Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary rzemieślnicze w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #31
    Dajcie chłopakom uwarzyć piwa. Spróbujcie a potem oceniajcie. To zwykły marketingowy bełkot dla ludzi spoza branży.
    Last edited by e-prezes; 05-02-2013, 00:22.

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      #32
      Będę w okolicy Jasła w maju, chętnie wybiorę się do tego browaru. Pytanie do ludzi z okolicy: czy jest jakaś szansa na wybranie się tam komunikacją miejską? A jeśli nie - czy taksówka do Jasła wiązałaby się z koniecznością likwidacji lokat 4-letnich?

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #33
        Z Jasła bezpośrednich nie ma, przesiadka w Krośnie. Koszt takiego biletu to jakieś 10 zł.
        ✅Tanie bilety online na autobusy i pociągi. Ogólnopolski rozkład jazdy PKS, PKP, MPK, Busy. Autobusowe i kolejowe połączenia krajowe oraz międzynarodowe. Informacja i sprzedaż biletów przez telefon: 703 502 802

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          Dajcie chłopakom uwarzyć piwa. Spróbujcie a potem oceniajcie. To zwykły marketingowy bełkot dla ludzi spoza branży.
          Wytłumacz mi, możliwie prostymi słowami, dlaczego mielibyśmy wobec nich stosować taryfę ulgową. Bo to koledzy? Koncerny za taki bełkot mają założony specjalny szyderczy temat, a ty mówisz, żeby nie zwracać uwagi, bo to tylko kłamstwa dla prostaczków?

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            #35
            Na filmie widać, że gość ma gadane.
            Zwykłych ludzi może ściemniać, że hej
            7 dni fermentacji to jakoś zdecydowanie za mało.
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #36
              Jak nigdy, popieram Krzysia. Ta gadka była dla mnie niestrawna. Gdyby taki człowiek stanął przede mną i chciał w ten sposób zachęcić do odwiedzenia lokalu, to bym szybko mu podziękował.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Sokół83
                szynkarz
                • 12-2004
                • 1598

                #37
                Zdaje się, że chyba już wspominałem, że to będzie zwykły browar restauracyjny i nie ma się co jarać. Koncernom raczej ciężko będzie się podszywać pod rzemieślnicze, więc teraz rodzi się nowa świecka tradycja - będą to robić browary restauracyjne. "Wybór będzie rotacyjny" - czyli pils nie-pils i wajcen na drożdżach lagerowych na stałe, do tego koźlak, ciemne, bursztynowe, marcowe i miodowe w zależności od widzi mi się. Z Antidotum się nie pomyliłem, że to lipa, miejmy nadzieję, że pomylę się tutaj...
                Z INNEJ BECZKI

                www.fotopolska.eu

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                  Wytłumacz mi, możliwie prostymi słowami, dlaczego mielibyśmy wobec nich stosować taryfę ulgową. Bo to koledzy? Koncerny za taki bełkot mają założony specjalny szyderczy temat, a ty mówisz, żeby nie zwracać uwagi, bo to tylko kłamstwa dla prostaczków?
                  Wydawało mi się, że wątek w zamierzeniach twórcy miał być informacyjny a nie wypełniony luźnymi rozmowami o tym kto jak daleko do nowego browarku ma i jakich to glupot nagadali właściciele przybytku. Widać się myliłem i bicie piany można uskuteczniac wszędzie. Także tu.

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    Aa, to jest ta lokalizacja z tą kadzią Speidla 200 l... z oferty BA.
                    Mam rozumieć, że to powyżej to nie jest bicie piany?

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                      Wydawało mi się, że wątek w zamierzeniach twórcy miał być informacyjny a nie wypełniony luźnymi rozmowami o tym kto jak daleko do nowego browarku ma i jakich to glupot nagadali właściciele przybytku. Widać się myliłem i bicie piany można uskuteczniac wszędzie. Także tu.
                      Zgłoś modowi, jeśli uważasz, że jest za duży rozjazd w stosunku do tematu, bo monitowanie uczestników rozmowy w danym temacie zazwyczaj powoduje głównie dalsze bicie piany, tym razem już na temat, co komu wolno na jaki temat napisać
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • solfernus
                        Senior
                        • 08-2004
                        • 1025

                        #41
                        Mam zaklepane miejsce na sobotę. Jak dojdę do siebie to podzielę się wrażeniami. Fotek nie obiecuję
                        Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19159

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                          Mam rozumieć, że to powyżej to nie jest bicie piany?
                          Nie, bo to jest konkretna informacja.

                          Comment

                          • Pankracy
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 2767

                            #43
                            Fotoreportaż z Pracowni Piwa na blogu Ceravisia.

                            Comment

                            • wasyll
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 1823

                              #44
                              Myślałem, że Szałpiw to też rzemieślniczy browar będzie i po części pewnie tak jest, ale na facbook'u wyczytałem, że to browar kontraktowy. Gdzie będą warzyć? Wiecie coś?
                              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                              Comment

                              • anteks
                                maruda
                                • 08-2003
                                • 10737

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                                Myślałem, że Szałpiw to też rzemieślniczy browar będzie i po części pewnie tak jest, ale na facbook'u wyczytałem, że to browar kontraktowy. Gdzie będą warzyć? Wiecie coś?
                                Jak ruszą to się zapewne pochwalą
                                Mniej książków więcej piwa

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎