Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Z mojej strony chciałem wspomóc moje ukochane forum, bo dzięki niemu poznałem świetnych ludzi jak i wspaniały piwny świat.
Baard
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 13-09-2012, 12:36
avb8616 avb8616 is offline
Junior

Post sprzedam kolekcję puszek

Witam,

mam do sprzedania moją kolekcję puszek piwnych, które zbierałem w latach 2000-2007. Przez ten okres czasu zebrałem około 350 sztuk puszek po piwach (przede wszystkim polskich; kilka mam również niemieckich, które dostałem od znajomych). Są to puszki o pojemności 500ml, choć jest kilka "perełek" 330ml lub nawet 1l.

Mam również w swojej kolekcji około 50 sztuk puszek po Energy Drinkach (250ml).

Chcę je sprzedać ponieważ robię porządki w domu, a jak wiadomo troszkę miejsca zajmują. Jeżeli nie znajdę chętnych to je po prostu sprzedam na skupie.

Nie ukrywam, że najchętniej sprzedałbym całość jednej osobie - być może takiej, która dopiero rozpoczęła kolekcjonowanie i chce swoją kolekcję wzbogacić o nieco starsze pozycje.

Chętnych proszę o kontakt pod adresem mailowym beck_davis@o2.pl
Odpowiedz cytując
Stare 17-09-2012, 10:43
Fotka Użytkownika: jaqubowski
jaqubowski jaqubowski is offline
Member

Miejscowość: Poznań
Standardowy

witam,
jeżeli nadal aktualne, to jestem zainteresowany. Wysłałem maila w razie czego.
pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak