstawek od piwa (i nie tylko) polskich i zagranicznych 10 lat +

Witam, sprzedam kolekcję nie powtarzających się podkładek od piw polskich, zagranicznych i nie tylko, około 150-250 sztuk (dokładnie jeszcze nie liczyłem). Są to podkładki w wieku 10 lat wzwyż. Polskie w większości w wieku około 15 lat, zaś wśród zagranicznych zdarzają się ~30 latki. Podstawki są w stanie różnym, zainteresowanym udostępnię zdjęcia.
Całą kolekcję sprzedam tylko za rozsądną kwotę, w przeciwnym wypadku będę sprzedawał pojedynczo.
W razie pytań/zainteresowania proszę o kontakt przez prywatną wiadomość lub maila succubusus@gmail.com
Preferowana przeze mnie forma sprzedaży to allegro.
Odpowiedz cytując
Stare 12-12-2011, 20:57
Fotka Użytkownika: Fala
Fala Fala is offline
Senior

Miejscowość: Puławy
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Emejcz Wyświetlenie odpowiedzi
... Preferowana przeze mnie forma sprzedaży to allegro.
Więc od razu wystaw na aukcję i ... niech licytują.

PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ
Odpowiedz cytując
Stare 12-12-2011, 21:48
noodles noodles is offline
Senior

Miejscowość: Świerklaniec
Standardowy

Daj tu jakieś zdjęcie kolekcji to ktoś ci powie czy jest się na co napalać bo coś czuję, że jesteś kolejnym gościem, któremu wydaje się, że ma cuda na kiju a okaże się, że przesyłka będzie kosztowniejsza niż cała kolekcja.

noodles edytował/a post 12-12-2011 o godz. 21:50.
Odpowiedz cytując
Stare 13-12-2011, 16:30
Emejcz Emejcz is offline
Junior

Standardowy

Zamieszczam album...
Jest ich około 185.
https://picasaweb.google.com/succubu...P6a8bWS7s2vkwE

Nie mam zbytnio czasu ich ładnie uszeregować, ale w gwoli jasności, robiłem zdjęcia po kolei i zazwyczaj jest tak, że pierw jest przód a później tył podstawki. W przypadkach kiedy tył jest biały lub taki sam, nie robiłem jego zdjęcia.
Nigdzie nie sugerowałem, że mam same unikaty Nie oznacza to jednak, że odsprzedał bym to za 10 zł.
Odpowiedz cytując
Stare 13-12-2011, 16:49
Fotka Użytkownika: Cooper
Cooper Cooper is offline
wylewny jestem

Miejscowość: Dolina Krzemowa UE
Standardowy

Chyba niepotrzebnie poświęciłeś czas na focenie tego.
Jeśli dasz startówkę 10 zeta to może pójdą ale szanse nieduże , jeśli startówka będzie znacznie większa to szkoda Twojej prowizji za wystawienie aukcji natomiast prowizja od sprzedaży Ci na pewno nie grozi. Jeśli wystawisz od 1 pln szanse na sprzedaż masz duże.
Jeśli coś Ci pomogłem to miło mi

Zbiór/oferowane/poszukiwane birofilia z Mazowsza, Irlandii, Tanzanii oraz zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Web-Albumie
Odpowiedz cytując
Stare 13-12-2011, 16:59
noodles noodles is offline
Senior

Miejscowość: Świerklaniec
Standardowy

Czyli moje przeczucia się potwierdziły. Wprawdzie jestem większym optymistą niż Cooper bo uważam, że zestaw może przy niewielkim szczęściu pójść za 20-30 zł ale dotyczy to tylko kilku podstawek polskich. Zagranicę z tego zestawu możesz wyrzucić albo próbować sprzedać na Allegro za 2 zł.
Stare 13-12-2011, 19:33
Fotka Użytkownika: wasyll
wasyll wasyll is offline
Senior

Miejscowość: Goczałków k. Strzegomia
Standardowy

Poszedł mail.
Odpowiedz cytując
Stare 13-12-2011, 19:57
Emejcz Emejcz is offline
Junior

Standardowy

Bardzo dziękuję za przejawiany optymizm
Odpowiedz cytując
Stare 14-12-2011, 22:48
ramirez ramirez is offline
Member

Miejscowość: Ciechanów
Standardowy

Po co oferujesz podstawki w tym dziale,jak i tak wystawiasz je na allegro?
Odpowiedz cytując
Stare 08-01-2012, 15:38
Emejcz Emejcz is offline
Junior

Standardowy

Wszystko poszło na allegro.
Odpowiedz cytując
Stare 08-01-2012, 19:38
Fotka Użytkownika: mwa
mwa mwa is offline
Senior

Miejscowość: Ruda Śląsko
Standardowy

Dzięki kolego za spama co rozesłałeś na PW.
Nie życzę sobie takich wieści !!!

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie
HTML: Nie