Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jagiełło, Magnus o smaku rumowym

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Jagiełło, Magnus o smaku rumowym

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Lesnick
    Senior
    • 03-2010
    • 153

    #2
    Potraktowałbym to jako napój piwny mocno aromatyzowany. Jedyne co mi się w owym tworze spodobało to rubinowa barwa.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      to chyba nic innego jak Kuba, piwo dla Dionizosa
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Kwadri
        Senior
        • 10-2009
        • 1216

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Brązowo-wiśniowy. [4]
        Piana: Beżowa, drobnobąblowa, całkiem wysoka. Po kilku minutach opada do niepełnej warstwy, lekko brudząc szkło. [3.5]
        Zapach: Słodki, ale całkiem przyjemny, rumowy z wyraźnymi rodzynkami i delikatną czekoladą. [4]
        Smak: Słodki z rumowym tłem. Tło kwaskowate, ale trochę gryzące. Później ledwo wyczuwalna, delikatna goryczka i lekko czekoladowe posmaki. [3.5]
        Wysycenie: Średniowysokie, delikatnie podszczypuje. [4.5]
        Opakowanie: Nieco stuningowany Magnus z beczką rumu i tandetnym statkiem. Etykieta pomarszczona i krzywo naklejona. Kapsel czarny, brak podanego ekstraktu. [2.5]
        Uwagi: Z datą do stycznia 2013. Kupione w Składzie Piwa w Częstochowie.

        Moja ocena: [3.7]
        www.lkschmielowice.futbolowo.pl

        Comment

        • TraczJanusz
          Member
          • 04-2011
          • 74

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ciemny kawowy. Bez zastrzeżeń. [4.5]
          Piana: Dość obfita i gęsta. Troszkę za szybko opada. Ale w sumie jest bardzo dobrze/ [4]
          Zapach: Słodki i na pewno nie odpychający, ale można wyczuć zapach spirytusu jakiegoś co ma niby być rumem :/. [3]
          Smak: Dość udane piwko, aczkolwiek do ideału mu trochę brakuje. Inne Magnusy mnie bardziej smakują. Można wyczuć słodycz ale trochę sztuczną i posmak taniego spirytusu :P. Niemniej jednak da się wypić spokojnie i to w miarę ze smakiem. Pod koniec wyczuwalne nuty chmielowe. [3.5]
          Wysycenie: Minimalnie za bardzo wysycone. [4]
          Opakowanie: Jak zwykle Magnus w małej irytującej butelce 0,33. Etykietka nie powala, ale ujdzie, cenie sobie prostotę i programy graficzne z początku lat 90. [3.5]
          Uwagi: Wynalazek rumowo - piwny od Jagiełły. Jak najbardziej wypijalne, dla pasjonatów. Słodkie więc dobre także dla kobiet.

          Moja ocena: [3.45]

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Czarny z rubinowymi refleksami. [4.5]
            Piana: Mała intensywność, szybko opada do firanki, lekko brudzi szkło. [3]
            Zapach: Rum, wanilia, karmel, lekka kawa. W sumie przyjemny, chociaż mało piwny. [3.5]
            Smak: Słodycz, lekki kwasek, rumowo-goryczkowy posmak. Czuć też nieprzyjemną "aptekę" sztucznego aromatu. Ciężkie do wypicia. [2]
            Wysycenie: Spore, nieco za duże. [3.5]
            Opakowanie: Nie podoba mi się. Do tego krzywo naklejona kontra, czarny kapsel i brak ekstraktu. Na plus dokładny skład. [2.5]
            Uwagi:

            Moja ocena: [2.85]
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎