Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Urbański beczka- bańka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kobieras39
    Junior
    • 10-2007
    • 8

    Urbański beczka- bańka

    Urbański Piotrków 1936 i nr 65
    co to za beczka ? ma dwa zalutowane otwory Panowie pomocy słyszałem że to coś piwnego
    Attached Files
  • kobieras39
    Junior
    • 10-2007
    • 8

    #2
    aha dodam że pojemnik jest miedziany postaram się o więcej zdjęć reszty napisów

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #3
      Mógł być syfon do piwa, ale trzeba by oczyścić górę, żby sprawdzić, co tam było.

      Comment

      • kobieras39
        Junior
        • 10-2007
        • 8

        #4
        A co powinien mieć ?500 warto dac?

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          Też przypomina mi miedziany syfon do piwa. Podobny acz z drobnymi elementami i w o wiele lepszym stanie sygnowany przez łódzki browar Gustawa Keilicha był wystawiony raz albo i kilka razy na allegro. Nie pamiętam czy został sprzedany i jaka była cena ale chyba 3-cyfrowa. Na twojej fotce Kobieras wspomniane elementy wydają się być usunięte co widać w postaci zalutowanych dziur. Niestety nie zapisałem tego zdjęcia z aukcji na dysku a i w sieci teraz tak na pośpiesznie znaleść nie mogę.
          W tak kiepskim stanie jak na owym foto 5 stów zdecydowanie nie wart wg mnie, zresztą nawet sygnatura wytwórni tutaj wydaje mi się skromniejsza niż tamta G. Keilicha.
          Last edited by Cooper; 02-09-2014, 01:37.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            #6
            Powinien wyglądać tak: http://sprzedajemy.pl/syfon-miedzian...awny-l,8928772

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎