Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żywiec, Warka Radler

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Grim_Reaper
    Junior
    • 07-2012
    • 3

    #31
    Kupiłem dzisiaj zmrożone. Ładne słońce, bezwietrzna pogoda a więc w sam raz na takie "coś". Siedliśmy sobie na pomoście kapselki zrobiły "pstryk" dwa łyki... wzrok po sobie... znowu dwa łyki... i... FU! Słodycz która zabija wszystko, cytryny to kandyzowane dodali chyba. Dopiłem do połowy i zostało wyrzucone w kosz... aby ugasić pragnienie musiałem latać po ciechana lagerowego... a posmak i tak mi został w ustach. Strasznie sztuczne jak wspomniane 3 cytryny. Dla mnie osobiście porażka już wolę perłę summer albo zielonego reddsa.

    Pozdrawiam
    "Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Józef Piłsudski

    Comment

    • GioCare
      Senior
      • 09-2007
      • 137

      #32
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: jasny, słomkowy, mętny [4]
      Piana: cienko-ziarnista, zbita, szybko opada [3]
      Zapach: miły zapach świeżej cytrynki, nie to co chemia w lech shandy [4.5]
      Smak: totalny brak smaku piwa, brak goryczki lub bardzo słabo wyczuwalny, natomiast miły smak napoju cytrynowego z półki 7up [3]
      Wysycenie: delikatne, optymalne jak dla takiego "piwa", mile drażni gardło dla takiego napoju [3.5]
      Opakowanie: nic ciekawego, cytryna + srebro? Nie zapamiętam na pewno. [2.5]
      Uwagi: Piwo jednak 100 razy lepsze od Lech Shandy jeśli można to nazwać piwem. Bardziej napój cytrynowy, można wypić kilka jako odskocznia od zwykłego piwa, nie pozostaje taki badziewny posmak słodkości jak powyżej wspomniany Lech Shandy. Być może od czasu do czasu dla odskoczni zakupię takie wariactwa.

      Moja ocena: [3.575]
      ╔═╗
      ║═╬╦╦═╦═╦═╗
      ╠═║║║╬║╩╣╔║
      ╚═╩═╣╔╩═╩╝UŻYTKOWNIK
      ════╚╝══════════

      - GIOCARE - Polski produkt wyprodukowany dla Biedronki lecz już niespotykany :(
      "Ten, kto wymyślił piwo, był mędrcem"
      http://www.kp.pl/

      Comment

      • Kwadri
        Senior
        • 10-2009
        • 1216

        #33
        Warka Radler

        Tak wygląda:
        Attached Files
        www.lkschmielowice.futbolowo.pl

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          #34
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Jasny, mętny, wygląda zupełnie jak lemoniada. Tutaj pasuje idealnie. [5]
          Piana: Niska, szybko znika do marnej obrączki. [2]
          Zapach: Wyłącznie lemoniada. W zasadzie jest to woń przyjemna, pasująca i stosunkowo naturalna, ale nie ma tu ani śladu piwa. [3.5]
          Smak: Podobnie jak tutaj. Czuć głównie lemonaidę, leciutko kwaskowatą i słodką. Dopiero po chwili pojawia się mdławe, lekko ścierowate piwo bazowe, ale ledwo je czuć. Całość jednak doskonale orzeźwia i chyba o to chodzi. [3.5]
          Wysycenie: Potężne, ale tu pasuje. [4.5]
          Opakowanie: Cytrynowe akcenty są fajne, ale srebrna kolorystyka reszty jakoś mnie nie przekonuje. [3.5]
          Uwagi: Pite 5 lipca 2012 r.

          Na pewno jest to produkt znacznie lepszy niż bezpośredni konkurent, czyli Lech Shandy. Mniej chemiczny i po prostu smaczniejszy.

          Moja ocena: [3.475]

          Comment

          • t0malson
            Junior
            • 11-2009
            • 7

            #35
            Osobiście mam wrażenie, że to piwo smakuje tak jakby ktoś wrzucił do środka pastylkę plusza.
            Nie specjalnie mi to podchodzi.
            A za to moja dziewczyna uwielbia to piwo. Woli je np od Lecha Shandy.

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #36
              Bardzo fajna lemoniada. Piwa tu nie czuć. Z Witem Artezanów to raczej ciężko pomylić. hehe.
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • wrednyhawran
                Senior
                • 07-2010
                • 1784

                #37
                Skoro Warka Radler powstaje w Żywcu to jakie w niej jest piwo składowe, bo raczej nie Warka. Wie ktoś? Obstawiam Tatrę
                Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                Małe Piwko Blog
                Małe Piwko Blog na facebooku
                Domowy Browar Demon

                Comment

                • RobertJ
                  Member
                  • 08-2012
                  • 34

                  #38
                  Kiedyś kupiliśmy go razem z kumplami, "tak na spróbowanie". Pierwsza reakcja była taka, że mogliśmy kupić zwykły napój i wyszło by na to samo, tyle że dużo taniej. Z tego co mi się obiło o uszy, to radler bardzo zasmakował Paniom.

                  Comment

                  • Radical
                    Senior
                    • 03-2008
                    • 145

                    #39
                    Zgadza się. Moja piję takie rzeczy i potrafi ją to nawet "wziąć" Między nią a jej siostrą toczy się wojna co lepsze, Lech S Czy Warka R Najlepiej wtedy siedzieć cicho i popijać sobie Belhaven Scottish Ale
                    Radical.

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #40
                      Wziąłem gościnnie kilka łyków i smakowało mi. Delikatna goryczka w tle przyjemnie uzupełnia limoniadową dominację, nagazowanie dość wysokie, razem tworzy to naprawdę pijalny napój orzeźwiający. W sumie takie gazowano-słodkie napitki bardziej mnie orzeźwiają od piwa, ale pity zaraz potem Ciechan Lagerowy miał jednak przyjemną głębię.

                      Comment

                      • enforces
                        Member
                        • 09-2010
                        • 33

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
                        Skoro Warka Radler powstaje w Żywcu to jakie w niej jest piwo składowe, bo raczej nie Warka. Wie ktoś? Obstawiam Tatrę
                        na stronie http://radler.pl/#/radler-warka w dziale "RADLER OD WARKI" jest wyraźnie napisane że jest w składzie jasne piwo Warka.

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
                          Skoro Warka Radler powstaje w Żywcu to jakie w niej jest piwo składowe, bo raczej nie Warka. Wie ktoś? Obstawiam Tatrę
                          Spójrz na parametry wymienionych piw i wszystko będzie jasne
                          Last edited by Pendragon; 20-08-2012, 12:19.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • enforces
                            Member
                            • 09-2010
                            • 33

                            #43
                            A w ogóle wiecie co mi sie najbardziej podoba w Radlerze?

                            Otóż to, że jest mętny.

                            Comment

                            • Mario_Lopez
                              Senior
                              • 08-2009
                              • 991

                              #44
                              Nie sądziłem, że taki moment kiedykolwiek nadejdzie, ale ten radler mi bardzo zasmakował, ładny jasnożółty, mętny kolor, co do piany to lepiej w sumie się nie wypowiadać, ponieważ gości na kilkanaście sekund by opaść bezpowrotnie nie zostawiając po sobie nawet najmniejszego śladu, ale do rzeczy... Smakuje mi dużo bardziej niż te Lechy Shandy i tym podobne wynalazki, nie czuć tych aptecznych posmaków, bardzo orzeźwiające, idealnie gasi pragnienie. Podchodziłem do tego "mixu" piwa z lemoniadą, a raczej lemoniady z piwem bardzo ostrożnie, jednak zaskoczyło mnie pozytywnie i chętnie sięgam po Warke Radler w ostatnim czasie.
                              Wreszcie jakiś udany wytwór GŻ.
                              Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                              Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                              EBE EBE

                              Comment

                              • dlugas
                                Senior
                                • 04-2006
                                • 4014

                                #45
                                Piłem ponownie wczoraj, ale tylko parę łyków i po kilku kieliszkach wódki no i chyba wydawał mi się mniej słodszy i jakby mniej ulepkowaty jak ten co piłem ostatnio. Ale może mi się tylko wydawało albo za mało go wypiłem.
                                Jak będę chciał przykombinować to sobie naleję spite do koncerniaka i sam sobie znajdę próg lemoniadowości.Póki co nie jestem targetem tego gatunku. Niech koncerny wypuszczą słabe piwko ok 3,5% z dobrym balansem goryczki i słodowości w cenie tych radlerów to może bym się skusił na dłuższe posiedzenia
                                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎