Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2015.05.30 - Czechy, Hradec Králové - 3. Pivní rozjímání

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacekwerner
    Senior
    • 05-2004
    • 2837

    #16
    Szykuje się niezła ekipa
    Ochotnicza Straż Piwna
    BAZA = 7446

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4568

      #17
      Tak, ja jadę TLK KARKONOSZE w piątek 22.54 z Wawy, powrót też tym pociągiem. Nocleg w Hradcu.

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12202

        #18
        Będzie dedykowane szkło degustacyjne i podstawki:

        Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #19
          tego samego dnia są Slavnosti rozpoczęcia sezonu w Miletinie. Można to połączyć.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            • 02-2003
            • 12202

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
            Szykuje się niezła ekipa
            No właśnie jaka? Wiem, że Dadek i Zythum będą. Ktoś jeszcze?

            Program kulturalny zapowiada się pod znakiem mocnego andergrandu na czele z zespołem Drobný za Bůra repreznetatnem awangardowego stylu psycho-alko

            Koncert kapely Drobný Za Bůra na Majálesu 2013 konaného v Liberci na Harcově.

            Comment

            • jacekwerner
              Senior
              • 05-2004
              • 2837

              #21
              Jak pisała wcześniej Gosia - przybędziemy i my
              Ochotnicza Straż Piwna
              BAZA = 7446

              Comment

              • darekd
                PremiumUżytkownik
                • 02-2003
                • 12202

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
                Jak pisała wcześniej Gosia - przybędziemy i my
                W takim razie do zobaczenia

                Comment

                • jacekwerner
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 2837

                  #23
                  Impreza bardzo udana, skompletowaliśmy stolik b-bizowy ( wszyscy którzy anonsowali swoje przybycie - pojawili się ), dopisała też pogoda ( trochę "postraszył" deszczyk, ale większość miejsc usytuowana była pod dachem ).
                  Wstęp, jak już zdaje się napisano "zdarma", przy wejściu można było nabyć szkło festiwalowe - "sklenička" o pojemności 300 ml
                  ( 50 Kč ), okolicznościową podstawkę ( 10 Kč ) oraz koszulkę ( zdaje się 280 Kč ).
                  Wybór piwa duży, sprzedawano głównie 0,3/0,5l, ceny przyjazne ( np. jasna jedenastka 0,3l - 15 Kč, dwudziestka 0,3l - 35 Kč ), dostępne były także butelki ( Clock oferował je w cenie nie przekraczającej - po przeliczeniu 10 zł - za 0,7l ). Stoisk z jedzeniem za wiele nie było, ale jeśli komuś oferta ( cenowo również bardzo przystępna ) wydała się zbyt uboga - Hostinec U Kohouta ( zlokalizowany tuż obok wejścia na teren Festiwalu ) oferował smaczne, bogate menu.
                  Moim skromnym zdaniem absolutnym hitem była APA zaproponowana przez Domovar Komar ( zdaje się że maczał tu palce kolega Mosquit ) - jak mawiał onegdaj trener Leo : international level - brawo
                  Do tej beczki miodu nie może zabraknąć łyżki dziegciu - w temacie sanitariatów Organizatorzy nie stanęli niestety na wysokości zadania - dwa toj-toje i bodaj trzy pisauary ( niestety we wczesnych godzinach wieczornych przepełnione po brzegi ) to zbyt mało; do dyspozycji były też "kibelki" w kompleksie budynków dawnych koszarów ( wstęp 5 Kč ), ale ich stan też pozostawiał wiele do życzenia. W związku z powyższym widok wielu festiwalowiczów ( płci męskiej ma się rozumieć ) w trakcie "jedynki" pod okolicznymi drzewami
                  i murami - bezcenny
                  Reasumując ( aby ten minus nie przysłonił nam plusów ) - impreza bardzo udana - dobre piwa w przystępnej cenie, wyśmienite towarzystwo, smaczne jedzenie, niezła pogoda - na zdravi
                  Ochotnicza Straż Piwna
                  BAZA = 7446

                  Comment

                  • darekd
                    PremiumUżytkownik
                    • 02-2003
                    • 12202

                    #24
                    Organizatorzy, jak i wystawcy nie przewidzieli tak wysokiej frekwencji. Szybko skończyło się też szkło festiwalowe, a niektórym również piwo.

                    Z ciekawostek m.in. można było spróbować piwa od legendarnego Antéňáka - prawdziwego podziemia piwowarskiego



                    Podczas rozmowy z organizatorami zrodził się pomysł organizacji polsko-czeskiej imprezy, ale jak to wypadnie to czas pokaże. W każdym razie impreza się rozwija i ma spory potencjał.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
                    Reasumując ( aby ten minus nie przysłonił nam plusów ) - impreza bardzo udana - dobre piwa w przystępnej cenie, wyśmienite towarzystwo, smaczne jedzenie, niezła pogoda - na zdravi
                    Dokładnie tak, dzięki za miłe spotkanie

                    Comment

                    • dadek
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 4568

                      #25
                      Chłopaki już wszystko napisali, więc jedynie mogę potwierdzić, że kto nie był niech żałuje. Atmosfera świetna, piwa również. Również wszystkim dzięki za spotkanie. (darekd - Twój pokal festiwalowy jest u mnie)

                      Fotki wrzuciłem do galerii:


                      Comment

                      • jacekwerner
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 2837

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                        Z ciekawostek m.in. można było spróbować piwa od legendarnego Antéňáka - prawdziwego podziemia piwowarskiego
                        Do festiwalowych ciekawostek dorzuciłbym jeszcze :
                        - piwo Jindrova 11 z Dobrušky, którą firmuje p. Jindřich Vedlich - wiceprezydent miasta HK ( słuszną linię ma nasza władza )
                        - APA 17o ( a co ) z Vrchlabi
                        Ochotnicza Straż Piwna
                        BAZA = 7446

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          #27
                          Jeszcze do siebie nie doszedłem. Za stary już jestem na takie podróże
                          Było git, jedynym problemem były wspomniane "toalety" ale oferta piw, ich ceny, wybór (nie tylko IPY, APY itp. ale sporo porządnych normalnych pilsów/lagerów za mniej niż 3 złote), muzyka psycho-alko (z przebojem hovno, hovno, hovno - żaden limit, oraz Dynamo Drezno rządzi, Kto Ma Wiedzieć ten Wie i Pozdro dla Kumatych z DDR) i...TOWARZYSTWO na wielki PLUS.

                          Super opcja (którą spotykam nie pierwszy raz w Czechach) ze szkłem które jest zwrotne. Nie trzeba kupować pakietów po 85 złotych czy szklanek po kilkadziesiąt. Do tego pełno rodzin z dziećmi i zwykłych ludzi, nie zmanierowanych na punkcie "rewolucji", po prostu lubiących dobre piwo. I ZERO OCHRONIARZY, POLICJI, METALOWYCH BRAMEK, PRZESZUKIWAŃ, KAMER...

                          W ogóle różnica między festiwalami tam a u nas jest spora. U nas robi się je (w dużej mierze) dla bogatych hipsterów którzy przepłacą każdą chociażby absurdalną cenę za piwo (przepraszam się teraz mówi - geeków ), tam po prostu dla wszystkich, z normalnymi cenami i bez żadnego zadęcia..
                          takim fajnym festiwalem była Leśnica i to jedyny taki przykład z Polski.

                          Dlatego polecam Wam - jeździjcie na festiwale piw do Czech, jest super.
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • VanPurRz
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 4229

                            #28
                            Kilka odrębnych słów warto poświęcić na opis drogi którą przebyliśmy z Dadkiem
                            (będzie kilka porad praktycznych).
                            1. Ruszamy pociągiem TLK Karkonosze o godz. 22.54 z Centralnego, na bilecie podróżnika za 74 zł:
                            a) bilety kupujecie raczej w kasach KM czy Przewozów Regionalnych. ja kupując w kasie Intercity miałem problem z wydaniem miejscówki (do biletu podróżnika dostajecie darmową miejscówkę, nie konieczną ale jeżeli chcecie mieć miejsce warto ją wziąć) ponieważ bilet ważny do godz. 6.00 w poniedziałek , a pociąg przyjeżdża UWAGA - 06.01 (słownie minutę po) pani nie dała mi miejscówki powrotnej. Dadek kupując bilet w kasie KM nie miał żadnych problemów.
                            b) nie szykujcie się na spokojny sen bo pociąg jest pełen (chyba, że ktoś potrafi spać na siedząco), przynajmniej do Wrocławia/Katowic jest sporo ludzi. Opcją jest wykupienie kuszetki (nie wiem ile kosztuje, można ja dokupić do biletu podróżnika)
                            c) denerwujące są bardzo głośne zapowiedzi stacji co skutecznie wyrywa ze snu
                            d) na powrocie było minimalnie lepiej z miejscami

                            2. Wysiadamy na stacji Sędzisław. Miejcie ze sobą zaopatrzenie bo nie ma tam sklepu.

                            3. Z Sędzisławia pojechaliśmy do Trutnova:
                            a) jest Billa
                            b) są bankomaty ale nie ma kantorów więc korony albo z Polski albo z bankomatu
                            c) w wykend sporo miejsc (tańszych jak Jidelna) było zamkniętych. Na powrocie wyczaiłem rewelacyjne miejsce z piwem za 16 koron (Krakonosz) i tanim jedzeniem. Restauracja w Hotelu Krakonosz, kilka minut od dworca- opiszę w lokalach

                            4. Z Trutnova do Hradca:
                            a) też nie ma kantorów. Oczywiście są bankomaty
                            b) prawie nie ma już fajnych "spelunek", nad czym ja mocno ubolewam i nachodziłem się sporo aby dwie takie znaleźć. Likwidowane są też "restauracje dworcowe" które uwielbiałem

                            Ogólnie na pewno nie jest to super wygodna podróż. Dla mnie była dość męcząca i odczuwałem brak snu. Na szczęście atrakcje festiwalu, czeskie piwa i jedzenie wynagradzają wszelkie niedogodności. Ja osobiście jednak następnym razem wezmę chyba kuszetkę do Sędzisławia i wypoczęty ruszę na Czechy
                            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                              Na powrocie wyczaiłem rewelacyjne miejsce z piwem za 16 koron (Krakonosz) i tanim jedzeniem. Restauracja w Hotelu Krakonosz, kilka minut od dworca- opiszę w lokalach
                              Inni też je wyczaili . To niejako lokal firmowy sąsiedniego browaru.


                              PS - to to samo miejsce

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • VanPurRz
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 4229

                                #30
                                To niepotrzebnie zakładałem temat - bo adres jaki znalazłem był inny
                                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎