Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krajan, [Dionizos] coAla

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Krajan, [Dionizos] coAla

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: coalowy, czyli mieszanka coli z ciemnym piwem, klarowne, w barwie bardzo ciemnego mahoniu [4.5]
    Piana: bezowa, obfita zaraz po nalaniu, szybko znika [2.5]
    Zapach: colowy ale nie coca coli (o ile ta ma zapach), zero piwnego zapachu [2]
    Smak: w smaku to jedynie gęsty, nierozrzedzony i niesłodzony ekstrakt z coli ale z coli drugiego gatunku, podobnej do dawnej quick-coli, nieprzyjemna goryczka, zero piwnych posmaków [2]
    Wysycenie: trochę za duzy [3.5]
    Opakowanie: coala na etykiecie-owijce straszy, jakby krzyczał nie kupuj mnie, albo - kup mnie, bom sierotka [2.5]
    Uwagi: Tragedia wg post regiment, i tyle w temacie

    Moja ocena: [2.275]
    Attached Files
    Last edited by becik; 30-03-2012, 22:32.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      #3
      Becik, naprawdę Cię podziwiam za konsekwencję w próbowaniu dionizosowskich maszkaronów. Ja odpadłem po drugim. Nie szkoda kasy i przełyku?
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • Rzeszowiak
        Piwny Radykał
        • 04-2009
        • 1596

        #4
        Wbrew pozorom coca cola lub pepsi cola pewnie ma bardziej naturalny skład od tego tworu.

        Comment

        • docent
          Senior
          • 10-2002
          • 5205

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
          Becik, naprawdę Cię podziwiam za konsekwencję w próbowaniu dionizosowskich maszkaronów. Ja odpadłem po drugim. Nie szkoda kasy i przełyku?
          Dzięki temu tworzy się świetna dokumentacja części polskiego rynku piwnego A.D. 2012, w szczególności ambitnej oferty marki Bearnard. Potomnym ku przestrodze!
          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

          Comment

          • mimazy
            Senior
            • 04-2010
            • 118

            #6
            Cytując Edwarda Gierka:
            "wstyd mi za tych z Radomia"

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
              Becik, naprawdę Cię podziwiam za konsekwencję w próbowaniu dionizosowskich maszkaronów. Ja odpadłem po drugim. Nie szkoda kasy i przełyku?
              Etykiety takiej nie znajdę
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • jurkas74
                Member
                • 04-2008
                • 57

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mimazy Wyświetlenie odpowiedzi
                Cytując Edwarda Gierka:
                "wstyd mi za tych z Radomia"
                Radom przeprasza za Dionizosa
                A z drugiej strony wielki szacun dla tych co to piją, ja mimo wielu propozycji jeszcze się nie odważyłem.

                Comment

                • mimazy
                  Senior
                  • 04-2010
                  • 118

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jurkas74 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Radom przeprasza za Dionizosa
                  Po dwakroć
                  To niezwykłe jak można z jednej strony mówić w wywiadach o magii piwa http://radom.gazeta.pl/radom/1,48201...owy_napoj.html
                  a z drugiej tworzyć takie ciecze jak piwo z coali

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎