Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

miłe warunki do spożywania posiłków

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cyborg_marcel
    Senior
    • 03-2003
    • 3467

    miłe warunki do spożywania posiłków

    skoro został juz poruszony ten temat... wątek założony, aby rozwodzić się nad tym, jak można przyjemnie spożyć papu w sprzyjających okolicznościach przyrody
    np. truskawki prosto z krzaka, które jem o poranku stojąc w piżamie, albo powolne jedzenie czekolady, która z tego braku tempa spożywania rozpływa się w palcach... albo knysza z warzywami jedzona na środku wrocławskiego Rynku wiosennym wieczorem
    Last edited by cyborg_marcel; 15-02-2005, 21:32.
    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    No to trzeba wątek truskawek przenieść tutaj.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • zbysia
      Senior
      • 09-2004
      • 907

      #3
      Może nie tak piwnie, grill - mięsa, sery, warzywa wszelakie, owoce (typu banan); sałaty dobże vinegretem przyprawione, bose stopy w trawie, butelki czerwonego idealnie chłodnego w ustach Vranec'a... dyskusje naprężone lub żarty i szutki swawolne, śmiech dziatek biegających, walki kociąt naśladujące Matrix... słońce zachodzące za bzem dzikim, patent, który mamy na niebo gwiaździste... ech życie i słowiańska ma duszo...
      fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

      Comment

      • zbysia
        Senior
        • 09-2004
        • 907

        #4
        Zapomniałem jeszcze dodać, że stół musi być ogromny, a krzesła wygodne, świece na wieczór w ilości ogromnej przygotowane, a wtedy może i śpiewy się zaczną od ruskich dumek przez agitki zagrzewające młodzież ancieme regime do pracy...
        fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

        Comment

        • zbysia
          Senior
          • 09-2004
          • 907

          #5
          Z racji obecności postaci cybernetycznych - odświeżam (ż literka). Brak też "Sojaczków".
          Wędzona makrela na ciepło, prosto z wędzarki, w ciepły weekend B.C. Spożywana w plenerze, smarowana na chlebku (dla Garfunkel - Musiorski - ale nie jestem spokrewniony).
          Ale francę słoną zrobiłem - następnego dnia nastąpiła przeróbka niedojedzonych resztek na mój nowy wynalazek: "Szwed w Pitrze" (St. Pitrze): Wędzona rybka bez ości utarta widelcem, ogóreczek małosolny (wszak w Pitrze) posiekany, koperek (wszak Szwed), śmietana i oliwa, pieprz (ja bez soli z wiadomych powodów) - wymieszać. Smarować.
          Popić dowolnym piwem. Najlepiej rano. (cholera ja nie piję przed zmrokiem) Najlepiej w sobotę. Najlepiej na dworze (polu). Bajka.
          Au contre: moje 5 krzaczków truskawek kwitnie
          fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

          Comment

          • garfunkel
            Senior
            • 04-2005
            • 1068

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zbysia
            (dla Garfunkel - Musiorski - ale nie jestem spokrewniony).

            Jak ja mam spokojnie spać? gdy konkurencja jest zjadana?

            Comment

            • zbysia
              Senior
              • 09-2004
              • 907

              #7
              Polecam wszystkim - mogę sprzedawać wysyłkowo
              fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎