Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarnków, Noteckie na miodzie lipowym

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Czarnków, Noteckie na miodzie lipowym

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Kwadri
    Senior
    • 10-2009
    • 1216

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemny brąz, klarowny. Pod światło rubinowy. [4.5]
    Piana: Jasnobeżowa, raczej drobnopęcherzykowa, średniowysoka. W kilka minut opada do niepełnej warstwy z grubszym pierścieniem. Później tylko pierścień. [3.5]
    Zapach: Dość intensywny, słodki. Dominuje miód, pod spodem słodowość i delikatnie palone akcenty. [4]
    Smak: Słodki, miodowy początek. Powoli docierają lekko palone posmaki i mieszają się ze słodkim początkiem. Finisz lekko palony. [3.5]
    Wysycenie: Średnie. [4.5]
    Opakowanie: Całkiem ładne, oryginalne. Duża, przeźroczysta butla zamykana krachlą. Parametry podane, brak szczegółowego składu. [4]
    Uwagi: Kupione w firmowym sklepie przy browarze.

    Moja ocena: [3.8]
    Attached Files
    Last edited by Kwadri; 03-04-2012, 20:35.
    www.lkschmielowice.futbolowo.pl

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemny rubin, klarowne [5]
      Piana: jasno bezowa, mierna, drobna, po nalaniu błyskawicznie znika [2]
      Zapach: dośc intensywny, miodowo-słodowy plus lekki zbozowy zapach [3.5]
      Smak: dominuje naturlany miodowy posmak, miodu spadziowego wraz z lekka slodowością i niewielka goryczką, brak piwu pełności i treściwosći [3.5]
      Wysycenie: trochę za duże [4]
      Opakowanie: butelka 0.75 w stylowym tekturowym opakowaniu, ładna prosta etykieta, podoba mi się [5]
      Uwagi: Nie podeszło mi ale zdecydowanie lepsze wśród innych pszczelich piw na rynku

      Moja ocena: [3.525]
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • blazers
        Senior
        • 10-2009
        • 217

        #4
        butelka jest z kaucją czy bez?

        Comment

        • Brodzislaw
          Senior
          • 09-2013
          • 1020

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ciemny czerwony / rubinowy [4]
          Piana: jasna, lekko wpadająca w beżowy, szybko zniknęła. [2.5]
          Zapach: Na poczatek miód z czasem słody lekka paloność i kwasek. [3.5]
          Smak: Ciemne słody, minimalna paloność, do tego słodycz miodu i na koniec wychodzi goryczka. Piwo lekko pustawe/wodniste. [3]
          Wysycenie: Lekko za wysokie. [3]
          Opakowanie: Nic szczególnego, poprawna. [3.5]
          Uwagi: Kupione po wygórowanej cenie w browarze. Pite ostatniego dnia ważności.

          Moja ocena: [3.2]

          Comment

          • von_scheisse
            Senior
            • 02-2012
            • 488

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Bursztynowe, przejrzyste. [4.5]
            Piana: Umiarkowanie wysoka, sycząca tak jak na coli, momentalnie znika. [3]
            Zapach: Karmelowo-miodowe, jakby z domieszką kawy zbożowej, pachnie trochę podpiwkiem. [3.5]
            Smak: Landrynkowe, lekko karmelowe, miód na drugim planie, sprawia wrażenie sztucznego. Piwo sprawia wrażenie wodnistego, cienkiego. Goryczki brak. [3]
            Wysycenie: Wysycenie początkowo wydaje się wysokie i szczypiące w gardło, jednak piwo momentalnie odgazowuje się. [3]
            Opakowanie: Butelka z zamknięciem patentowym i etykieta w stylu retro prezentują się naprawdę ładnie. Podstawowe parametry są podane, brakuje natomiast szczegółowego składu . Na minus chrzanienie o długim leżakowaniu i niskiej pasteryzacji. [4]
            Uwagi: Data przy­dat­no­ści: 28.08.2016 r.

            Moja ocena: [3.3]
            Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
            http://www.chmielnik-jakubowy.pl
            https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

            Comment

            • CyboRKg
              Senior
              • 04-2010
              • 593

              #7
              Smakuje landrynkami i sztucznym miodem. Po Czarnkowie spodziewalem sie czegos znacznie lepszego!
              "Jedno pivo ne vadi!"
              "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎