Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marston's, Burton Bitter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12201

    Marston's, Burton Bitter

    Zaw. alk. 3,8%

    Aromat - lekki słód i chmiel
    Barwa - herbaciana, nie za ciemna
    Piana - drobna, gęsta, szybko osiada do obwódki i drobnego kożuszka
    Wysycenie - umiarkowane
    Smak - nieco ciastkowej słodowości, wyraźna goryczka, pozostawiająca bardzo wyraźny i długi, przyjemny posmak w ustach.
    Treściwość - niewysoka

    Dobrze pijalne, lekkie piwo o niezbyt prostym profilu smakowym.

    Drink-Hala, Wrocław
  • tmspoko
    Senior
    • 09-2009
    • 207

    #2
    Tak wygląda
    Attached Files
    TMspoko

    Comment

    • Oskaliber
      Senior
      • 05-2010
      • 727

      #3
      Kolor: Ciemny bursztyn, klarowny.
      Piana: Koloru złamanej bieli, niezbyt trwała. Dosyć szybko opada prawie do zera.
      Zapach: Słodowo-chmielowy, wsparty lekkimi estrami owocowymi.
      Smak: Lekkie i wodniste ale mimo wszystko dosyć pełne w smaku. Trochę słodowości, trochę estrów, wyraźne ziemiste posmaki chmielowe i przyjemna, dobrze zaznaczona goryczka wraz z lekko orzechowym finiszem.
      Wysycenie: Dosyć niskie.
      Ogółem: Świetny bitter. Do niczego nie można się przyczepić. Doznań smakowych nie brakuje a jednocześnie jest bardzo lekki i pijalny. Całość doskonale zbalansowana, goryczka dobrze zaznaczona ale nie przysłania całości.
      BeerFreak.pl

      Comment

      • azazel82
        Senior
        • 01-2012
        • 146

        #4
        Barwa: pomarańczowo/herbaciana, bardzo klarowne o dość imponującej, lecz szybko opadającej jasnobeżowej pianie.
        Charakterystyczny dla ejli, kwiatowy aromat, generalnie słodowo i zupełnie bez chmielu. Smak to już coś dziwnego, bo rzeczywiście piwo jest gorzkawe, ale ta gorycz jest wyjątkowo słaba, piwko ma przeciętną teksturę, niewielkie wysycenie i pozostawia bardzo nieprzyjemny (dla mnie) smak, który kojarzy mi się z siarką. To zdecydowany minus tego piwa.

        Foto jak wyżej, a więcej na blogu (w stopce).
        http://piwnepodroze.blogspot.com/

        Zapraszam też na FB!!
        https://www.facebook.com/PiwnePodroze

        Comment

        • chechaouen
          Senior
          • 01-2011
          • 1180

          #5
          Kolor ciemnej herbaty z lekkim miedzianym odcieniem. Piana obfita, potem opada, ale na szklance szklanki pozostawia wyraźną warstwę.
          Zapach nie za intensywny. Głównie suszone owoce, lekkie muśnięcie ziołowym chmielem.
          Smak to średnio głęboka goryczka i znów suszone owoce, całość lekka i dość wytrawna. Goryczka ziołowa, nie za długa. Smak szybko zanika w ustach, pozostawiając lekkie wrażenie wodnistości. Ogólnie za mało wyrazisty smak, nawet jak na tak niskie parametry
          W sumie OK ale tylko OK, nie zachwyciło mnie to piwo

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎