Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mieszadło

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wesolcmg
    Member
    • 10-2010
    • 78

    Tutaj wstawiłem filmik jak chodzi sprzęcik przy zacieraniu AIPA

    Comment

    • wsaczuk
      Senior
      • 09-2009
      • 182

      nie wiem jak to robicie - mój silink od wycieraczek zrobił ponad 1,5 tysiąca litrów piwa i ani myśli się zepsuć. A wcześniej zrobił ładnych parędziesiąt tysięcy w jakimś Escorcie. Kosztował 10 zł.

      Comment

      • wesolcmg
        Member
        • 10-2010
        • 78

        Może po prostu miałem pecha z silnikiem ale chociaż już nie muszę się martwić o zasilacz czy jest wystarczający bo praktycznie nie miałem takowego

        Comment

        • Hefeweizen
          Junior
          • 09-2012
          • 10

          U mnie wygląda to tak



          Silniczek 12V od jakiegoś Audi 2 biegi, pierwszy jakieś 35 obrotów/min drugi ok 60, zasilacz od starego komputera, na razie przechodziło jakieś 7 warek i jestem zadowolony.
          Resztę spawał mi kolega.

          Robione podczas pędzenia dunkelweizena.
          Last edited by Hefeweizen; 08-12-2013, 02:29.

          Comment

          • kjaros
            Senior
            • 03-2007
            • 377

            Czy waszym zdaniem silnik z przekładnią 42 obr/min, 35W, 230V 10kg.cm poradzi sobie z 20l warkami? Czy 42 obr/min będą ok?
            Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

            Comment

            • Singer67
              Junior
              • 10-2013
              • 23

              Nooo, jakjuż kupisz i zatrudnisz ten silniczek do roboty to napisz coś...
              Mam ten sam problem więc się nie wypowiadam. Nie znam się.

              Comment

              • Singer67
                Junior
                • 10-2013
                • 23

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Hefeweizen Wyświetlenie odpowiedzi
                U mnie wygląda to tak



                Silniczek 12V od jakiegoś Audi 2 biegi, pierwszy jakieś 35 obrotów/min drugi ok 60, zasilacz od starego komputera, na razie przechodziło jakieś 7 warek i jestem zadowolony.
                Resztę spawał mi kolega.

                Robione podczas pędzenia dunkelweizena.
                Nooo, jak się robi po pół kega to pewnie, że da radę. Ciekawi mnie czy on pracował już przy pełnym kegu?

                Comment

                • Hefeweizen
                  Junior
                  • 09-2012
                  • 10

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Singer67 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nooo, jak się robi po pół kega to pewnie, że da radę. Ciekawi mnie czy on pracował już przy pełnym kegu?
                  Nie pracował, bo nie ma takiej potrzeby, a to co widać to nie pół tylko 2/3 kega .

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10738

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kjaros Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czy waszym zdaniem silnik z przekładnią 42 obr/min, 35W, 230V 10kg.cm poradzi sobie z 20l warkami? Czy 42 obr/min będą ok?
                    Myśle że pociągnie ale bałbym sie używać takiego. Jednak to 230V a on nie wygląda zbyt szczelnie
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • kjaros
                      Senior
                      • 03-2007
                      • 377

                      Jaki zasilacz (maksymalny pobór prądu) stosujesz do do swojego mieszadła?
                      Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10738

                        Ja mam zasilacz od kompa, na wyjściu +12 jest 18A
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • kjaros
                          Senior
                          • 03-2007
                          • 377

                          Zdecydowałem się silnik od wycieraczek. Kupiłem silnik z Primery za 20 zł. Ma 2 prędkości. Na wolniejszym bez obciążenia pobiera 0,84A na szybszym 1,28A. Mam też niepotrzebny zasilacz ATX 300W ale ewentualna przeróbkę zrobię po sprawdzeniu poboru prądu w czasie zacierania. Jeśli nie przekroczy 5A zastosuje gotowy zasilacz do lampek halogenowych.
                          Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎