Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lech, Shandy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Lech, Shandy

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • chris1985
    Senior
    • 07-2011
    • 227

    #2
    To najlepszy Lech zaraz po Pilsie. Lekkie i smacznym smaku cytryny. Mimo wszystko i tak nie wrocę.
    Tylko moje piwo mnie rozumie...

    Comment

    • wrednyhawran
      Senior
      • 07-2010
      • 1784

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chris1985 Wyświetlenie odpowiedzi
      To najlepszy Lech zaraz po Pilsie. Lekkie i smacznym smaku cytryny. Mimo wszystko i tak nie wrocę.
      Nie zgodzę się. To najlepszy Lech w ogóle. Pewnie dlatego, że ze wszystkich innych w nim jest najmniej Lecha
      Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
      Małe Piwko Blog
      Małe Piwko Blog na facebooku
      Domowy Browar Demon

      Comment

      • dzemek
        Senior
        • 12-2010
        • 450

        #4
        Jeżeli chcę wypić lemoniadę to wolę kupić lemoniadę, na pewno taniej wyjdzie. W smaku niczym nie przypomina piwa, o to w nim też chyba chodzi. Powrócić czasem można ale nie na całe 0,5 l, za słodki.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Wziąłem dziś w sklepie puszkę ale musiałem ją zwrócić przy kasie, sprzedaż tylko w czteropakach. Nie była to pierwsza puszka tego Lecha jaki stał przy kasie. Wspomnę, że puszkę wziąłem luźną spośród innych puszek stojących na półce
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • celtyk87
            Senior
            • 11-2008
            • 208

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzemek Wyświetlenie odpowiedzi
            Powrócić czasem można ale nie na całe 0,5 l, za słodki.
            Ten lech jest tylko w puszkach 0,4 a nie 0,5.

            Comment

            • wrednyhawran
              Senior
              • 07-2010
              • 1784

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika celtyk87 Wyświetlenie odpowiedzi
              Ten lech jest tylko w puszkach 0,4 a nie 0,5.
              Jest też w butelkach 0,5l
              Attached Files
              Last edited by wrednyhawran; 10-05-2012, 10:58.
              Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
              Małe Piwko Blog
              Małe Piwko Blog na facebooku
              Domowy Browar Demon

              Comment

              • GioCare
                Senior
                • 09-2007
                • 137

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Jasny, złoty - typowy [4]
                Piana: Jaka piana? Dzięki cytrynie szybko opada... [2]
                Zapach: Ładny, delikatny aromat cytrynowy [4.5]
                Smak: Okej przy 2 łykach. Przy kolejnych łykach smak zmienia się na smak "ruskiego szampana" - połączenie słodkości z kwasem - podobny efekt jak po wypiciu Cydru. [1.5]
                Wysycenie: Bardzo delikatne co mi nie odpowiada. Wole mocniejsze. [3]
                Opakowanie: "Dupy nie urywa" że tak się wyrażę. [3.5]
                Uwagi: Jedno można wypić lecz nie więcej. Nieudana próba dorównania niemieckim radler...

                Moja ocena: [2.9]
                ╔═╗
                ║═╬╦╦═╦═╦═╗
                ╠═║║║╬║╩╣╔║
                ╚═╩═╣╔╩═╩╝UŻYTKOWNIK
                ════╚╝══════════

                - GIOCARE - Polski produkt wyprodukowany dla Biedronki lecz już niespotykany :(
                "Ten, kto wymyślił piwo, był mędrcem"
                http://www.kp.pl/

                Comment

                • GioCare
                  Senior
                  • 09-2007
                  • 137

                  #9
                  Zdjęcie piwa:
                  Attached Files
                  ╔═╗
                  ║═╬╦╦═╦═╦═╗
                  ╠═║║║╬║╩╣╔║
                  ╚═╩═╣╔╩═╩╝UŻYTKOWNIK
                  ════╚╝══════════

                  - GIOCARE - Polski produkt wyprodukowany dla Biedronki lecz już niespotykany :(
                  "Ten, kto wymyślił piwo, był mędrcem"
                  http://www.kp.pl/

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #10
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: słomkowa, lekko brzybrudzona [4]
                    Piana: bardzo obfita na początku, opada powoli, osadza się na szkle małymi krzaczkami, na powierzchni cieniutki kożuszek [3.5]
                    Zapach: dośc intensywny, sztuczny, kwaskowaty zapach z minimalnymi aromatami slodowymi [3]
                    Smak: oceniam jako shandy czyli jako piwo z lemoniadą, a nie samo piwo, dominuje cytrynowo-słodowa goryczja, bardziej owocowa, zajeżdża trochę chemią ale w sumie każda oranżadka to chemia [4]
                    Wysycenie: troszkę za duże [4]
                    Opakowanie: puszka w tonacji zielono-żółtej, nie za bardzo rzuca się w oczy ale ogólnie może być [4]
                    Uwagi: Dobre tylko na ugaszenie pragnienia na szybko

                    Moja ocena: [3.6]
                    Attached Files
                    Last edited by becik; 23-05-2012, 16:03.
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • R_F
                      Senior
                      • 11-2003
                      • 159

                      #11
                      Bardzo dobra oranżada, piwa to to w ogóle nie przypomina ...

                      Comment

                      • Drago
                        Member
                        • 02-2012
                        • 37

                        #12
                        Skusiłem się, by kupić całą butelkę, po spróbowaniu w jednym łyku wcześniej. Zgadzam się w pełni z GioCare, 2 łyki można wziąć, ale mniej więcej po 1/3 wypitego tworu jest bardzo nieprzyjemnie, trzeba się mocno namęczyć, żeby dotrwać do końca. Miało być orzeźwiające i gasić pragnienie, a było mdłe i szybko chciało się zmienić posmak w ustach, miałem wrażenie, że piłem nadpsutą oranżadę.

                        Piłem zimnego w ciepły dzień i wg mnie nie spełnił wymagań. Bardzo słabe.
                        Zapraszam na blog: Zakazane Piwo - o piwach zbyt dobrych, by ich nie spróbować.

                        Comment

                        • Shedao
                          Senior
                          • 09-2007
                          • 900

                          #13
                          Kupione dla kapsla, zero w tym piwa, ale jako lemoniadka przyjemna. Piło mi się je nienajgorzej, miał ten swój premiumowy smrodek ale znośniejsze w smaku niż zwykły Lech.

                          Comment

                          • dlugas
                            Senior
                            • 04-2006
                            • 4014

                            #14
                            Jak sądzicie że w w tym Lechu jest mało piwa to kupcie sobie Warkę Radler
                            Lech Shadny moim zdaniem (człowieka który nie lubi ulepków piwnych) jest całkiem znośnym produktem dla wybranego targetu. Czuć tu piwo, czuć lemoniadę(ale tą dobrą czyli typu 7Up a nie o smaku polskiego Ptysia czy Cytronety)
                            Mógłbym wypić butelkę dwoma haustami i bym nie narzekał. Nie wiem jak by to wyglądało po 2-3sztukach, czy nie zmuli
                            Tylko szkoda, że ten Lech shandy jest w cenie zwykłego piwa, więc raczej kupię go tylko okazjonalnie dla żonki. Ja wole kupić zwykłe piwo.

                            Lech Shandy ma podobny smak do mixu w postaci: zwykły sikacz koncernowy typu LECH czy Żywiec plus SPRITE a najlepiej 7UP, w proporcjach dowolnych według smaku.

                            Puszka sie nie opłaca bo sprzedają ją tylko w 4pakach i jest ona do tego mniejsza jak 05,litrowa butelka
                            Moim zdaniem się przyjmie i wyprze troszkę z rynku tego paskudnika REDDSA
                            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                            Comment

                            • dyczkin
                              Serce w kolorze blaugrana
                              • 05-2011
                              • 3657

                              #15
                              A moja żona ma sposób na Shandy. Robi uboota
                              Wchodzi lekko
                              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                              Moje warzenie // Piwny Wojownik

                              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎