Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, Beglücker - piwo jasne pełne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Sulimar, Beglücker - piwo jasne pełne

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Gringo
    Senior
    • 07-2007
    • 2151

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, jasny, klarowny. [5]
    Piana: Biała, w miarę gęsta, ale po 3 minutach pozostaje delikatny kożuszek wokół szklanki. [3]
    Zapach: Mocny aromat słodowy, nuta alkoholowa, delikatny chmiel. Po ogrzaniu robi się landrynkowo. [3]
    Smak: Baza słodowa, słodkawe nuty, piwo robi wrażenie słodkiego, lekko gryząca struktura. bardzo słaba i mało przyjemna goryczka na końcu smaku. [2.5]
    Wysycenie: Na początku znaczne, piwo szybko się wysyca i po chwili jest niemal zerowe. [3]
    Opakowanie: Puszka o zielono - białej tonacji. Nie powala, no i ta nazwa z umlautami. Przypomina produkt półki dyskontowej. [2]
    Uwagi: Zakupione w Auchan. Ceny nie pamiętam ale coś około 2,50. W tej strefie cenowej wolę sięgnąć po Brackie. Zdegustowane, zapomniane.

    Moja ocena: [2.85]

    Comment

    • Feti
      Senior
      • 10-2010
      • 801

      #3
      Pić nie piłem, ale puszkę obejrzałem. Na niej zaś serwis konsumenta ma ten sam adres , co mają wszystkie produkty z kciukiem dla Auchan. Na kartonie też logo Auchan.

      Comment

      • szalina
        Member
        • 01-2010
        • 42

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: jasnożółty, klarowne [4]
        Piana: mała, krótka, szybko znika pozostawiając biały kożuszek by po paru minutach całkowicie zniknąć [2]
        Zapach: lekko słodowy, słodkawy, łagodny, później owocowy (jabłkowy?) moze rzeczywiście trochę podobny do cydru...no i czym dalej tym bardziej alkoholowe [2.5]
        Smak: słodkawy, lekko ziemisty, wodnisty, słodycz na finiszu, praktycznie zero goryczki [2.5]
        Wysycenie: słabe, gaz delikatnie szczypie w język i znika [3]
        Opakowanie: niestety puszka, aczkolwiek estetyczna, zielono-biało-złota [3.5]
        Uwagi: piwo dla przeciwników goryczki, 5% za mocne dla zwolenników "desitek" a za słabe dla miłośników procentów
        właściwie piwo dla nikogo...dobra jest w nim tylko cena

        Moja ocena: [2.6]

        Comment

        • chechaouen
          Senior
          • 01-2011
          • 1180

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Jasny, złoty, klarowny, klasyczny [2.5]
          Piana: Na początku nawet spora, ale znika błyskwicznie. Dawno nie widziałem tak szybko zanikającej piany [1.5]
          Zapach: Słodowo-słodkawy. Jak jakieś rozpouszczone w wodzie cukierki [2.5]
          Smak: Tak jak zapach. Słodowość wpadająca w męczącą słodycz, a wszystko wodniste, rozmyte i nijakie. Goryczki prawie brak [1.5]
          Wysycenie: Tak jak piana. Początkowo sprawia wrażenie dobrze wysyconego, ale bąbelki bardzo szybko uciekają i robi się z tego wodnista, lekkogazowana ciecz [1.5]
          Opakowanie: Zielono-biała puszka. Jak na produkt zrobiony dla hipremarketu (Auchan) to nawet dość gustowna [3.5]
          Uwagi: Kupione w poznańskim Auchan za ok. 2 zeta. Niektóre piwa Sulimara mi smakują, więc łudziłem się, że może to być ciekawa niskobudżetowa propozycja, coś w rodzaju Remusa czy Ambera Naturalnego. Ale ten Beglucker to wyjątkowo nijaki i rozczarwujący produkt

          Moja ocena: [2]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎