Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • AleBrowar
    Senior
    • 04-2012
    • 167

    #16
    Znaczy się żelastwo w postaci dedykowanych (stąpając po ziemi - firmowych) kapsli również?
    Temat jest rozwojowy pracujemy nad tym ale na tą chwilę nie mogę dać gwarancji na pierwszą warkę.
    Brzmi jak gadka koncernowych piarowców. Oczywiście niechaj czyny przemówią za Was. Pozdrawiam i powodzenia.
    Pierwszy raz słyszę żeby koncerny mówiły o "miłości do piwa" premium, relewantność, target... to owszem. Poza tym koncern w browarze Gościszewo jest absolutnie niemożliwy, nasze piwa to 100% hand made.
    http://www.facebook.com/AleBrowar

    Comment

    • ytzek
      Member
      • 03-2010
      • 81

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
      Jak napisali, że kieruje nimi pasja to źle, bo brzmią jak koncernowi pijarowcy. Jakby napisali, ze pieniąze to źle bo zachłanni wyzyskiwacze. Jakby napisali że chęć zdobycia sławy w środowisku to też źle bo zrozumiali Nie wiem jak można odpoiwedzieć na takie pytanie by nie dostać od nikogo po głowie...
      A gdzie ja pisałem o pieniądzach? Przecież wiadomo, że to nie akcja charytatywna. A jeśli o tamto chodzi to mi na myśl po prostu reklamy koncernów przyszły - o szumiących kłosach, szyszkach chmielu i tego typu woda z mózgu
      trafiłem trójkę w totka - od dziś robię na pół etatu...

      Comment

      • wasyll
        Senior
        • 09-2008
        • 1823

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
        Temat jest rozwojowy pracujemy nad tym ale na tą chwilę nie mogę dać gwarancji na pierwszą warkę.
        Sorry za zawracanie gitary, ale jeśli wyrobicie się z podstawkami na FDP, to weźcie je ze sobą Z góry dzięki!
        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

        Comment

        • ytzek
          Member
          • 03-2010
          • 81

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
          Pierwszy raz słyszę żeby koncerny mówiły o "miłości do piwa" premium, relewantność, target... to owszem. Poza tym koncern w browarze Gościszewo jest absolutnie niemożliwy, nasze piwa to 100% hand made.
          Koncerny wolą miłość do pieniędzy. Nie chodzi o to co mówią, tylko jak mówią.
          trafiłem trójkę w totka - od dziś robię na pół etatu...

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
            Poza tym koncern w browarze Gościszewo jest absolutnie niemożliwy, nasze piwa to 100% hand made.
            Słód też śrutowaliście ręcznie?
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • AleBrowar
              Senior
              • 04-2012
              • 167

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
              Słód też śrutowaliście ręcznie?
              Nie cały
              http://www.facebook.com/AleBrowar

              Comment

              • KrzychuN
                Member
                • 12-2006
                • 74

                #22
                Super wiadomość!

                Bardzo fajne proste, schludne, ale takie komiksowo dynamiczne logo, nic wyszukanego a jednak daje rade (sceptykom może jedynie trochę przypominać wysypujący się popcorn ).
                A jeszcze ciekawsze gatunki jakie wybraliście na premierę
                Życzę powodzenia!
                Last edited by KrzychuN; 17-04-2012, 08:46.

                Comment

                • AleBrowar
                  Senior
                  • 04-2012
                  • 167

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KrzychuN Wyświetlenie odpowiedzi
                  Super wiadomość!

                  Bardzo fajne proste, schludne, ale takie komiksowo dynamiczne logo, nic wyszukanego a jednak daje rade (sceptykom może jedynie trochę przypominać wysypujący się popcorn ).
                  A jeszcze ciekawsze gatunki jakie wybraliście na premierę
                  Życzę powodzenia!
                  Oprawa graficzna jest działem chłopaków z Ostecx Créative... w kwestiach graficznych będzie się działo. Niebawem coś wrzucę do oceny
                  Grafika leży mi na sercu, chciałbym żeby poza świetnym piwem była świetna dobra graficzna, tak jak to się robi za oceanem.
                  http://www.facebook.com/AleBrowar

                  Comment

                  • walec
                    Senior
                    • 02-2010
                    • 193

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
                    Oprawa graficzna jest działem chłopaków z Ostecx Créative... w kwestiach graficznych będzie się działo. Niebawem coś wrzucę do oceny
                    Grafika leży mi na sercu, chciałbym żeby poza świetnym piwem była świetna dobra graficzna, tak jak to się robi za oceanem.
                    Widzę żę w tej agencji są i jacyś hobbyści:


                    Po Ministerstwie (efekt śliczny) jestem pełen optymizmu.

                    Comment

                    • cerutis
                      Junior
                      • 03-2012
                      • 8

                      #25
                      Logo jest tak apetyczne, że wiele sobie obiecuje po waszym piwie!

                      Comment

                      • baniol
                        Junior
                        • 03-2012
                        • 22

                        #26
                        Jest takowa opcja abyście zostawili na sprzedaż parę butelek w Gościszewie?

                        Comment

                        • AleBrowar
                          Senior
                          • 04-2012
                          • 167

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baniol Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jest takowa opcja abyście zostawili na sprzedaż parę butelek w Gościszewie?
                          W tej chwili pilnie pracujemy nad dystrybucją. W samym browarze morze być mały problem. Jak tylko lista będzie dopięta to wrzucę ją na browar.biz
                          http://www.facebook.com/AleBrowar

                          Comment

                          • Shedao
                            Senior
                            • 09-2007
                            • 900

                            #28
                            Kapsle! Kapsle! Czy będą te, one?

                            Comment

                            • sowiet
                              Member
                              • 08-2011
                              • 54

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
                              Kapsle! Kapsle! Czy będą te, one?
                              Odpowiedź już była. ;]

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
                              Temat jest rozwojowy pracujemy nad tym ale na tą chwilę nie mogę dać gwarancji na pierwszą warkę.

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13949

                                #30
                                A butelki jakie? Zapewne cienkościenne NRW? Pytam, bo Gościszewo planowało wrócić do zwrotnych.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎