Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żywiec, Piwiarnia Żywiecka & Kraina Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SetkaPub
    PiwBiz
    • 04-2011
    • 122

    #31
    Beczki

    Co macie teraz lub będziecie mieć przy rozlaniu nowej warki w ofercie z beczek niemieckich?
    Ponad 300 piw butelkowych, 10 piw lanych, chłodnia na kegi!
    Zapraszamy! Poznań, św. Marcin 8
    http://www.setkapub.pl
    http://www.facebook.com/setkapub

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
      Jutro sprawdzę koszt dostawy pocztą kurierską i podam ją w tym temacie.
      I jakie wieści w tym temacie?

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • muzealnik
        Senior
        • 09-2007
        • 141

        #33
        i ja czekam z niecierpliwością
        coś z piwem zrobić... próbuję

        Comment

        • Żywiec
          Senior
          • 12-2001
          • 1571

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SetkaPub Wyświetlenie odpowiedzi
          Co macie teraz lub będziecie mieć przy rozlaniu nowej warki w ofercie z beczek niemieckich?
          W tej chwili mamy w magazynie St. Georgen Kellerbier i Schlenkerla Marzen. Możecie jednak zamówić co chcecie z naszej oferty bo przed rozlewem PINTY będziemy mieć świeżą dostawę z Niemiec.

          Comment

          • Żywiec
            Senior
            • 12-2001
            • 1571

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
            I jakie wieści w tym temacie?
            Czekam na ofertę z innej firmy kurierskiej bo tez którymi do tej pory współpracujemy są bardzo drogie. Wszystko wskazuje na to, że przesyłka kartonu powinna kosztować ok. 15- pln.

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9729

              #36
              Nooo..., to ja także byłbym zainteresowany taką miłą, brzęczącą, przesyłką...

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
                Czekam na ofertę z innej firmy kurierskiej bo tez którymi do tej pory współpracujemy są bardzo drogie. Wszystko wskazuje na to, że przesyłka kartonu powinna kosztować ok. 15- pln.
                No z taką ceną to nie ma wiele co się zastanawiać
                Chodzi o UPS? - przy zamawianiu produktów do domowego piwka w CP płacę tylko 17 zł (paczka do 20 kg), właśnie wysyłane UPS-em. Nie wiem tylko, czy ta cena nie zależy od umowy na dużą ilość wysyłek.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Żywiec
                  Senior
                  • 12-2001
                  • 1571

                  #38
                  W tym tygodniu w końcu będziemy mieć podpisaną umowę z firmą kurierską. Koszt standardowej paczki zamknie się w kwocie 20- zł brutto. W przyszłym tygodniu możemy rozsyłać piwo

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    #39
                    To trzeba już szykować nową akcję zbierania zamówień
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #40
                      No i gut, zatem czekamy. Plik zamówienia już dawno gotowy.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #41
                        No i czekamy, i nie wiemy czy jest szansa na paczkę świąteczną?

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Żywiec
                          Senior
                          • 12-2001
                          • 1571

                          #42
                          Dzisiaj zostało założone aktywne konto w firmie kurierskiej i możemy nadawać paczki. Zapraszam na zakupy

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            #43
                            Pierwsza paczka dotarła do mnie szybko i w całości. Do tego dobra cena za kuriera, więc jestem zadowolony, zwłaszcza że piwniczka została prawie opróżniona i był problem przed świętami. Polecam innym chętnym forumowiczom te formę kupna.
                            Last edited by Pendragon; 05-04-2012, 15:10.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Avernum
                              Senior
                              • 10-2010
                              • 165

                              #44
                              Ja też zamówiłem kilkanaście, jutro odbiór w Piwiarni prawie na święta będzie fajne piwko.

                              Comment

                              • dyczkin
                                Serce w kolorze blaugrana
                                • 05-2011
                                • 3657

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec
                                W ofercie sklepu dostępne są wszystkie piwa frankońskie i bawarskie z naszej hurtowni, PINTY (od końca przyszłego tygodnia), koszulki PINTA Imperium Atakuje, drewniane skrzyneczki na piwo. Niebawem pojawią się inne piwne gadżety. Zapraszam na zakupy.
                                A jak to rozumieć
                                Po za tym bardzo ciekawa inicjatywa
                                Ile piw mieści się w standardowej przesyłce do 30 kg?
                                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎