Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Victoria, Mistrz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    #16
    Zakupione także na Shellu, z ciekawości, bo w tym roku nie spotkałem innego produktu browaru Męcka Wola, np. Koneser Mocny. Moje było mocno gazowane, piana dosyć długo się utrzymuje, zapach piwa ledwo wyczuwalny, ale udało mi się dopić do końca. Podsumowując piwo, to nie najgorsze, dałbym mu 3 z plusem.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #17
      Po długiej przerwie sięgnąłem po Mistrza.
      Barwa-złota.Według mnie to jedyny plus tego piwa.
      Gaz-raczej słaby,bąbelki bardzo leniwe i chwilowe.
      Piana-drobnoziarnista,ale szybko sycząc zostawiła tylko pierścień na szkle.
      Zapach-ostry-owocowy,po pewnych czasie jakiś stęchły.
      Opakowanie-butelka bezzwrotna.Na butelce goły kapsel,etykieta,kontra i krawatka-średnio im to wyszło.
      Pozostał do oceny smak.Po pierwszych dwóch łykach poczułem ,że wlewam w siebie piwo bardzo,ale to bardzo słodkie.Potem podobnie jak opisywał Breslauer prawie nic nie czuć,no może delikatne szczypanie w język.
      Wyleczyłem się z tego piwa.

      Moja ocena: [2.05]


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • iommi
        Senior
        • 07-2003
        • 1522

        #18
        Pachnie stęchlizną, w smaku słodycz jakaś przegłęboka i odrzucająca, piana pojawia się i szybko znika, nagazowane baaardzo oszczędnie. Kolor ładny za to ma ten Mistrz.
        Podsumowując zgadzam się poniękąd z treścią kontry - to wyjątkowe piwo...
        Trafione oczywiście na Shellu w Jastrzębiu Zdroju.
        *****************************

        Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

        *****************************

        Comment

        • Aldach
          Senior
          • 07-2003
          • 1269

          #19
          Kupiłem na Shellu w Bytomiu. Lekko słodkawe, ale przy końcu kwaśny posmak. Gazowane w normie, koloru i piany nie widziałem bo pite prosto z butelki. Nic specjalnego, ale da się wypić bez większej trudności

          Comment

          • Borysko
            Senior
            • 02-2004
            • 1144

            #20
            No więc nabylem na Shellu w Łodzi 2 butelczyny. Głównie zresztą dla butelek, bo kształt mają bardzo pryjemny. Nadadzą się do butelkowania domowych wyrobów.
            Samo piwo - FATALNE. Pierwszej butli nie dałem rady dopić, drugą puszczę w kanał. Smak słodki, ale bynajmniej nie słodowy. Nie wiem czego tam dodali, ale nie tylko jęczmień. Innych smaków brak, goryczki niemal zero. Pianka znacznie poniżej średniej.
            Podsumowując - jedyna warta uwgi rzecz w tym piwie to ciekawa butelka.
            SZCZERZE ODRADZAM!!!

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎