Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bosman, Piast Chmielowe Ratuszowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rodgard
    Junior
    • 04-2015
    • 3

    #16
    Kolor: Złoty, klarowny. [5.0]
    Piana: Grubopęcherzykowa (nawet bardzo grubo), w miarę szybko opadająca. [2.5]
    Zapach: Dosyć słaby, lekko wyczuwalne aromaty egzotycznych chmieli, jak ktoś już wcześniej napisał "dający nadzieję". [4.0]
    Smak: Na pierwszy plan wysuwają się niestety gwoździe, niczym woda mineralna z publicznych kranów w parku zdrojowym, poza tym wodnistość, goryczka prawie niewyczuwalna, daleko w tle odzywa się chmiel. [3.0]
    Wysycenie: Odpowiednie. [5.0]
    Opakowanie: Etykieta niekoncernowa, ale nie przypadła mi do gustu [3.5]
    Uwagi: Kupione dziś, warka do 19.02.15(!). Jak na prawie 2 miesiące po terminie nie było zepsute. Cena 1.80 + kaucja.
    Last edited by rodgard; 13-04-2015, 22:58.

    Comment

    • dzemek
      Senior
      • 12-2010
      • 450

      #17
      Zapach lepszy niż smak, w ogóle nie czuć tych trzech super chmieli. Da się wypić ale ewentualnie dla etykiety, wsparcia wrocławskiego Ratusza i do zapomnienia

      Comment

      • marqqq
        Senior
        • 12-2014
        • 660

        #18
        Miłe że nadmorski browar wspiera Śląsk, hehe.
        Mi tam w sumie pasowało, nawet wyczułem te chmiele.
        Może wiele tego nie było, ale zdatne do picia.
        Last edited by marqqq; 15-05-2015, 20:37.

        Comment

        • dlugas
          Senior
          • 04-2006
          • 4014

          #19
          To piwo to taki rozwodniony Toporek z BRJotu czyli coś na kształt Strażackiego?
          za 2,50 zł puszka można od czasu do czasu sprawdzać formę.
          Niestety czuć koncernową pustkę na finiszu oraz landrynki w zapachu, ale czuć także chmiele i faktycznie czuć, że to piwo jest "jakieś" inne niż tyskożubtolech. A to już jakiś plus.

          Dostępność u mnie kuleje, bo jest tylko w żabie, których u nas nie za wiele, a łazić za tym piwem nie mam zamiaru.
          Last edited by dlugas; 03-06-2015, 10:21.
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • WojciechT
            Senior
            • 09-2012
            • 2546

            #20
            Puszka do 29 września. Pachnie i smakuje trochę jak miętowa pasta do zębów. Ale przyjemnie wchodzi, chłodzi, spełnia swoją rolę.

            Serio, jak na piwo za dwazyłote jest super.

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9733

              #21
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Jasnozłoty klarowny. [4]
              Piana: Białokremowa, wysoka, drobna, całkiem trwała. [3.5]
              Zapach: Po otwarciu puszki walnęło lasem, jak z zapachowej choinki do samochodu . Cały czas obecny jest zapach sosnowo-chmielowy, może też lekkie zioła...? [3.5]
              Smak: Konkretna, ale niebrutalna goryczka, podbudowa słodowa, całkiem spokojnie daje radę. [3.5]
              Wysycenie: Dość wysokie, podkreśla orzeźwiający walor piwa, choć jednak nieco balonuje. [4]
              Opakowanie: Oszczędna w kolorystyce i grafice, dopracowana puszka. Jeśli prawdą jest, że część zysków ze sprzedaży tego piwa idzie na fundusz renowacji wrocławskiego ratusza - szacun! [4]
              Uwagi: Zaskakująco przyzwoite piwo, pite w letnie popołudnie po zejściu z roweru ma swoje dodatkowe walory.

              Moja ocena: [3.575]

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎