Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mad River, Steelhead Double IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4998

    Mad River, Steelhead Double IPA

    Butelka 355ml Alk. 8.6%
    Gruba i trwala czapa piany przez caly czas picia.
    Pelny smak, cytrusowa goryczka doskonale zlagodzona slodem, kwiatowosc i minimalnie wytrawny finisz.
    Smaczne.
    Attached Files
    5410 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna
  • wrednyhawran
    Senior
    • 07-2010
    • 1784

    #2
    Przepyszne piwko przywiezione z hameryki, otrzymane w prezencie od kolegi.

    Już chwilę po otwarciu buteleczki czuć, że to piwo niebanalne. W powietrzu od razu można poczuć intensywny i bardzo przyjemny górnofermentacyjny zapach owoców (coś jakby suszone śliwki i poziomki) połączony z mocnym szyszkowo-żywicznym aromatem chmielu.
    Po przelaniu piwa do szkła tworzy się niezbyt gruba, ale bardzo drobnoziarnista i trwała pianka, a napój nabiera koloru rdzawo-pomarańczowego. Piwo jest dość mocno mętne, gdyż na dnie butelki znajduje się gruby osad drożdżowy, który wedle moich upodobań wlałem do szklanki razem z płynem.
    Smak piwa jest przebogaty! Idealnie zbalansowany i dostosowany do moich potrzeb. Z początku pojawia się wyczuwalna w zapachu delikatna owocowa słodycz, natępnie dociera do nas potężna moc piwa (8,6%) - alkohol wyraźnie wyczuwalny, ale w jak najlepszym aspekcie - wspaniale rozgrzewa i dodaje piwu wyrazu. Koniec wieńczy mocna i wyrazista, intensywna chmielowa goryczka pozostająca w ustach na bardzo długi czas.
    Opakowanie jak na zdjęciu Latarnika, wszystko bardzo porządnie i w amerykańskim stylu, ale dlaczego tylko 0,355l...

    Piwo genialne. Jedno z lepszych jakie piłem. Szkoda, że w naszym kraju takie cuda są tak trudno dostępne (albo wcale). Niestety, z bólem serca, lecz muszę to napisać: przy tym piwie, mój ulubiony polski Atak Chmielu to jedynie igraszka (choć i tak nie wypada najgorzej.
    Steelhead Double Pale Ale to jedno z tych piw, o których się nie zapomina. Nigdy.

    Dzięku Klachu!
    Last edited by wrednyhawran; 02-03-2012, 23:48.
    Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
    Małe Piwko Blog
    Małe Piwko Blog na facebooku
    Domowy Browar Demon

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎