Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Osek nad Bečvou 76, Motorest Osečanka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gringo
    Senior
    • 07-2007
    • 2151

    Czechy, Osek nad Bečvou 76, Motorest Osečanka

    Lokal znajdujący się w sennej miejscowości Osek nad Bečvou mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Przerowem a Lipnikiem nad Beczwą. Zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 47 (przystanek znajduje się 50 metrów od wejścia) i 30 metrów od koryta rzeki Beczwa. Dworzec kolejowy znajduje się około 1km w kierunku północnym.

    Wystrój restauracji przypomina lata 80-te, aczkolwiek jest czysto i jest miła obsługa. Lokal ma dość duży taras gdzie nie dociera obsługa. Ceny obiadów bardzo przystępne.

    Piwa:
    Lane przerowskie Zubry i specjały miejscowego minipivowaru. Cen Zubra nie zakodowałem natomiast lane Osečany:
    Osečan 10° - 20 CZK/0,5l
    Osečan 11° - 21 CZK/0,5l
    Przygotowano także piwa w PET-ach 1,5l dla zmotoryzowanych z tym że była dostępna 11° i 12° za odpowiednio 70 i 75 CZK.
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4568

    #2
    Ja trafiłem do tej restauracji 22.07 gdy zamierzałem odwiedzić znajdujący się obok browar. http://www.browar.biz/forum/showpost...39&postcount=1
    Czekałem chwilę na pana sládka, a powiedziano mi że leją tu miejscowe piwa. Było tak rzeczywiście choć okazało się, że ciężko się o tym dowiedzieć. Była tylko reklama Zubra, na barze 3 jego nalewaki, a 2 rodzaje Osečana (11° i 14°) jakby wstydliwie wypisane na bocznej tablicy. Piwa bardzo dobre ale podawane w szklankach bez logo, brak też podkładek. Ciężko to zrozumieć tym bardziej, że jak się dowiedziałem właścicielem browaru i restauracji jest podobno ten sam człowiek. Logicznym by było wywalić Zubry, zrobić reklamę, szczególnie od strony głównej drogi i sprzedawać tylko piwa z własnego browaru, których jest na tą chwilę 5 rodzajów (a tu leje się rotacyjnie tylko dwa). Tym bardziej, że jak pisze Gringo restauracja jest rzeczywiście duża, przyjemna, ze sporym tarasem, o godzinie 13 było dużo ludzi, którzy jedli obiady i pili w większości... Zubra! Widać to było po firmowych szklankach. Bo pewnie nie wiedzieli, że jest coś znacznie lepszego. Tym bardziej, że ceny są bardzo przystępne: 11° - 21 kč, 14° - 25. Na tablicy drobniutkim pismem wypisane były też 1,5 l PET-y w czterech rodzajach (czemu nie wystawiono ich na barze by ludzie widzieli, że są?):
    10° - 65 kč
    11° - 70
    12° - 75
    14° - 80
    Last edited by dadek; 25-07-2013, 21:52.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎