Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pszeniczne z Ladenburga warzone dla Tarczyna pod nadzorem piwowara z BrowArmii

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
    Przy obecnym kursie € bezsensem byłoby nie skorzystać ze starych, sprawdzonych kanałów. A ciemny lud i tak to kupi.
    Dopiero teraz widzę, że ten sam "numer" był już conajmniej od roku 2004, więc nie ma o czym dyskutować...



    oraz:

    i:

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #17
      Dobra, przekonaliście mnie!! ...
      Nie piłem poprzednich wersji niemiecko-jabłonowej pszenicy, więc nie skojarzyłem.
      Po co wujeżdżają z tą Browarmią? Potwierdzają tylko plotki o finansowym powiązaniu Jabłonowa z tę restauracją...
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta Wyświetlenie odpowiedzi
        Dobra, przekonaliście mnie!! ...
        Nie piłem poprzednich wersji niemiecko-jabłonowej pszenicy, więc nie skojarzyłem.
        Po co wujeżdżają z tą Browarmią? Potwierdzają tylko plotki o finansowym powiązaniu Jabłonowa z tę restauracją...
        Przecież to nie są żadne plotki, tylko fakty.
        Browarmia ma już swoją markę w Warszawie, więc czemu tego nie wykorzystać.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • skitof
          Senior
          • 11-2007
          • 2478

          #19
          Do argumentów przekonujących o niemieckim pochodzeniu tego piwa można dodać też logo z napisem: "Deutsches Bier" czyli piwo niemieckie.
          Ale piwo mimo całego tego zamieszania wypiłem ze smakiem. I żałuję, że z urlopu przywiozłem tylko jedną butelkę.

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9735

            #20
            Popieram przedpiszcę.
            Zamieszanie zamieszaniem, wynika ono głównie z ortodoksyjności forum w kwestii korzeni piw (nie oceniam, fakt stwierdzam... ), a piwo wypić można.
            Jak na niemieckiego pszeniczniaka, trochę brakuje mi bukietu (zarówno w zapachu, jak i w smaku), w konkurencji "piana" też nie jest najlepiej.
            Estetyka opakowania jest już "nasza", nie tyle pszeniczna, co bardziej "pszenno-buraczana"...
            Kupiłem je w "Alicji" za PLN 4,70 i chyba jednak wolałbym trochę dołożyć do pszenicy "prawdziwie niemieckiej", jakiegoś "monachijczyka"...

            Comment

            • tomekot
              Junior
              • 06-2011
              • 16

              #21
              Proszę o wyjaśnienie kwestii czy to piwo jest z Polski czy nie?
              Kod kreskowy na etykiecie wskazyje jednoznacznie - produkt polski !!!!!! Zaczyna się od 590 ale........ Czy uwarzenie piwa w Niemczech i przysłanie do Polski w cysternach a potem rozlanie do butelek w Polsce o znacza, że tylko 'półprodukt" jest z importu?
              Bo nie wiem jak to piwo klasyfikować, na razie skłaniam się za Polską - browar nieznany.
              Współczesny Nomada - miejsce wypadowe Warszawa

              Comment

              • Pankracy
                Senior
                • 10-2007
                • 2771

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomekot Wyświetlenie odpowiedzi
                Proszę o wyjaśnienie kwestii czy to piwo jest z Polski czy nie?
                Kod kreskowy na etykiecie wskazyje jednoznacznie - produkt polski !!!!!! Zaczyna się od 590 ale........ Czy uwarzenie piwa w Niemczech i przysłanie do Polski w cysternach a potem rozlanie do butelek w Polsce o znacza, że tylko 'półprodukt" jest z importu?
                Bo nie wiem jak to piwo klasyfikować, na razie skłaniam się za Polską - browar nieznany.
                Była już wielokrotnie poruszana ta kwestia. Piwo butelkowe Browarmia Pszeniczne wyprodukowane w Niemczech klasyfikujemy jako piwo niemieckie. Nie interesuje nas, że producent, który zlecił produkcję jest zarejestrowany w Polsce. Interesuje nas miejsce faktycznego pochodzenia piwa.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎