Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BrowarBizowy Dziennik Piwny w Androidzie - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kamcio1990
    Senior
    • 11-2010
    • 300

    #46
    Kiedyś myślałem nad utworzeniem podobnego programu ale zabrakło motywacji i chęci. A tu proszę - podczas nadrabiania zaległości na forum napotkałem się na tak przyjemną informację. Super, dzięki wielkie autorowi aplikacji.

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      #47
      ściągnąłem i zainstalowałem - od wczoraj wracam do DP - świetna pomoc, póki co piję w domu, ale w knajpie pomoc nieodzowna
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • Bombadil13
        • 05-2005
        • 2479

        #48
        Powtórzę się super sprawa!

        Zgłaszam inicjatywę, by Shejanowi zapłacić za użytkowanie (ściągnięcie DP). Jeśli podasz numer konta, to chętnie zapłacę za tą aplikację.
        Najdroższe narzędzie jakie znalazłem w Markecie to koszt 20-30zł. Uważam, że należy Ci się choćby tyle (symboliczne piwo, noi może dwa) za dostarczenie tego narzędzia.
        Poszukuję

        Comment

        • shajen
          Member
          • 08-2011
          • 50

          #49
          Fajnie, że aplikacja spełnia swoje główne zadanie. Ma nawet niewielkie, ale jednak stałe grono aktywnych użytkowników z czego jestem bardzo rad. Podziękowania za cenne uwagi

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
          Powtórzę się super sprawa!

          Zgłaszam inicjatywę, by Shejanowi zapłacić za użytkowanie (ściągnięcie DP). Jeśli podasz numer konta, to chętnie zapłacę za tą aplikację.
          Najdroższe narzędzie jakie znalazłem w Markecie to koszt 20-30zł. Uważam, że należy Ci się choćby tyle (symboliczne piwo, noi może dwa) za dostarczenie tego narzędzia.
          Co wdzięczności za samą aplikację Jeśli ktoś pragnie podziękować w postaci piwka (chętnie przyjmę domowe wyroby ) lub równowartości w pln zapraszam na priva, na pewno się dogadamy Aplikacja jest i nadal będzie darmowa!
          No risk, no fun

          Comment

          • shajen
            Member
            • 08-2011
            • 50

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
            Jedyne co można się czepić to wielkość - 2,2MB (0,6MB przenosi się na SD ale 1,64MB zostaje). Nie jest to zbyt dużo i nawet jak na mój Wildfire ma nadal dość miejsca ale ewentualnie jakby Ci się nudziło, to można spróbować go odrobinę odchudzić.
            Fakt 2mb to sporo na coś tak prostego. Problem jest jednak taki, że sama aplikacja po skompilowaniu waży ~600kb. Reszta cennych kb to pliki, biblioteki dodawane przez androida na co nie bardzo mam wpływ to (choć przejrzę to jeszcze). Myślę, że więcej szczęścia da wam kolejny ficzer niż uszczerbek paruset kilobajtów
            No risk, no fun

            Comment

            • Bombadil13
              • 05-2005
              • 2479

              #51
              Dwa piwa dodałem bez problemu.

              Za trzecim piwem PINTA a'la Grodziskie wyskakiwał błąd: Nie dodano piwa lub błędne ID piwa.

              Co jest nie tak? W browar.biz'owym DP mam w nazwie "krzaczki" w androidowym nie. Może tu coś nie gra?
              Poszukuję

              Comment

              • shajen
                Member
                • 08-2011
                • 50

                #52
                Na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że gdzieś zrobiłem błąd z kodowaniem. Zajmę się tym i poprawie niebawem
                No risk, no fun

                Comment

                • shajen
                  Member
                  • 08-2011
                  • 50

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dwa piwa dodałem bez problemu.

                  Za trzecim piwem PINTA a'la Grodziskie wyskakiwał błąd: Nie dodano piwa lub błędne ID piwa.

                  Co jest nie tak? W browar.biz'owym DP mam w nazwie "krzaczki" w androidowym nie. Może tu coś nie gra?
                  Naprawione, proszę o sprawdzenie. Błąd był w bazie danych, więc nie trzeba aktualizować samej aplikacji.

                  Dodam może jeszcze coś na temat historii bo chyba mało kto wie, że po kliknięciu wybranego piwa mamy menu do wyboru. Ma to ułatwiać dodawanie parę razy tych samych (lub podobnych) piw.
                  No risk, no fun

                  Comment

                  • Bombadil13
                    • 05-2005
                    • 2479

                    #54
                    Wczoraj przy dodawaniu piw zauważyłem następujące rzeczy:
                    1. Nie dodało mi ceny (nie jestem pewien czy w rubryce groszy cokolwiek wpisałem, może było 0, anie 00)
                    2. Polskie znaki zamieniły się w "krzaczki"
                    Poszukuję

                    Comment

                    • mwa
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 5071

                      #55
                      A mi mimo że widoczny jest czas przy wszystkich piwach mam 00:00
                      Pozdrawiam Cię !!!!

                      Comment

                      • diebels
                        Senior
                        • 11-2005
                        • 170

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ja się zastanawiam jak dodać piwo domowe albo zagraniczne...


                        Edit: Dobra, już wiem.

                        Edit2: Udało mi się dodać piwo.
                        Podpowiedz jak? bo nie widze

                        Comment

                        • shajen
                          Member
                          • 08-2011
                          • 50

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wczoraj przy dodawaniu piw zauważyłem następujące rzeczy:
                          1. Nie dodało mi ceny (nie jestem pewien czy w rubryce groszy cokolwiek wpisałem, może było 0, anie 00)
                          2. Polskie znaki zamieniły się w "krzaczki"
                          1. Opisz dokładniej, jeśli możesz (priv lub tu).
                          2. Faktycznie, zapomniałem o tym Zrobiłem polskie znaki i inne specjalne literki dla miłośników zagranicznych piw (upublicznie niebawem, jak przetestuje wraz z paroma innymi poprawkami).

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
                          A mi mimo że widoczny jest czas przy wszystkich piwach mam 00:00
                          Jesteś pewien? Nie powinno się to zdarzyć, jeśli możesz opisz troszkę dokładniej tutaj lub na priv.

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika diebels Wyświetlenie odpowiedzi
                          Podpowiedz jak? bo nie widze
                          Klawisz menu -> Dodaj inne piwo -> wybierz coś
                          No risk, no fun

                          Comment

                          • Bombadil13
                            • 05-2005
                            • 2479

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika shajen Wyświetlenie odpowiedzi
                            1. Opisz dokładniej, jeśli możesz
                            Dodawałem piwo i w formularzu Andriodowym wpisałem 7 w rybryce zł, w rubryce gr nie wpisałem nic, domyślnie jest tam 0. Gdy przeglądałem DP w browar.biz zauważyłem brak cen.

                            We wcześniej dodawanych piwach miałem zawsze cenę z groszami (5,60 czy 7,40) i było ok.

                            Teraz zrobiłem ekseryment dodałem piwo i:
                            -gdy w klepałem cenę 45,52 wszystko było ok
                            -przy wklepaniu ceny 50,00 cena piwa w browar.bizowym DP nie pojawiła się
                            Poszukuję

                            Comment

                            • shajen
                              Member
                              • 08-2011
                              • 50

                              #59
                              Faktycznie, drobna pomyłka, tak to jest jak się kodzi przy piwie
                              Naprawiłem i za jakiś czas postaram się wrzucić nową wersję z paroma drobnymi poprawkami na raz, (żeby nie dawać co chwilę nowej wersji).
                              No risk, no fun

                              Comment

                              • wania
                                Junior
                                • 10-2002
                                • 22

                                #60
                                Brakuje mi Leżajska Pszenicznego w bazie, ktorego ostatnio czesto

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎