Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Van Pur, Edelmeister Lemon

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Van Pur, Edelmeister Lemon

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: słomkowo-żółty, mętne [3]
    Piana: istniała tylko po nalaniu, szybko opadła do cienkiej obwódki wokół szkła [2]
    Zapach: dominuje limonkowo-cytrusowy zapach i żadnego piwnego zapachu [2.5]
    Smak: to samo co w zapachu, limonkowo-cytrusowa oranżadka na minimalnym słodowym podkładzie, do tego lekkie wrażenie syntetyków [2.5]
    Wysycenie: trochę za duże przez piwo/napój jest zbyt ostry w smaku [3.5]
    Opakowanie: niczym się nie wyróżniająca puszka [3.5]
    Uwagi: można raz spróbować i zapomnieć, Warka Radler rządzi

    Moja ocena: [2.575]
    Attached Files
    Last edited by becik; 07-12-2012, 17:59.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • AaLeX
      Senior
      • 07-2011
      • 572

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Żółty, mętny, ale to w końcu a`la radler. [3.5]
      Piana: Zero, mimo nalewania od góry. [1]
      Zapach: Bardzo przyjemny, limonka i cytryna, orzeźwiający. [5]
      Smak: Bardzo dobre piwo, wybijają się nuty limonki i cytryny, owszem smaku piwnego brak, no ale to w końcu jest radler. [4.5]
      Wysycenie: Wysokie ale dzięki temu jest fajnie orzeźwiające, mi pasuje. [5]
      Opakowanie: Zwykła, zielono-żółta puszka, podobna jak na zdjęciu powyżej jednak poddana liftingowi, niestety nie miałem jak zrobić zdjęcia. [4]
      Uwagi: Piwo kosztowało 1,69zł. Naprawdę, w tej cenie, jest to rewelacyjny radler, który spokojnie może konkurować z o wiele droższą warką. Jeśli ktoś gustuje w tego typu piwach na pewno się nie zawiedzie. Ja wolę zwykłe, choć czasem, chcę się orzeźwić piwem z lemoniadą i od dziś nie potrzebuje do tego nic innego.

      Moja ocena: [4.275]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎