Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wood's, Pot o'Gold

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    Wood's, Pot o'Gold

    Barwa bursztynowa. Klarowna.
    Piana niezbyt wysoka. Za to wyjątkowo drobnoziarnista i śnieżnobiała. Mocno lepi się do szkła. Do końca konsumpcji zostaje pierzynką na powierzchni.
    Zapach lekko owocowy ze słodową bazą.
    Smak przyjemny, chmielowy, owocowo-żywiczny. Wyczuwalna lekka ziemistość pochodząca również od chmielu. Goryczka średnia, nieco poniżej oczekiwań. Finisz krótki, choć wytrawny. W posmaku nieznaczna goryczka ze słodowością.
    Nasycenie według mnie jest nieco zbyt wysokie. Choć w konsumpcji absolutnie nie zaburza bukietu piwa, dość szybko daje znać o sobie zbyt duża ilość bąbelków.
    Opakowanie przyjemne, w tonacji granatowo-złotej. Zaskakuje zaś zupełnie nagi kapsel. Nazwa piwa nawiązuje do legendy sięgającej korzeniami epoki żelaza o ukrytym na wzgórzach Shropshire garńcu pełnym złota (Pot of Gold).
    Alkohol 4,4% W składzie także słody pszeniczne.

    Sympatyczne piwo, choć piłem lepsze bittery. 7,5 w skali 1-10.

    Tradycyjne podziękowania dla Lagrimy za możliwość degustacji kolejnego "wyspiarza"
    Attached Files
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎