Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Co tu dużo mówić, dzięki wam zacząłem warzyć prawdziwe piwo. Byłem kilka razy na pokazie warzenia, raz na Festiwalu Dobrego Piwa. Rzadko bywam na forum, ale jakoś chcę was wspomóc w propagowaniu dobrego piwa w Polsce!
roman501
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 13-09-2012, 12:36
avb8616 avb8616 is offline
Junior

Post sprzedam kolekcję puszek

Witam,

mam do sprzedania moją kolekcję puszek piwnych, które zbierałem w latach 2000-2007. Przez ten okres czasu zebrałem około 350 sztuk puszek po piwach (przede wszystkim polskich; kilka mam również niemieckich, które dostałem od znajomych). Są to puszki o pojemności 500ml, choć jest kilka "perełek" 330ml lub nawet 1l.

Mam również w swojej kolekcji około 50 sztuk puszek po Energy Drinkach (250ml).

Chcę je sprzedać ponieważ robię porządki w domu, a jak wiadomo troszkę miejsca zajmują. Jeżeli nie znajdę chętnych to je po prostu sprzedam na skupie.

Nie ukrywam, że najchętniej sprzedałbym całość jednej osobie - być może takiej, która dopiero rozpoczęła kolekcjonowanie i chce swoją kolekcję wzbogacić o nieco starsze pozycje.

Chętnych proszę o kontakt pod adresem mailowym beck_davis@o2.pl
Odpowiedz cytując
Stare 17-09-2012, 10:43
Fotka Użytkownika: jaqubowski
jaqubowski jaqubowski is offline
Member

Miejscowość: Poznań
Standardowy

witam,
jeżeli nadal aktualne, to jestem zainteresowany. Wysłałem maila w razie czego.
pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak