Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Tyskie Tysiaki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    #31
    Byłem na imprezie w Chrzanowie.
    W sumie to impreza zaczyna się dopiero o 16-tej.
    Nie jest tak źle, jak tu kolega wspominał.
    Piwo rzeczywiście jest po 2,50 i nie ma piwa za "Tysiaki"-pewnie koleji by się wydłóżyły do granic możliwości.
    Jest strzelnica i jest wybijanie monet, ale się nie dostałem na strzelnicę-za duże zamiesznie.
    Jest również "Muzeum Tyskiego" gdzie udostępnia swe zbiory kol. Marek Brandys. Całe szczęście, że ochroa działa sprawnie, bo jest co wynosić.
    Na scenie występują dwa zespoły i grają dosyć fajnie.
    Licytacje były. Na początku poszedł kufel z "Czterech Wieków Tradycji"ekstra za 1200 kompletów "Tysiaków".
    Za terenie znajduje się również plac zabaw dla dzieci.
    UWAGA!!! Jeśli zgubi się jakieś malestwo zacznijcie szukać od placu zabaw. Nie którzy wiedzą o co chodzi.
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • Krzych15
      Senior
      • 10-2002
      • 596

      #32
      Adam dzisiaj w Mikołowie.Z tą licytacją to lekka przesada na strzelnicy bez strzelania można było dostać kufel za 200 tysiaków.Nie wspomniałeś że można było sobie zrobić zdjęcie w stylu retro,no i oczywiście było dużno konkursów z nagrodami.Warto odwiedzić Biesiadę Tyską.Jestem zaskoczony skąd ludziska mają tyle tysiaków ja z moimi 800 szt.wyglądałem jak "cieńki Bolek".
      krzych
      Dzień bez piwa to stracony dzień.

      Comment

      • mwa
        Senior
        • 01-2003
        • 5071

        #33
        Byłem w piątek też w Jastrzębiu Zdroju.
        A już myślałem, że jeśli trzeci raz z rzędu to mnie nie zaskoczą.
        No i tak było z programem imprezy, tylko zaskoczyli mnie z wykupem za "Tysiaki" gadżetów. Z wybijaniem monet to obniżyli do 1 na osobę, a z kuflami do 2 na osobę.
        Podsumując-impreza bardzo fajna, trzeba jednak trochę cierpliwości by nazbierać "Tysiaków" i jeszcze więcej by je udać.
        Był też konkurs na największy obwód pasa. Jak do tej pory nie do pobicia okazał się rekord 170 cm na jednej z wcześniejszych imprez.

        Oczywiście podróżowałem pociągem i autobusami co pozwoliło mi zasiąść w ogródku piwym na terenie Browaru Rybnik-co ma swoje zalety.
        Pozdrawiam Cię !!!!

        Comment

        • mwa
          Senior
          • 01-2003
          • 5071

          #34
          Tak więc Tysiaki idą już w zapomnienie. Biesiady się skączyły, kufli w sklepach już nie będzie. Era tysiaków już minęła.

          Ale nie do końca.
          Komu nie udało się odebrać kufla w sklepie, a zostało mu 20 tysiaków i kapsli może je wysłać pod wskazany adres. Kufli jest 10 000 więc można je posyłać do:
          "EMU"
          ul. Kolejowa 16
          43-300 Bielsko-Biała

          Kto pierwszy ten lepszy. Max. jeden kufel na osobę.
          Pozdrawiam Cię !!!!

          Comment

          • Matys
            Senior
            • 02-2003
            • 139

            #35
            Niewiele mi ich zostało no skoro jest taka możliwość to czemu nie. Można spróbować!!! mwa dzięki za info!!! Twoje zdrowie

            Comment

            • mwa
              Senior
              • 01-2003
              • 5071

              #36
              Ależ się dziś zdziwiłem, gdy listonosz przyniósł mi 2 paczki z Bielska-Białej.
              Od razu skojarzyłem, że dostałem kufelki.

              Szkoda tylko, że długo myślałem z której to promocji.

              Ale dogrywka była i przyszła. Czy ktoś również dostał?
              Pozdrawiam Cię !!!!

              Comment

              • koniu
                Senior
                • 12-2003
                • 151

                #37
                Ja również dostałem dzisiaj dwa kufelki,a już myślałem że jest
                po ptokach.

                Comment

                • mwa
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 5071

                  #38
                  No, tak się składa, że mam w nadwyższce LONDYN.
                  A brakuje mi Brukseli.
                  Czy ktoś jest chętny na wymiane?
                  Pozdrawiam Cię !!!!

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎