Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.04.05 - Białoruś, Mińsk - VII Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19166

    2014.04.05 - Białoruś, Mińsk - VII Międzynarodowa Giełda Birofiliów

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cringer Wyświetlenie odpowiedzi
    Wybralbym sie chetnie na te gielde,jest ktos jeszcze reflektujacy na wspolny wypad ? (...)
    W tym roku jest 5 kwietnia. Chętnych zapraszam na PW.

    I trochę szczegółów...

    Organizator - Klub Pivnye Volaty
    Godziny działania - 8:00-14:00.
    Informacje o rezerwacjach i zakwaterowaniu - Vasily MAIKO, e-mail: vasiutka@tut.by, Sergey SHIKH, e-mail: spin-beer@tut.by
    Last edited by e-prezes; 09-12-2013, 08:56. Powód: się wybieram...
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19166

    #2
    Jeśli zbierze się grupka to uda się załatwić grupową wizę, która jest tańsza (10 €). Trzeba co najmniej 5 osób jadących w grupie. Bezpieczny okres na rozpatrzenie wniosku to 30 dni. Zatem na 1,5 miesiąca przed chciałbym mieć zgłoszenia osób chętnych (na PW), by załatwić zaproszenie z białoruskiego klubu.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19166

      #3
      Sponsorem imprezy jest Browar Olivaria, który świętuje 150-lecie działalności.

      I plakat:
      Attached Files

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19166

        #4
        Brak nam jeszcze piątej osoby chętnej, by załatwiać formalności. Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam na PW.
        Last edited by e-prezes; 30-01-2014, 22:36. Powód: semantyka

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19166

          #5
          Sergiej jeszcze nie zamieścił formularza rejestracyjnego, ale na dniach powinien ogłosić finalne szczegóły, więc puki co nie będę pisał o czymś co nie jest pewne.
          Last edited by e-prezes; 05-09-2014, 20:43. Powód: edyta

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19166

            #6
            Z wstępnych wyliczeń wyszło mi, że koszt wyjazdu to 300-400 zł/os (z 1 noclegiem i wypadem na jakieś żarcie). Mamy już 6 osób, więc jedziemy na 100%
            Do końca lutego potrzebuję listę osób, by zorganizować zaproszenie potrzebne do wizy. Potem załatwiam nocleg i z kompletem papierów udam się do konsulatu. Na każdym etapie można dołączyć się do ekipy, ale od momentu załatwienia zaproszenia, nie gwarantuję, że będę w stanie zorganizować wszystko sam dla tej osoby.

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #7
              Ech, pojechałbym. Ale cóż - od lat nie mam paszportu. Stary wygasł, a nowego biometrycznego nie mam zamiaru wyrabiać.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19166

                #8
                Nie myśl, że jak nie masz paszportu biometrycznego to nie ma cię w globalnych systemach... Jesteś już osobą publiczną, więc istniejesz w globalnym net-światku. Kartę kredytową masz? [tak trochę offtopowo...]

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                  Kartę kredytową masz? [tak trochę offtopowo...]
                  Offtopowo nie mam. Nie przyjąłem, gdy mi chcieli wcisnąć.
                  Last edited by Pendragon; 09-02-2014, 10:52.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • blimak1
                    Member
                    • 01-2014
                    • 76

                    #10
                    ech szkoda że ja nie odmówiłem...

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19166

                      #11
                      Przykro mi, ale białorusini z Pivne Volaty polecieli trochę w kulki. Dwa dni temu ogłosili program i... giełda odbędzie się nie w Mińsku (choć w nazwie giełdy jest Mińsk), tylko w ośrodku narciarskim Ligoysk w ch... za miastem. To tak jakby krakowską giełdę zorganizować w Zakopanym. W takim wypadku to ja nie widzę sensu uczestnictwa w niej. A przynajmniej widzę duże utrudnienia.

                      Tutaj program, gdyby kogoś to mimo wszystko zainteresowało...
                      Last edited by e-prezes; 18-02-2014, 22:27. Powód: załączenie linka do programu.

                      Comment

                      • klocekoi
                        Junior
                        • 07-2012
                        • 11

                        #12
                        Łogojsk, tak gwoli sprostowania. Jeśli ktoś jest zmotoryzowany, to droga z Mińska jest świetna. Równa, szeroka. Ruch drogowy na Białorusi jest mały. W porównaniu z Polską, można rzec, znikomy.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19166

                          #13
                          Tak, ale my nie wybieraliśmy się samochodem, a poza tym nocleg w tym ośrodku jest 3x droższy od tego hostelu co zarezerwowałem. Należy też pamiętać, że teraz drogi na Białorusi są płatne. Trzeba korzystać z urządzeń beltoll. Pierwsza bramka jest już przy wylocie z Brześcia. Z wstępnych wyliczeń przejazd do Mińska wyniósł mi 50 zł w jedną stronę.
                          Last edited by e-prezes; 03-04-2014, 18:01.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19166

                            #14
                            Dodałem na mapce dwa ciekawe punkty piwne w pobliżu dworca. Może jeszcze komuś się przydadzą gdy będzie się tam wybierał.

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19166

                              #15
                              Do zamknięcia zgłoszeń uczestników na stronie organizatora jeszcze niecałe 3 tygodnie, ale już widać, że rzeczywiście może być międzynarodowo: Białoruś, Rosja, Ukraina, Litwa, Estonia, Mołdowa i ...Polska.
                              Last edited by e-prezes; 03-04-2014, 18:05.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎