Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacekwerner
    Senior
    • 05-2004
    • 2836

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
    Kobieta z brodą?
    A może to nie broda tylko piana
    Ochotnicza Straż Piwna
    BAZA = 7446

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #62
      Podoba mi się czytelność tej etykiety, wszystkie ważne informacje same pchają się w oczy, zwłaszcza nazwa gatunku. Z drugiej strony całość jest może nieco za ascetyczna (do czego zresztą nie pasuje mi trochę kreska, jaką narysowana jest lady), ale coś za coś. Krawatka wydała mi się na początku dziwna, ale później skojarzyłem, że to koraliki lady, więc jestem pod wrażeniem dbałości o szczegóły.

      Trzeba powiedzieć, że naprawdę niezły początek.

      Comment

      • slavoy
        Senior
        • 10-2001
        • 5052

        #63
        A ja się zgodzę z Krzysiem. Brodate laski mnie nie pociągają. Taka pani musiałaby mieć naprawdę przebogate wnętrze żeby się z nią zadawał. Mam dziwne wrażenie, że duża część nie-sekciarzy by się ze mną zgodziła.
        Tym samym AleBrowar ustawił sobie u mnie poprzeczkę bardzo wysoko. Oby jej nie strącił. Brodą.
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          #64
          Mnie jakoś nie pasi ta etykieta. Nie wiem dlaczego ale coś mnie kłuje w brodę
          Na szklanki i na samo piwo czekam z niecierpliwością.
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • wpadzio
            Senior
            • 06-2011
            • 2645

            #65
            Przecież to umalowany facet przebrany w damskie ciuszki. Kto tam widzi kobietę? No przyznać się
            Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
            Serviatus status brevis est
            3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #66
              Od razu widać, jacy z was koneserzy. Prawdziwy piwosz patrzy na parametry, a nie na baby. I nie pyta się np. "jaki masz dzisiaj humor, kochanie", ale "ile masz dzisiaj IBU, piweńko" albo "czy nie za głęboko dzisiaj odfermentowałaś, brzeczuńko"?

              Comment

              • Els
                Senior
                • 12-2011
                • 113

                #67
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                Toż to Pinda z Pinty tyle, że zarośnięta! Zmieniła pracodawcę? Dla mnie mało oryginalne.
                Dla mnie również.
                Inspiracja Pintą bardzo wyraźnie widoczna.
                https://www.facebook.com/kufleikapsle

                Comment

                • AleBrowar
                  Senior
                  • 04-2012
                  • 167

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                  Od razu widać, jacy z was koneserzy. Prawdziwy piwosz patrzy na parametry, a nie na baby. I nie pyta się np. "jaki masz dzisiaj humor, kochanie", ale "ile masz dzisiaj IBU, piweńko" albo "czy nie za głęboko dzisiaj odfermentowałaś, brzeczuńko"?
                  O to, to, to z IBU to my się dopiero zabawimy przy kolejnych prezentacjach, w poniedziałek
                  http://www.facebook.com/AleBrowar

                  Comment

                  • zgoda
                    Senior
                    • 05-2005
                    • 3516

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                    Mnie to niechęca. Takie dewiacje pokazywano w cyrkach w XIX w. Następnym razem idźcie w jeszcze większy hardkor, dajcie jakieś dziewczę na wózku inwalidzkim albo scenę z gilotyny.

                    Zastanów się, czy chciałbyś z taką kobieta spędzić upojny wieczór. Ja nie.
                    Ale ja jestem krytykant i maruda, nie wnoszę nic konstruktywnego.
                    Mnie również się to nie podoba. Jeżeli to miało być zabawne, to jestem zrzędliwym prykiem bez poczucia humoru, bo uważam to za nieestetyczne. Wzrok mi się od tej etykiety odwraca.

                    Może piwo chociaż będzie dobre, choć patrząc na etykietę mam wrażenie że wiem w jakim kierunku to wszystko zmierza - ekstremizm i piwo dla ludzi z ADHD.
                    Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                    Comment

                    • leona
                      PremiumUżytkownik
                      • 07-2009
                      • 5853

                      #70
                      Dobra a kiedy wyłożycie resztę kart?

                      1. Dlaczego nie przyznajecie się kto stoi za projektem? Stara, osiedlowa zasada KMWTW?
                      2. Jakie będą ceny piwa? Mniej więcej?

                      Comment

                      • wsaczuk
                        Senior
                        • 09-2009
                        • 182

                        #71
                        sam zamysł białoczarnej etykiety z kobietą bardzo mi się podoba tylko ta broda zastanawia - może autor by uchylił rąbka tajemnicy - co miał na myśli. Co do krawatki z koralami na smukłesz szyjce to za to wielki plus.

                        Aczkolwiek najważniejsza jest zawartość.

                        Comment

                        • cerutis
                          Junior
                          • 03-2012
                          • 8

                          #72
                          Dla mnie etykieta zupełnie do Pintowych nie podobna. Chcociaz baba z brodą może budzić mieszane uczucia to jednak projekt graficznie jest spójny. Wszystko do siebie pasuje nawet motyw korali się powtarza na kobiecie i "krawatce". Jak dla mnie bomba. Zwraca uwagę i nie można przejść obok obojętnie. Teraz czekam na wypróbowanie zawartości!!

                          Comment

                          • AleBrowar
                            Senior
                            • 04-2012
                            • 167

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dobra a kiedy wyłożycie resztę kart?

                            1. Dlaczego nie przyznajecie się kto stoi za projektem? Stara, osiedlowa zasada KMWTW?
                            2. Jakie będą ceny piwa? Mniej więcej?
                            Za projektem stoję ja, czyli Bartek Napieraj oraz dwójka moich przyjaciół, przedstawiłem się w pierwszym poście Reszta ekipy zostanie przedstawiona niebawem.
                            O cenach trudno mi dyskutować, piwa rzemieślnicze kosztują odpowiednio więcej
                            http://www.facebook.com/AleBrowar

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              #74
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                              A ja się zgodzę z Krzysiem. Brodate laski mnie nie pociągają. Taka pani musiałaby mieć naprawdę przebogate wnętrze żeby się z nią zadawał. Mam dziwne wrażenie, że duża część nie-sekciarzy by się ze mną zgodziła.
                              Tym samym AleBrowar ustawił sobie u mnie poprzeczkę bardzo wysoko. Oby jej nie strącił. Brodą.
                              Zgadzam się z Krzysiem i Slavoyem, swój komentarz co do etykiety umieściłem tu:


                              Ciekaw jestem następnej etykiety, faceta z cipką?
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13949

                                #75
                                Zrobili nam kawał. Z brodą.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎