Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witnica (BOSS), Lubuskie Jabłkowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Witnica (BOSS), Lubuskie Jabłkowe

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Kwadri
    Senior
    • 10-2009
    • 1216

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoto-pomarańczowy. [4.5]
    Piana: Drobna, ale niewielka i szybko opada do niepełnej warstwy. Trochę brudzi szkło. [3]
    Zapach: Słodki, nieco maślany, trochę jabłkowy. Czuć sztuczność, ale nie jest odpychający. [3.5]
    Smak: Słodkie z wyraźną kwaskowością, nawet orzeźwia. Czuć sok jabłkowy. Później dociera delikatna goryczka, dość długo zostaje jej ziołowy posmak. [4]
    Wysycenie: Średnie. [3.5]
    Opakowanie: Kolejna odsłona owocowo-czekoladowej serii, tym razem z jabłkiem. Kapsel firmowy, brak info o ekstrakcie. [3.5]
    Uwagi: Z datą do 24.08.12.

    Moja ocena: [3.7]
    www.lkschmielowice.futbolowo.pl

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, mętnawy. W sumie pasuje. [4.5]
      Piana: Trzeba lać z bardzo wysoka, żeby cokolwiek się pojawiło. Gdy jednak powstanie, opada do trwałej dziurawej warstwy, sporo osadza się na ściankach. [3.5]
      Zapach: Sztuczne jabłko plus typowy dla Witnicy DMS. Całość mdła i nieciekawa. [2]
      Smak: Kwasek cytrynowy, paskudna cierpkość, lekka słodycz, sztuczny aromat jabłkowy, nieprzyjemna goryczka. Dobrze chociaż, ze pod tym całym tałatajstwem nie czuć DMS... [2]
      Wysycenie: Niezbyt wysokie, niezłe. [4]
      Opakowanie: Podobnemu Wiśniowemu i Jagodowemu dałem 3, bo były bezczelną zżynką z kormoranowej serii "w Piwie". Tu utrzymuję ocenę, bo zarzuty te same: niedopracowana krawatka, goły czarny kapsel, paskudne liternictwo na kontrze, a całość zupełnie nie ma oryginalności. Albo nie, dam mniej - za bezczelność. [2.5]
      Uwagi: Pite 1 lutego 2013 r.

      Moja ocena: [2.4]

      Comment

      • WojciechT
        Senior
        • 09-2012
        • 2546

        #4
        Kupiłem je dwa tygodnie temu z ciekawości w katowickim Auchan w promocji (2 zł). Nie spodziewałem się niczego ciekawego, więc i rozczarowania nie było. Piwo w smaku bliższe było kwaśnemu jabolowi, aniżeli piwu, nawet z sokiem jabłkowym. Nie sprawiło mi jakiejś strasznej przykrości picie go (może to zasługa wysokiej wytrzymałości moich kubków smakowych spowodowanej licznymi jabolami spożytymi w wieku szczenięcym ), jednak są na rynku smaczniejsze piwa aromatyzowane.
        Last edited by WojciechT; 04-02-2013, 17:10.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎