Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Minizlot dla twardzieli - Janów 11-14.XI.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • naczelnik
    Senior
    • 08-2003
    • 1884

    cyborg_marcel napisał(a)
    ps. Mięczaki już pierwsze zdjęcia opublikowały
    Mięczaki wczorajszego wieczoru nawiązały łączność z "Twardzielami".
    Skutek tego był taki, że ich Zlot został zdalnie odwołany. I nie było to w pukcie odwołań...

    Pozdrowienia od ekipy Mięczaków
    Popieram domowe browary!

    Polakom gratulujemy naczelnika

    Zamykam browar.
    Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

    gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      Mam informację telefoniczną z prośbą o napisanie tego na forum od Twardzieli, którzy w tej chwili są jeszcze w drodze powrotnej ze zlotu do domu.

      Naczelnik, zostałeś odwołany ze stanowiska.

      Comment

      • naczelnik
        Senior
        • 08-2003
        • 1884

        emes napisał(a)

        Naczelnik, zostałeś odwołany ze stanowiska.
        Nikt nie ma takiej mocy. Przykro mi bardzo - dalej dowodze
        Popieram domowe browary!

        Polakom gratulujemy naczelnika

        Zamykam browar.
        Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

        gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

        Comment

        • zythum
          Kot Makawity
          • 08-2001
          • 8305

          Naczelnik formalnie został uznany za niezgodnego z normami UE i ODWOŁANY. No cóż drogi kolego - takie życie - będziesz musiał sobie poszukać innego zajęcia w życiu
          To inaczej miało być, przyjaciele,
          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

          Rządzący światem samowładnie
          Królowie banków, fabryk, hut
          Tym mocni są, że każdy kradnie
          Bogactwa, które stwarza lud.

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            Podziękowania dla
            1. Pana Niedziałka który oprowadził nas po browarze, opowiadając jego historię a na koniec poczęstował świetnym PIWEM.
            2. Dla obsługi Ośrodka Edukacji Ekologicznej która znosiła (przynajmniej do czasu) nasze zabawy. Szczególne podziękowania dla Pana z drewnem.
            3. Dla pani kelnerki która dzielnie znosiła fochy forumowych kobiet

            I WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla tych którzy jednak zdecydowali się przyjechać - to dzięki Wam browar Janów nie pozostanie skreslony dla przyszłych odwiedzających.
            Chciałbym Was też formalnie przeprosić za wcześniejsze opuszczenie - mam nadzieję, że przyjmiecie moje usprawiedliwenie i wybaczycie mi ten czyn.
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • zythum
              Kot Makawity
              • 08-2001
              • 8305

              Co się działo to się działo:
              1 dzień - szermierka na butelki i potem już nie pamiętam
              2 dzień pamiętam wszystko do czego przyczyniły się tony ogniskowych kiełbas i Wujciowa naleweczka.
              Przy okazji okazało się, że kto jak kto ale Wujcio to ma GŁOS. Natka pietruszki okazała się SAMYM ZŁEM zgodnym z normami UE.
              Druga - oficjalna zlotowa impreza trwała do białego rana i trwała by i trwała gdyby nie interwencja personelu
              Tak więc było naprawde TWARDO.
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • naczelnik
                Senior
                • 08-2003
                • 1884

                zythum napisał(a)
                Naczelnik formalnie został uznany za niezgodnego z normami UE i ODWOŁANY.
                Drodzy,
                odwołanie mogłoby nastąpićwyłącznie na pisemną prośbę.
                Wtedy możnaby powołać odpowiednią komisję i przegłosować wniosek.
                Ponieważ do tej pory takowy do nas nie dotarł, wypowiedzane Przez Ciebie zdanie uważam za niebyłe.
                Last edited by naczelnik; 14-11-2004, 16:59.
                Popieram domowe browary!

                Polakom gratulujemy naczelnika

                Zamykam browar.
                Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                Comment

                • sklep-piwowar
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 559

                  Może jakieś zdjęcia ?

                  Comment

                  • Maggyk
                    Szara Adminiscjencja
                    • 05-2004
                    • 5615

                    Ponieważ zgodnie z protokołem z dnia 13 listopada 2004 roku zlot twardzieli został odwołany, mam oficjalną prośbę do administratora, żeby zamknął temat
                    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                    Piwo domowe -
                    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                    Reklama w BROWARZE
                    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Tylko bez kumoterstwa.

                      Było twardo! Pogoda dopisała (zimno, deszcz). Prawie każdy zaliczył jakiś twardzielski epizod:

                      1. Zythum zostawił portfel babci klozetowej w Lublinie.
                      2. Żona Wujcia Shaggy'ego wyrwała mi seta w ping-ponga.
                      3. Wujcio Shaggy zapodawał chórki deathmetalowe.
                      4. Zjadłem pizzę bez sera (nie polecam).
                      5. Moje kochanie co noc spało z pijakiem.
                      6. Irony zaliczyły kolejny epizod nieustającego serialu twardzielskiego przebywania w związku małżeńskim ze sobą.
                      I na koniec - zapalaliśmy samochód na pych, a później jechaliśmy część drogi bez kierunkowskazów, a całą drogę bez ogrzewania.

                      Były jednak i akcenty mięczakowe. Podczas którejś z dysput Iron cyknął zapalniczkę i zaproponował Małejżonce: - Spalić ci brwi? Usłyszał - No to spal! - I wymiękł...

                      PS Stawiam niniejszym wniosek o dołączenie mordki twardzielskiej do zbioru mordek.

                      Comment

                      • Małażonka
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 4602

                        Aż taka twarda to nie jestem - cytowaliśmy jedynie dyskusję Irona z Zythumem, tuż przed usmażeniem owych przez Zythuma. Profesjonalistą On jest, to fakt - brwi przypalone, rzęsy nie ruszone - muzyka gra i fajno jest! .
                        Z twardych zachowań dołożę jednak kilka:
                        1. Zythum jako typowy mięsożerca pogryzł Irona;
                        2. Iron, jako typowy twardziel zniósł to ze stoickim spokojem;
                        3. W dziesięć osób bez większych problemów udało nam się podołać zadaniu w miarę szybkiego opróżnienia 50-cio litrowej beczki Janowa;
                        Z miękkich zachowań – przyuważyliśmy jedno:
                        1. Kolega po rozmowie z Wrocławiem natychmiast zasnął snem sprawiedliwego. Twardziele, strzeżcie się bliższego kontaktu z mięczakami!
                        naczelnik napisał(a)
                        Drodzy,
                        odwołanie mogłoby nastąpićwyłącznie na pisemną prośbę.
                        Wtedy możnaby powołać odpowiednią komisję i przegłosować wniosek.
                        Ponieważ do tej pory takowy do nas nie dotarł, wypowiedzane Przez Ciebie zdanie uważam za niebyłe.
                        Mylisz się srodze, kochany nasz Bezczelniku. Naczelnikiem powołałeś się samozwańczo, bez akceptacji wszystkich. W związku z tym najtwardsze z twardych ramię tego forum stwierdziwszy Twoją niezgodność z normami UE zdegradowało Cię do rangi BEZCZELNIKA, za którego zostałeś uznany już wcześniej, czyli na Wielkim Zlocie Forumowiczów. Nie masz więc nic do gadania, tylko pogodzić się z biegiem wydarzeń i z honorem przyjąć degradację. No, i jak nie - jak tak!
                        zythum napisał(a)
                        Podziękowania dla
                        (...)
                        3. Dla pani kelnerki która dzielnie znosiła fochy forumowych kobiet(...)
                        Prawdą jest, że tylko niecierpliwa część żeńska nie do końca była zadowolona z opieszałej obsługi, część męska natomiast zapatrzona w urodę kelnerki, dzielnie "rozumiała" wszelkie niedopatrzenia i opóźnienia
                        sklep-piwowar napisał(a)
                        Może jakieś zdjęcia ?
                        Oczywiście, w najbliższych dniach pojawią się i owe

                        Comment

                        • cyborg_marcel
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 3467

                          zapomnieliście dodać o kotku i piesku, ktore mało co nie zostały usmażone przy ognisku ogólnie, jako pierwszy oglądacz zdjęć Twardzielowego zlotu, mogę tylko streścić ów zlot tymi słowy: Twardziele zwiedzali, pili jak Twardziele, bratali się z naturą i oddawali hazardowi w postaci wszelakiej (poza rozbieranym pokerem, o którym nie było ani słowa czy zdjęcia)
                          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                          Comment

                          • Wujcio_Shaggy
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 4628

                            W zasadzie wszystko, co miało być napisane (bo nie wszystko miało być), już zostało napisane. Wielkie podziękowania dla wszystkich!
                            Było autentycznie twardo - oprócz beczki własnej, opróżnialiśmy również beczki w Janowskich barach i restauracjach, z niewielkim wsparciem Zwierzyńca w chwilach posuchy - 1 hl to dość ostrożny szacunek... Moja żona wykazała się podziwu godną twardością. Ja natomiast muszę się przyznać do jednorazowego mięczactwa - nie skakałem przez ognisko...

                            Poza browarem zwiedziliśmy też niewielki, ale bardzo ciekawy skansen wąskotorowej kolejki leśnej...
                            Małażonka napisała:
                            Prawdą jest, że tylko niecierpliwa część żeńska nie do końca była zadowolona z opieszałej obsługi, część męska natomiast zapatrzona w urodę kelnerki, dzielnie "rozumiała" wszelkie niedopatrzenia i opóźnienia
                            Gdyby to wyględny pan podawał nam dania i napoje, polaryzacja opinii byłaby odwrotna
                            sklep-piwowar napisał:
                            Może jakieś zdjęcia ?
                            Część dokumentacji fotograficznej wykonaliśmy w technice tradycyjnej; zamiana obrazów z błony światłoczułej na piksele trochę czasu, niestety, zajmie.

                            Aha, Pyta Murzyna też była bardzo twarda
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                            Comment

                            • Małażonka
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 4602

                              cyborg_marcel napisał(a)
                              zapomnieliście dodać o kotku i piesku, które mało co nie zostały usmażone przy ognisku (...)
                              Owszem, skleroza dopada również Twardzieli. Z tym, że nie był to kotek i piesek, a dzikie bestie z lasu! Przyszły by Nam popsuć zabawę! Stąd pomysł Pułasia, żeby je upiec i pożreć! Trawożerca stanął jednak na wysokości zadania i własnym ciałem je obronił, po czym przy wydajnej pomocy niektórych Twardzieli obłaskawił
                              Wujcio_Shaggy napisał(a)
                              (...)Ja natomiast muszę się przyznać do jednorazowego mięczactwa - nie skakałem przez ognisko...
                              Skoków nie było - fakt, było natomiast chodzenie po rozżarzonym drewnie. Palma pierwszeństwa w tym względzie należy się Mikołajowi, który w późniejszym okresie przedzwonił do Wrocławia i skończył marnie

                              Comment

                              • iron
                                Senior
                                • 08-2002
                                • 6703

                                Zythum - wielkie dzięki za zorganizowanie Zlotu mimo tego, że większość deklarujących się zwyczajnie wymiękła, a co poniektórzy zostali nawet złamasami Było super.
                                No i oczywiście wielki szacunek obecnym za wspaniałą kompaniję

                                Zdjątka jak sie uda, to jeszcze dziś, a w najgorszym wypadku jutro.
                                No i osoby potencjalnie mogące być na zdjęciach (czytaj uczestnicy janowskiego twardzielskiego zlotu) proszone są o jak najszybsze umieszczenie ewentualnego braku zgody na publikację zdjęć. Nieumieszczenie w ciągu dwóch godzina odpowiedniego sprzeciwu traktuję jak zgodę na umieszczenie zdjęć w niniejszym temacie
                                Last edited by iron; 15-11-2004, 12:31.
                                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                                Rock, Honor, Ojczyzna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎