Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

St-Sylvestre, 3 Monts

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Snus
    Senior
    • 03-2008
    • 128

    #16
    przednie piwko, fotka w wersji przed otwarciem
    Last edited by sibarh; 10-12-2010, 16:02.
    Do piwka zamiast papieroska - www.snus.pl

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #17
      O dziwo ten browar z Flandrii warzy także portera bałtyckiego

      Bardzo jasne, w kolorze przypomina Duvela, z obfitą bardzo trwałą pianą. Mocno nasycone. W zapachu delikatnie zielone owoce i słód. W smaku nieznaczna goryczka, praktycznie ulotna, ale akuratnie kontrująca słód. Odświeżająco rześkie. Tak powinno smakować mocne, jasne piwo z Biedronki

      Comment

      • slyboots
        Senior
        • 03-2014
        • 292

        #18
        Piłem i stwierdzam że bardzo dobre Piwo i faktycznie przypomina wytrawnego szampana po krótce w smaku

        Comment

        • wpadzio
          Senior
          • 06-2011
          • 2645

          #19
          Bière de Garde, czyli temat rzeka. Tym razem piwo z francuskiej Flandrii. Alkohol 8,5%, więc chyba bez zmian. 3 Monts to takie nasze Trzy Korony. Tylko nizinne

          Żółto-złota barwa. Całkowicie klarowna.
          Biała piana, o średniej teksturze. Mięsiście (o kurcze, nie ma takiego słowa...) i powoli redukuje się do pierzynki, całkiem wyraźnie zostając na szkle. Do końca całkowicie przykrywa wątłym kożuszkiem piwo.
          W zapachu przede wszystkim słodowość, delikatna, ciepła, czysta, słodka, o nutach siana. Gdzieś daleko cień jabłek i winogrona. Bardzo ulotne odcienie alkoholu.
          Przyjemny, również delikatny smak, w którym pojawia trochę bardziej wyraziste, nieco drewniane oblicze słodów, jednak generalnie pozostają one na ciepłym, zbożowym, odrobinę słodkawym poziomie. Mamy również trawiaste nuty chmielowe. Są odcienie owocowe, ciut winne i kwaskowe. Jest wreszcie lekkie muśnięcie alkoholu.
          Nasycenie gazem na wysokim, musującym, rzekłbym nawet, poziomie.
          Butelka 330ml z elementami znanymi z poprzednich zdjęć Kolegów. Taka średnio rzucająca się w oczy. Kapsel browaru.

          Piwo, które musi smakować. Ma bardzo stonowany, elegancki, ale ciekawy profil. A do tego przewrotnie, buntowniczo musuje w ustach. Ta dychotomia jest w tym przypadku strzałem w dzie... nie no, może nie aż tak. Ale 9 w skali 1-10 daję bez zastanowienia.
          Last edited by wpadzio; 30-06-2015, 21:59.
          Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
          Serviatus status brevis est
          3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎