Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdańsk -piwny patrol

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dn561973
    Junior
    • 12-2003
    • 5

    #31
    ART napisał(a)
    rozwiń może kwestię "Dużego wyboru". Specjal - to chyba nic wyjątkowego w tym regionie.
    co do dużego wyboru - to cała Grupa Żywiec, Kompania Piwowarska, Grupa Carlsberg-Okocim, Cały Browar Amber na czela z Żywym i Koźlakiem, duży wybór z Browaru Belgia i wiele innych piw z Polski i zagranicy. W kwestji np piw z górnej fermentacji tzw. drożdzowych są: 3 Fransiskanery ( jasny, ciemny i ze srebrną etykietą(przejrzysty)) Erdinger, Kapuziner, Leffe.
    Mi ostatnio przypadł do gustu Kasztelan Jasne Pełne z Grupy Carlsberg-Okocim Browar Sierpc (w cenie 1,95 but) gorąco polecam.
    PS : postaram się częściej odwiedzać to forum i informować o ciekawych propozycjach z tego sklepu ( SMAK ul: Czerwony Dwór) i okolicy pozdrawiam DN561973

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10840

      #32
      Czy tak prawdę mówiąc, nie ma tam nic szczególnego.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • mario123
        Senior
        • 01-2003
        • 250

        #33
        piotrrat napisał(a)
        Gdańsk Żabianka ul.Gospody 19 dom piwa -pojawiło się Żywe z Ambera po 3.20 zeta (cena koźlaka),sa też dwupaki koźlaka z pokalem po 22 zeta.
        Piwo Żywe na ul. Gospody 19 (Dom Piwa) już wyszło, ale dzisiaj kupiłem to piwo we Wrzeszczu na ul. Kościuszki 117 (Mini Delikatesy - ok. 300 metrów od Hallera, po prawej stronie za pocztą). Data ważności 20.01.05.

        Comment

        • piotrrat
          Senior
          • 11-2002
          • 730

          #34
          Ponownie Żabianka dom piwa ul.Gospody 19, jest promocja-pięciopak Goolmana + taka oto szklaneczka.Zestaw w cenie 9.80 pln.
          Attached Files

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10840

            #35
            W gdańskim Bomi w Domu Towarowym Medison pojawiły się dwa nowe piwka z Francji a dokładniej z browaru Les Brasseurs De Gayant.
            -Amadeus - cudownie mętne piwo w zgrabnej butelczynie o pojemności 0,75l w cenie 10,56zł.
            oraz
            -Saint Landelin -świąteczne piwo -w indentycznej butelce w cenie 14,,54zł.
            Jest również do nabycia ciekawy trójpak Staropramen'a (Jasne, Ciemne oraz Granat) w cenie 18,99zł. Do tego zestawu dołączony jest kalendarz oraz szklanka o pojemności 0,33l.

            Ps. Promocja Goolman'a w gdańskim Domu Piwa nadal trwa.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              #36
              Byłem dziś w Domu Piwa i zainteresowałem panią ekspedientkę piwem miodowym z Ciechana. Była zaskoczona, bo wcześniej byli u niej przedstawiciele browaru i nic nie wspomnieli. Obiecała ich o to zapytać przy najbliższej okazji.

              Comment

              • mario123
                Senior
                • 01-2003
                • 250

                #37
                Pojawiło się piwo Żywe we Wrzeszczu na ul. Kościuszki 117 (Mini Delikatesy - ok. 300 metrów od Hallera, po prawej stronie za pocztą) z data ważności 16.02.05.

                Comment

                • mario123
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 250

                  #38
                  abernacka napisał(a)
                  W gdańskim Bomi w Domu Towarowym Medison pojawiły się dwa nowe piwka z Francji a dokładniej z browaru Les Brasseurs De Gayant.
                  -Amadeus - cudownie mętne piwo w zgrabnej butelczynie o pojemności 0,75l w cenie 10,56zł.
                  Odwiedziłem Bomi w Medison i kupiłem Amadeusa. Przy okazji zauważyłem piwo Kaiser Weisse w puszce w cenie lekko powyżej 3 zł. Za tę cenę zupełnie niezła pszenica.

                  Comment

                  • mario123
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 250

                    #39
                    Zapomniałem dodać, że mają tam również piwo Żywe z datą ważności do 16.02.05.

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10840

                      #40
                      W gdańskim "Selgrosie" można aktualnie nabyć takie piwa jak: Kryształ (pakowany po chyba 15 flaszek), Perła Chmielowa( czteropak), pszeniczniaki dystrybuowane przez Browar Jabłonowo (trójpak) oraz Belfast z Jabłonowa w butelkach (czteropak).
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • piotrrat
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 730

                        #41
                        W Selgrosie Kryształ pakowany jest po 12 bezzwrotnych flaszek a Perła jest tylko w puszkach (chyba że coś się zmieniło). Ale w Auchanie jest Perła w butelkach ,pyszniutka!

                        Comment

                        • piotrrat
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 730

                          #42
                          Jak ktoś ma `smaka` na Miodowe to uprzejmie donoszę że pojawiło się w brzeźnie na ul.Gałczyńskiego (supersam) po 3.20 zeta, są też inne piwka z Ciechanowa.

                          Comment

                          • piotrrat
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 730

                            #43
                            Po Miodowe juz nie trzeba jechać do brzeźna , pojawiło się w Domu Piwa na ul.Gospody 19, jest też Farskie i Porter ciechanowski.

                            Comment

                            • mario123
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 250

                              #44
                              W Gdańskim Geant pojawiło sie piwo Bile z browaru Obolon w cenie 3,79. Jest to piwo niefiltrowane z udziałem słodu pszennego, które już było opisywane na forum. Czekałem na to piwo dość długo.

                              Comment

                              • piotrrat
                                Senior
                                • 11-2002
                                • 730

                                #45
                                W Auchan pojawiła się Łomża Eksport w 0.5l butece bezzwrotnej po 2.19pln.
                                Jest też Zwierzyniec w wersji konserwowej po 2.49pln.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎