Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wold Top, Against The Grain

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Wold Top, Against The Grain

    Butelka 0,5 litra, alkohol 4,5 %, eks. brak, kapsel goły, bezglutenowy bitter
    Kolor - złoty, klarowny
    Piana - średnio wysoka, średnio trwała
    Zapach - wyraźny słód i chmiel
    Gaz - ok
    Smak - wyraźny chmiel, średnia słodycz, spore zielsko, średnia goryczka
    Poprawne

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 4414 - moje 2171 nowe piwo na forum
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Foto:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      #3
      To piwo jest dostępne w wielu polskich marketach, aż ciekawe, że nie ma więcej opisów.

      Piwo bezglutenowe. Przeraźliwie blade, wręcz nieprzyjemnie. Pachnie delikatnie owocowo, trochę zbożowo. Jest mocno wodniste, smaków słodowych prawie nie ma. Za do są delikatne owoce oraz cierpkość przypominająca cytrynę. Goryczka taka, hmm, kwiatowo-ziołowa, bardzo "brytyjska" w typie.

      Całość jest taka... Nijaka. Piję drugie w ciągu dwóch dni (przecena w Auchanie, 4 zł zamiast 13 ), jedno na imprezie, teraz drugie, w domowym zaciszu. W pierwszej sytuacji się sprawdza, w drugiej, kiedy chcę poczuć konkretniejszy smak - już niekoniecznie.

      Comment

      • Javox
        PremiumUżytkownik
        • 11-2009
        • 6119

        #4
        Dziwne piwo wykastrowane bezglutenowością ale oczywiście jest odbiorca na to. Byle był znośny smak...

        Piana - raczej słabo, opada do cienkiej, niepełnej warstewki.
        Lacing - niewiele było.
        Barwa - blada słomka.
        Gaz - średni.
        Aromat - nuta zbożowości.
        Smak - ciężko coś napisać... nędza. Jakby rozwodnione ryżowe piwo. Płaski ślad goryczkowy znikomy.

        Słabizna
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎