Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Opole, Kościuszki 31/1a, Kofeina art cafe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacekwerner
    Senior
    • 05-2004
    • 2837

    Opole, Kościuszki 31/1a, Kofeina art cafe

    PINTA w Opolu !!! ( Kacper - dzięki za info )
    Co prawda butelkowa, w starej"sukience" i po 10,0 zł - ale wreszcie jest
    Dostępny również Ciechan Lagerowe ( 7,50 ), Fortuna Komes Porter ( 9,0 ) - w butelkach.
    Można wypić też na zewnątrz lokalu, siedząc na wygodnym krzesełku lub leżaku
    Last edited by jacekwerner; 21-04-2012, 10:27.
    Ochotnicza Straż Piwna
    BAZA = 7446
  • jacekwerner
    Senior
    • 05-2004
    • 2837

    #2
    Zapomniałem dodać że chodzi o Atak Chmielu
    Ochotnicza Straż Piwna
    BAZA = 7446

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23792

      #3
      A co leją z wajchy?
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • jacekwerner
        Senior
        • 05-2004
        • 2837

        #4
        W tym lokalu niestety nic - ale powstaje ( info od obsługi ) kolejna Kofeina - były lokal "Zapadnia" http://browar.biz/forum/showthread.php?t=97204 - i tam mają być nalewaki
        Ochotnicza Straż Piwna
        BAZA = 7446

        Comment

        • Picia78
          • 01-2007
          • 21

          #5
          Będę miał dzisiaj okazję odwiedzić ten przybytek z szanownym Artem to opiszemy wrażenia po powrocie

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23792

            #6
            Wystrój przytulno-kawiarniany, Atak Chmielu po dychu. Lagerowe po 7,00 jeszcze ratuje to miejsce, bo 10,00 zł za inne normalne piwo to dla mnie ciut za drogo. Z ogólnie dwóch piw pitych w lokalu w czasie naszej bytności, dwa były Pintami, jako kierowca jedynie kawkę popijałem. Piwa tylko z butli. W ofercie też soki tłoczone na miejscu. Lokal bardziej nadaje się na randkę Jak się jest samemu można wybrać sobie coś z książek do poczytania. Obsługa przyjazna i pomocna.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • slodki
              Senior
              • 01-2012
              • 108

              #7
              Imperium sprowadzili (jako jedyni w Opolu?), a w planach AleBrowarowe wyroby. Podoba mi się taka polityka- niby kawiarnia, swoją drogą dobra, ale "ogarniają" co na rynku piwnym piszczy i reagują- szacuneczek.

              Comment

              • Picia78
                • 01-2007
                • 21

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                Wystrój przytulno-kawiarniany, Atak Chmielu po dychu. Lagerowe po 7,00 jeszcze ratuje to miejsce, bo 10,00 zł za inne normalne piwo to dla mnie ciut za drogo. Z ogólnie dwóch piw pitych w lokalu w czasie naszej bytności, dwa były Pintami, jako kierowca jedynie kawkę popijałem. Piwa tylko z butli. W ofercie też soki tłoczone na miejscu. Lokal bardziej nadaje się na randkę Jak się jest samemu można wybrać sobie coś z książek do poczytania. Obsługa przyjazna i pomocna.
                Rzeczywiście wystrój przytulny chociaż jak zauważył Artur na stolikach więcej kawy i herbaty niż piwa ale może się zmieni - ogólnie miła atmosfera i sporo ludzi pomimo nie najlepszej pogody - burzy nad Opolem
                Miło spędzony czas dzięki Art i do następnego

                Comment

                • arturporada
                  PiwBiz
                  • 05-2012
                  • 151

                  #9
                  Hej,
                  Przechwyciliśmy dzisiaj dostawę od Bartka z AleBrowar mamy po kartonie LAdy Blanche, Rowing Jack, Black Hope. Zapraszamy
                  Last edited by arturporada; 15-06-2012, 21:04.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23792

                    #10
                    Wszystkie sensowne piwa wywiało do 2.0. Warto by było jednak tu coś zostawić
                    Last edited by ART; 15-08-2012, 09:41.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎